Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
2.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Δεν μου αρέσουν οι αντιπαραθέσεις , ιδιαίτερα όταν απέναντι σου έχεις κάποιον που δεν το έχει !!!

Με λίγα λόγια να πω τι συνέβη και ο καθένας να βγάλει τα συμπεράσματά του .

Το ραντεβού κλείστηκε από χθες με 4 sms για σήμερα πρωί .
Η αρχική μου πρόταση ήταν για ραντεβού 10- 11 το πρωί 1 ώρα , μου απαντάει ότι δεν μπορεί και θέλει 9-10 . , απάντησα θετικά για 9-10 και με ρώτησε πόσο χρονών είμαι ??
Δεν μου ζητήθηκε ποτέ να επιβεβαιώσω το πρωί το ραντεβού (στην δική μου περίπτωση 6 η 7 το Πρωί ?? Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall ) όπως λέει η ίδια ??? , εγώ κηρία μου όταν λέω 9 σημαίνει 9 .διαφορετικά έπρεπε να μου το πεις σωστά ???

Μόλις έφθασα 8.50 έστειλα sms για να μου μάθω όροφο , δεν απάντησε !! έστειλα 2ο sms 9.00 δεν απάντησε , τηλεφώνησα δεν απάντησε και μου έκανε κλήση η ίδια λέγοντας μου ότι κοιμόταν κατάσταση για γέλια δηλαδή .
Τι ρώτησα τι να κάνω ?? μου λέει ανέβα .

Εμφανίστηκε επιεικώς χάλια !!! . Αφού πέρασα μέσα μου εξήγησε ότι έπρεπε να στείλω ποιο νωρίς sms (Δηλαδή 6 η 7 το πρωί !!!!!!)
Μου είπε επίσης ότι εάν θέλω ντε και καλά να καθίσω θα έχω μόνο ένα κανονάκι ….. 2funny 2funny (Ώρα ήταν 9.05), γιατί μετά (10.00) θα δουλέψει σε κάποιο μαγαζί , μετά βέβαια διαβάζω ότι καλούσε κόσμο για καφέ και παρέα οκ !!!

Λοιπόν
- Το κορίτσι εμφανισιακά (Πρόσωπο ) είναι κάτω του μετρίου -Προσωπική άποψη – κριτήρια.
- Ο χώρος που δέχεται , σίγουρα θέλει μεγαλύτερη περιποίηση (Όποιος κατάλαβε –κατάλαβε)
- Ευτυχώς που δεν έκατσα , και βγήκα κερδισμένος 100 Ε.

Η προσωπική μου άποψη ότι δεν αξίζει τα λεφτά 100 ε για τέτοια ταλαιπωρία !!!! , δεν σημαίνει αυτό βέβαια ότι κάποιος άλλος δεν θα έχει διαφορετική άποψη-εμπειρία για /με το κορίτσι .

Πληροφορίες Συνάντησης

Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
kostasm2005
Μέγας
Εγγραφή:
7 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.389
Πόντοι:
4.407
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, Jim25jim, mmakis42 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2014
σωστά εξηγήθηκες αλλωστε ουδέν κακον αμιγες καλου
16 Ιουλίου, 2014
Και πολυ καλα εκανες μεσιε..
20 Ιουλίου, 2014
Κανει διακρισης η κυρια απο οτι καταλαβα , αντιεπαγγελματικο αυτο...και πολυ καλα εκανες, μετα απο αυτο εγω δεν παιζει καν να παω να την δω Θυμός
23 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχει γενικα απαραδεκτη συμπεριφορα και αντιεπαγγελαμτικη, αν θελει απανταει οποτε θελει, ρωταει ηλικια ας βαλει με τι ηλικιες δουλευει τελικα.αν υπηρχε σεβασμος μεταξυ μας θα τις λεγανε κατι μερικοι τουλαχιστον μεχρι να αλλαξει λιγο. δικαιωμα της με ποιους παει μεν αλλα η σωστη συμπεριφορα επιβαλλεται.
T
toni13a
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4