Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 101 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πρωινη βολτα στην περιοχη και πετυχα την αννα την τσιγγανορουμανα,ειναι παλια πουτανα εχει γυρισει ολα τα σπιτια και πιο παλια εκανε φουλ προγραμμα,τωρα εχει παχυνει,η τσατσα ανακοινωσε απλο προγραμμα ζητησα ελευθερο στοματικο και αφου συμφωνησε περασα στο δωματιο,μετα απο λιγο ερχεται η αννα ρωτησε πως ειμαι και αρχισε τα χαδια εφτασε στην περιοχη και πηρε τον πουτσο μου στο στομα,προσπαθησα να χαιδεψω τον κωλο της αλλα τραβηχτηκε,εκανε πιπα ανευρη και χρησιμοποιουσε χερι εβαλε γρηγορα προφυλακτικο και συνεχισε,φαινοταν οτι δεν ειχε ορεξη,ζητησα να γυρισει προς τα μερος μου και αρνηθηκε,της ζητησα πισωκολλητο,πηρε θεση σχεδον καθιστη χωρις σπασιμο μεσης και δυσκολευτηκα να της τον χωσω,αρχισα το σφυροκοπημα δοκιμασα να χαιδεψω τα ποδια της ομως ηταν αξυριστα και ξενερωσα,τελος αφου δεν βολευε η θεση της λιγο πριν τελειωσω εβγαλα την καποτα και την εχυσα στα κωλομαγουλα,αυτη νευριασε εβριζε σκουπιστηκε και εφυγε. Οταν εφευγα προσπαθουσε να βαλει εναν πακιστανο,το αναφερω γιατι λεει οτι δεν παιρνει ξενους.Συμπερασμα,η κοπελα δεν εχει ορεξη για δουλεια,εχει βαρεθει μετα απο τοσα χρονια,εμεις ομως δεν φταιμε σε τιποτα να πεταμε τα λεφτα μας γιαυτο συντροφοι ριξτε της μαυρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 13, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2014
τύπε καλησπέρα , σε ποιο σπίτι και ποια χρονιά έκανε φούλ πρόγραμμα
για δώσε μας τα φώτα σου....
16 Ιουλίου, 2014
Ρε τύπε την έκαψες την κοπέλα. Πάλι καλά που δεν είπες ότι κόλλησες και τίποτα..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2