Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Εξωτερικές δουλειές και επαγγελματικές υποχρεώσεις με ανάγκασαν να βρίσκομαι στους δρόμους τους Αθήνας ντάλα μεσημέρι και αφού τελείωσα, κατέβηκα προς Γκάζι μεριά και συγκεκριμένα σε αυτό το στούντιο, μιας και είχα τσεκάρει ότι δουλεύει η Ιζαμπέλα. Ένα κορίτσι, που δεν είχα δει ποτέ, αλλά οι φωτός της με προδιέθεταν θετικά. Έτσι όταν με υποδέχτηκε η υπηρεσία και εμφανίστηκε η Ιζαμπέλα δεν μπόρεσα να αντισταθώ. Μαύρα μακριά μαλλιά, πιασμένα κοτσίδα, όμορφο πρόσωπο, στήθος ενισχυμένο πέτρα 3άρι, μικρή και καλοσχηματισμένη και πεταχτή περιφέρεια και κορμί αυτό που λέμε μοντελέ χωρίς τίποτα το περιττό. Πληρωμή για πρόγραμμα 69 στα 70 ευρώ και είσοδος στο δωμάτιο. Πρώτη φορά στο κάτω ίδρυμα στα ενδότερα. Το δωμάτιο ωραίο, σε μπεζ αποχρώσεις, με στρογγυλό κρεβάτι, αλλά πολύ σκληρό στρώμα, σφραγισμένη πετσέτα, έκανα ένα ντουζάκι στο πολύ στενό ντουζ, και περίμενα την κοπέλα, ενώ το αιρκοντίσιον ήταν σε ιδανική θερμοκρασία...

Δεν άργησε να έρθει κοντά μου η Ιζαμπέλα, ξάπλωσε δίπλα μου σε απόσταση όμως. Λίγες κουβέντες τυπικές χωρίς κάτι το ιδιαίτερο και ξεκίνημα από μένα μπας και ζεσταθεί το κλίμα. Απέφυγε οποιαδήποτε επαφή στομάτων, εδώ καλά καλά ούτε ένα φιλί δεν έδωσε, περιποιήθηκα το στήθος της, την κοιλιά της, η αλήθεια είναι ότι μύριζε όμορφα, κατέβηκα χαμηλά στο όμορφο αιδοίο της το οποίο και αυτό πεντακάθαρο. Έκανα φιλότιμες προσπάθειες, έπαιξα αρκετά μαζί του, εκείνη καθόταν "αγγούρι" με κλειστά μάτια, δεν κουνιόταν καθόλου...αναρωτιόμουν αν ζούσε...Ξαφνικά με ξαπλώνει και χωρίς κανένα φιλί στο στήθος, τίποτα, κανένα παιχνίδι, καμιά τσαχπινιά, ξεκίνησε μηχανικά με το χέρι της να παίζει με το πέος μου μέχρι να σκληρύνει τελείως. όταν έγινε αυτό, πέρασμα προφυλακτικού και η πιο βαρετή πίπα της ζωής μου ήταν γεγονός. Απλά "πάνω-κάτω", καμιά αλλαγή στο ρυθμό κλπ...Για περιποίηση της ευρύτερης περιοχής ούτε λόγος...Ήδη ήξερα ποιο θα είναι το τέλος αλλά είπα να το παίξω όλο το έργο...

Ξεκίνημα με εκείνη από πάνω, και τα πόδια της στα γόνατά μου ακουμπισμένα ώστε να ελέγχει το ρυθμό. Η συμμετοχή της υποτυπώδης έως μηδενική με κάτι μονότονα βογγητά. Γύρισμα σε ιεραποστολικό με τα πόδια της ενωμένα και αρκετά έντονο ρυθμό, είχα και την ευκαιρία να ασχοληθώ για λίγο με τα πολύ όμορφα πατουσάκια της, αλλά από αυτό μόνο του δεν φτάνει...Έβλεπα τη βαριεστημένη φάτσα της και ότι μου κάνει χάρη και ξενέρωνα. Γύρισμα στα 4 με θέα το καλό της κωλαράκι, που υπό άλλες συνθήκες θα ήταν ικανό να με "στείλει" αλλά υπό τις παρούσες συνθήκες δεν μου έκανε αίσθηση. Σε κάποια φάση, σταμάτησα να πάρω μια ανάσα και εκείνη νόμιζε ότι τελείωσα...όταν της είπα ότι δεν είχα τελειώσει, με εμφανή τα σημάδια δυσαρέσκειας και με μια βαριά ανάσα ξαναστήθηκε...Αλλά για μένα ήταν η χαριστική βολή...Της είπα να διακόψουμε, ότι δεν γίνεται έτσι κλπ και εκείνη ως άλλη Κατερίνα Θάνου, μάζεψε τα εσώρουχά της και έφυγε. Δεν έδειξε διάθεση να το παλέψει, να κάνει κάτι να αντιστρέψει το κλίμα, να προσπαθήσει έστω να με κάνει να τελειώσω...

Τελικά η μεγάλη προσμονή για να συναντήσω την Ιζαμπέλα, δεν μου βγήκε σε καλό. Είχα μια πολύ κακή συνεδρία με μια πανέμορφη κοπέλα, αλλά με μηδέν ερωτισμό, μηδέν τεχνική, μηδέν "πουτανιά" με την καλή έννοια του όρου...Στηρίζεται μόνο στο ότι είναι καλλονή-αναμφισβήτητο αυτό- και ότι όλα θα γίνουν στον αυτόματο πιλότο. Όμως δεν γίνονται έτσι τα πράγματα...Έκλεισα την πόρτα του στούντιο πίσω μου αναλογιζόμενος ότι αν είχα πάει για ψάρεμα και καλύτερα θα είχα περάσει, και θα είχα χαλαρώσει και θα μου έμεναν και τα ψάρια για να τα ψήσω...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 15, 2014
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2014
Τι να πείς Λύπη ? Shit Happens Κουλ !
16 Ιουλίου, 2014
Κρίμα γιατί φάνηκε να την περιμένεις με αγωνία αυτή τη συνεύρεση...
16 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εμένα μου λες?? μιλάμε με αυτή την έννοια κοιμόμουν και ξύπναγα τις τελευταίες μέρες....και να τα αποτελέσματα...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3