Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 71 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Κυριακής στις 03.55. Η Μαρίνα είναι Ρωσίδα 25 χρονών , μελαχρινή λεπτή με 2άρι μακρόστενο βυζί . Δουλεύει δέκα μέρες στον οίκο , μιλάει πάρα πολύ καλά τα ελληνικά και έχει 2 χρόνια στην Ελλάδα. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο το οποίο είναι υπέροχο. Κρεβάτι με κουρτινάκια καθρέπτες στο μπρός και στο πίσω μέρος του κρεβατιού. Πολυθρόνα ,καναπές , νιπτήρας και ντουζιέρα. Μετά τα δωμάτια του Βέργας 18γ αυτά είναι τα καλύτερα. Ήρθε στο δωμάτιο και με πέτυχε να πλένω τον πούτσο μου στον νιπτήρα . Με πλησίασε και άρχισε να με μυρίζει στο στήθος και μου είπε ότι μυρίζω υπέροχα. Χούφτωσα και φίλησα τα βυζιά της. Πήγαμε στο κρεβάτι , έφτιαξε τα μαξιλάρια για να ξαπλώσω και έβγαλε το στρίνγκ της. Ξάπλωσα ανάσκελα , αυτή ήρθε και κάθισε γονατιστή κάτω στα πόδια μου. Χαμογελούσε και έτριβε τα πόδια μου και τις πατούσες. Έπιασε το προφυλακτικό και πήγε να μου το φορέσει . Της είπα ότι θέλω ελεύθερο στοματικό όπως ανακοινώνεται στο σαλόνι. Θέλεις πίπα με ρώτησε με μεγάλη απορία…ναι της είπα , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και άρχισε μια άθλια αερόπιπα ρηχή και με αρκετό χέρι , σχεδόν αμέσως αφού τοποθέτησε το προφυλακτικό στα χείλη της το ξεδίπλωσε στον πούτσο μου με το στόμα της. Με ρώτησε πώς θέλω , της είπα να ανέβει από πάνω. Άρχισε να κάνει βαθιά καθίσματα πάνω στον πούτσο μου , είχε βάλει τόσο πολύ κρέμα στο μουνί της(από πριν μπει στο δωμάτιο) που δεν ένιωθα να γαμάω. Μετά από 3-4 ανεβοκατεβάσματα άκουσα σαν να τρίβονται τα κόκαλα της και ανατρίχιασα. Αμέσως μου ζήτησε να αλλάξουμε στάση και στήθηκε από μόνη της στα τέσσερα , με ελαφρώς κλειστά τα πόδια της , την γαμούσα σαν να γαμάω ζελέ και αυτή έβγαζε βογγητα!!!! Μετά από λίγο μου έπεσε. Με ρώτησε αν τελείωσα , της είπα όχι και ότι έχει βάλει τόσο πολύ κρέμα που δεν καταλαβαίνω ότι γαμάω…..γύρισε ανάσκελα ,πήρε μωρομάντιλο από το τραπεζάκι και σκούπισε το μουνι της , Εντάξει τώρα μου είπε με αυστηρό ύφος…δεν απάντησα και αφού έπαιξα λίγο με το μουνάκι της και λίγο τον πούτσο μου για να ξανακαυλώσω μπήκα μέσα της , την γάμησα για κάνα δίλεπτο ακόμα αλλά είχα ξενερώσει τόσο πολύ , που της είπα δεν πειράζει δεν μπορώ να τελειώσω και μπορεί να φύγει…Κάτι που έκανε αμέσως χωρίς κάν να πει να κάνει μια προσπάθεια ή κάτι τέλος πάντων….Στο δωμάτιο έκατσα δέκα λεπτά δεν θα την ξαναπάρω , απλά αν θέλει να έχει δουλεία(έχει δουλεία) και εννοώ κάποιος που θα την πάρει να την ξαναπάρει θα πρέπει να βελτιωθεί πολύ. Ακόμα θα ήθελα να πώ ότι η τσα τσα είναι από τις ποιο ευγενικές ενώ μόλις έβγαινε πελάτης από δωμάτιο το έφτιαχνε το κοιτούσε κάτι που είναι η δουλεία της δηλαδή αλλά απ ότι βλέπω στα σπίτια που γυρνάω , τον τελευταίο χρόνια το έχουν ξεχάσει….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 13, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού