Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από πάαααααρα πολύ καιρό, βρήκα χρόνο και ώρα να επισκεφτώ την Ελένη (ή Αθηνά κάποιες φορές, ή Μαρία κάποιες άλλες!!!), την Πειραιώτισσα (αυτό ισχύει όποιο όνομα κι αν κρατήσεις!).
Λοιπόν, το γκομενάκι σε κάποια φάση είχε αρχίσει να "φουσκώνει" λίγο, αλλά προς έκπληξή μου διαπίστωσα ότι όχι μόνο σταμάτησε να "φουσκώνει" αλλά έχασε και κάποια κιλά κι έγινε ξανά μούναρος! Ξανθιά, πράσινα ματάκια, τσιμπουκόχειλα, ωραίο χαμόγελο, γύρω στο 1.70, βυζάρες τρελές (3άρια σίγουρα), κωλάρα γαμάτη. Το παράβολο στα 20 ευρώ με το πρόγραμμα που έκανε πάντα (ακά πίπα, 69, όλες οι στάσεις, γλυψίματα, κτλ) αλλά με κάτι επιπλέον που δεν έκανε πιο παλιά: χύσιμο στο στόμα! Πλερώνω και περνάω!
Με θυμήθηκε και μου είπε "επ! που εξαφανίστηκες εσύ!". Εγώ σαν καλός μαλάκας της λέω "βρε συ, τι διάολο κάνεις κι όλο ομορφαίνεις?" και μου απαντάει "σεξ κάνω μωρό μου και θα σου δείξω τώρα!!!". Αρχίζει να μου χουφτώνει τα παπάρια και μετά από λίγο την βάζω στα 4, της κατεβάζω το στρινγκάκι και την αρχίζω σε μια κωλογλυφάδα άνευ προηγουμένου! Αυτή να μου λέει τα προστυχόλογα τα κλασσικά, σε κάποια φάση πίστεψα ότι ΙΣΩΣ μου δώσει και την σούφρα της! Την γυρίζω ανάσκελα, τα γόνατά της στα αυτιά της κι αρχίζω πάλι να της γλύφω την κωλότρυπα μανιωδώς με μερικά περάσματα από το μουνάκι της. Είχα γίνει πύρκαυλος και την σηκώνω για πίπα. Πολύ καλό τσιμπούκι, υγρό, με φτυσίματα, τον κοπάναγε στην γλώσσα της, με κοίταζε πρόστυχα και μου έλεγε διάφορα για τον "Περικλή", γλύψιμο παπαριών μέσα στο πρόγραμμα και με σχόλιο της ότι τα έχω φρεσκοξυρισμένα (όντως... χθες το βράδυ!). Την ξαπλώνω μπρούμητα και της το φοράω έτσι πισωκωλομπρούμητα! Όχι κώλο, στο μουνάκι. Σφυροκόπημα τρελό, να λέει τα δικά της αυτή. Δεύτερη στάση ανάσκελα με τα γόνατα πάλι στα αυτιά της! Ξεμούνιασμα, pause για κωλογλυφάδα, πάλι ξεμούνιασμα, pause για κωλογλυφάδα, κ.ο.κ. Τελικά μου προτείνει να πάμε να την πάρω στο τραπεζάκι μπροστά από τον καθρέφτη. Γυρίζει πλάτη και βάζει το ένα πόδι πάνω στο τραπέζι. Μπαίνω πισωκολλητά και συγχρόνως χώνω σιγά σιγά το μικρό δαχτυλάκι στο κωλοτρυπίδι της! Η γκόμενα γούσταρε κι έτσι είπα να της το ζητήσω στα ίσια! Της το λέω λοιπόν, το σκέφτεται λίγο και μου λέει "άσε μωρέ, όχι σήμερα.. άλλη φορά!". Οπότε δεν επέμενα! Την άλλη φορά θα την κωλοδαχτυλιάσω πιο πολύ μπας και καβλώσει λίγο παραπάνω και γίνει το θαύμα και μου δώσει σούφρα!
Μετά από αυτό, αλλάζουμε στάση, πάλι πάνω στο τραπέζι, αυτή καθισμένη με τα πόδια της στους ώμους μου κι εγώ όρθιος να την ξεμουνιάζω. Έτσι όπως ήταν την σηκώνω και αγκαλιά, γαμιόμαστε έτσι λίγο στα όρθια και μετά όπως ήμασταν, ξαπλώνω στο κρεβάτι με αυτή από πάνω μου. Άρχισε να κοπανιέται πολύ δυνατά και γρήγορα που ήξερα ότι θα ερχόταν το τέλος σύντομα. Την κατάλληλη στιγμή της λέω να χύσω στο στόμα της, ξεκαβαλάει, μου βγάζει την καπότα, τον παίρνει μέσα κι αρχίζει το τρομπόνι μέχρι που.... ρούφα τους σοβάδες!!!!
Γενικά νομίζω ότι είναι τρελό μωρό και γουστάρει να πηδιέται! Αν έδινε και κώλο, τότε δεν θα πήγαινα σε κανένα άλλο μπουρδέλο!!! Τρελό value for money, έκφυλη, με προστυχόλογα, 100% Ελληνίδα, με κέφι για γαμήσι. Την συνιστώ, θα ξαναπάω ΣΙΓΟΥΡΑ.

Το 10 στο πάρκινγκ λόγω μηχανής.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
Μ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού