Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Αλίκη είναι ένα από τα κορίτσια του χώρου που μου είχε δημιουργήσει άριστες εντυπώσεις ήδη από την πρώτη και μοναδική μέχρι χθες συνάντησή μας με τη συμπεριφορά της, τη γλυκύτητα της, τη χαλαρότητά της αλλά και τις πολύ καλές υπηρεσίες της...Μεσολάβησαν σχεδόν 8 μήνες για να το πάρω απόφαση να την ξανασυναντήσω και αφορμή στάθηκε μια ανάρτηση στο φόρουμ ότι έχει ορεξούλες και διάθεση για το βράδυ...Ο τελικός του μουντιάλ ήδη τελείωνε και με 3 πμ και άψογη ανταπόκριση κανονίστηκε άμεσα το ραντεβού για μετά από 40 λεπτά. Για το πότε βρέθηκα στο σημείο της συνάντησης απόρησα και εγώ και πραγματικά θα έπρεπε να φαινόμουν τρελλός με τον τρόπο που οδηγούσα....

Όταν άνοιξε η πόρτα, αντίκρισα την κοπέλα που θυμόμουν με τη μόνη διαφορά ότι πλέον τα μαλλιά της τα κοσμούν και ξανθά εξτένσιον και σε συνδυασμό με το κόκκινο χρώμα τους δημιουργούν έναν πολύ όμορφο συνδυασμό. Πολύ όμορφο πρόσωπο με πράσινα μάτια, φυσικό στήθος 2.5άρι, ωραίο κορμί "δεμένο" με τις απαραίτητες καμπύλες, πολύ όμορφη περιφέρεια και καλλίγραμμα πόδια. Με υποδέχτηκε με ένα ζεστό φιλί και η φωνούλα της, θαρρείς λες και βγήκε από παιδικό καρτούν, δημιούργησε μια πολύ ευχάριστη ατμόσφαιρα. Της ζήτησα να κάνω ένα μπανάκι και μέχρι να τελειώσω εκείνη έβαλε 88.6 στο ραδιόφωνο που είναι από τους αγαπημένους μου σταθμούς και έκλεισε τα φώτα...

Είχα τους ενδοιασμούς μου αρχικά για το σκηνικό της όλης συνεύρεσης, αλλά σταδιακά το ημίφως από το δρόμο, η deep soulful house μουσική και τα παιχνιδίσματα των σκιών μας στον καθρέφτη δημιούργησαν ένα απόκοσμο σκηνικό....Ξεκίνημα με πολύ πάθος αλλά και ηρεμία ταυτόχρονα, με πολλά φιλιά, πνιχτούς αναστεναγμούς, με εκατέρωθεν περιποίηση στα κορμιά μας...Τα γλειψίματα έδιναν και έπαιρναν, πότε εκείνη σε μένα πότε γω σε εκείνη...Πήρα την πρωτοβουλία και την ακινητοποίησα στο κρεβάτι και για τα επόμενα αρκετά λεπτά την περιποιήθηκα σε όλο της το κορμί, από την κορυφή μέχρι τα νύχια. Η στοματική μου περιποίηση ήταν κάτι που δεν ήθελα να τελειώσει με τίποτα καθώς οι αντιδράσεις της Αλίκης ήταν ηδονικές, απόλυτα αληθοφανείς και η φωνούλα της με καθοδηγούσε για το τι ήθελε...Μετά από αρκετή ώρα ανέλαβε εκείνη δράση, με ένα πολύ καλό και απαλό στοματικό, βαθύ, με παιχνίδια με τη γλώσσα, με φτυσίματα...Με καβάλησε από πάνω στη συνέχεια και άρχισε να τρίβεται πάνω μου με ρυθμό με εμένα να μην μπορώ να ξεκολλήσω από το πανέμορφο στήθος της...Πραγματικά ήταν σαν να χόρευε σε έναν δικό της διονυσιακό ρυθμό...

Μετά από τόσα προκαταρτικά και ένταση, ξεκινήσαμε σε στάση ιεραποστολικού αργά στην αρχή, με απαλές διεισδύσεις με εκείνην με την ψιλή φωνούλα της να δίνει το ρυθμό, να με προτρέπει να ασχοληθώ ξανά με το στήθος της. Σταδιακά ανέβηκαν οι ρυθμοί και η ένταση και η Αλίκη με ακολουθούσε σε όλη τη διαδικασία...Γύρισμα στα 4, με άψογο στήσιμο και συνέχεια της διαδικασίας σε καλό τέμπο απολαμβάνοντας το θέαμα στο μισοσκόταδο ενώ η μουσική συμπλήρωνε ιδανικά τις ερωτικές μας στιγμές. Ολιγόλεπτο διάλειμμα μιας και ο ιδρώτας έτρεχε ποτάμι( άτιμα αιρκοντίσιον..) και την τράβηξα στην άκρη του κρεβατιού ξανά σε ιεραποστολική στάση, αυτή τη φορά με τα πόδια της αρκετά πίσω και τη λεκάνη της ανασηκωμένη όπου μέσα σε γρήγορους ρυθμούς και φιλιά ήρθε το τέλος με εμένα απόλυτα ικανοποιημένο....

Η Αλίκη μπορεί να πέρασαν τόσοι μήνες από τότε που την είχα πρωτοσυναντήσει, αλλά παραμένει φιλότιμη, αξιοπρεπής επαγγελματίας,σέβεται τα λεφτά που λαμβάνει, είναι πολύ όμορφη παρουσία και επιδιώκει να κάνει τον παρτενέρ της να περάσει όμορφα...αυτό που τη διαφοροποιεί από τις άλλες κοπέλες κατά τη γνώμη μου, είναι ότι επιδιώκει και εκείνη να περάσει καλά όσο γίνεται και ότι δεν πιέζει πράγματα και καταστάσεις, με αποτέλεσμα ό,τι συμβαίνει να έχεις την εντύπωση ότι γίνεται αβίαστα και εντελώς φυσικά, κάτι που μετράει σαφώς στα θετικά.

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 13, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2014
Εύγε, κ. lagonisian! Περιγραφή με ρυθμό και ουσία.
Και εγώ είχα διαβάσει το χθεσινό μήνυμά της και αναρωτήθηκα ποιος θα είναι ο τυχερός αφού εγώ ήμουν 500 χλμ μακριά ... Κουλ
14 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τελικά όποιος βιάζεται....δεν σκοντάφτει....ή για την ακρίβεια...αν είναι να σκοντάφτω στο κορμάκι της Αλίκης...αξίζει...πραγματικά το κορίτσι είχε όρεξη και πέρασα υπέροχα!!
14 Ιουλίου, 2014
" Με υποδέχτηκε με ένα ζεστό φιλί και η φωνούλα της, θαρρείς λες και βγήκε από παιδικό καρτούν, δημιούργησε μια πολύ ευχάριστη ατμόσφαιρα. Της ζήτησα να κάνω ένα μπανάκι και μέχρι να τελειώσω εκείνη έβαλε 88.6 στο ραδιόφωνο που είναι από τους αγαπημένους μου σταθμούς και έκλεισε τα φώτα..."

1)Δηλαδή απο ποιο παιδικό καρτούν Χμμμ; ? κάτι π.χ. ανάμεσα σε Νταίζυ , Κλάραμπελ , Όλιβ κ.λ.π. ?
2)Ευτυχώς που δεν έχει πλέον τον 90,2 καί να ήταν απο τους αγαπημένους της σταθμούς Μεγάλο χαμόγελο ! καί να δούμε τότε τι θα της έλεγες Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! !!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3