Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Όντας σε φάση που μία κατάθεση στη Φυλής ήταν επιβεβλημένη καθώς η τελευταία μου ήταν 3 βδομάδες πριν, η κατάλληλη στιγμή έφτασε το βράδυ του Σαββάτου 12 Ιουλίου, όπου με αφορμή το γεγονός ότι μαζευτήκαμε παρέα σε γνωστή καφετέρια του τιμημένου δρόμου για να δούμε το μικρό τελικό του Mundial σκέφτηκα να συνδυάσω το τερπνόν μετά του ωφελίμου. Η Τερέζα είναι μία κοπέλα που μου είχε κάνει τρομερή εντύπωση όταν την είχα πρωτοδεί: Ήταν μήνας Φλεβάρης αν θυμάμαι καλά που σε μία τσάρκα μου μπαίνοντας σ' αυτό το υπογειάκι που ομολογουμένως δεν το έχω και σε υπόληψη εμφανίστηκε μπροστά μου μια γλυκύτατη ξανθούλα με αδύνατο σωματάκι και στήθος δυσανάλογα μεγάλο για το σωματότυπό της, ανορθωμένο με το στηθόδεσμο σε όλο του το μεγαλείο όπου θυμάμαι μου έβγαλε τα μάτια, το σαλονάρισμά της φαινόταν αμήχανο αλλά η εμφάνισή της δε μου άφησε και πολλά περιθώρια για να προβληματιστώ με τέτοιες λεπτομέρειες. Αυτομάτως σ' αυτήν την πρώτη μου επαφή μαζί της μπήκε στα υπ' όψιν πλην όμως συσσωρευμένες ατυχίες με καθυστέρησαν πολύ για να την τιμήσω παρότι την είχα πολύ απωθημένο (κάποιες φορές πήγαινα και ήταν δύο ακόμα άτομα πριν από 'μένα στη σειρά και ήμουν βιαστικός, ένα διάστημα έλειψε και η δικαιολογία που έλεγαν στο σπιτάκι είναι ότι παντρεύτηκε κ.τ.λπ.). Επίσης να σημειώσω ότι οι κριτικές που άρχισαν να γράφονται γι' αυτήν τη "μαύριζαν" σχεδόν στο σύνολό τους, πράγμα το οποίο με έβαλε σε σκέψεις για το αν πρέπει να περάσω μαζί της αλλά τελικά επικράτησε η γοητεία που μου είχε ασκήσει λόγω της εξωτερικής της εμφάνισης από την πρώτη στιγμή.

Όντας λοιπόν σε κοντινή καφετέρια για την μπάλα το Σάββατο το βράδυ, στο ημίχρονο έκανα μια επίσκεψη στο Φυλής 74 (το δεξί όπως κατεβαίνεις τα σκαλιά) μόνο και μόνο για να τσεκάρω αν δουλεύει κανονικά στη βάρδιά της (απογευματινή και μεταμεσονύχτια). Όντως ήταν εκεί οπότε αμέσως μετά το ματς αποφάσισα να την επισκεφτώ για κατάθεση, όπως και έγινε. Η επίσκεψή μου έλαβε χώρα γύρω στις 2:00 μετά τα μεσάνυχτα. Parking είχα βρει εύκολα πάνω στη Φυλής πολύ κοντά στο σπιτάκι, βράδυ ποδοσφαιρικό γαρ. Μπαίνοντας στο μπουρδελάκι, επειδή με είχαν δει και νωρίτερα που είχα περάσει στο ημίχρονο υποσχόμενος ότι θα επανέλθω με καλοδέχτηκαν και η τσατσά και η Τερέζα όπου ένα γλυκύτατο χαμόγελο στόλισε τα χείλη της προδιαθέτοντάς με για κάτι καλό παρά τις "μαύρες" της κριτικές εδώ στο site (φευ).

Η υπηρεσία με οδήγησε στο πρώτο αν θυμάμαι καλά δωμάτιο δεξιά όπως μπαίνεις στο διάδρομο, ένα περίεργο δωμάτιο σαν κελί στην ουσία το οποίο είχε την ιδιομορφία το ούτως ή άλλως μικρό κρεβάτι να είναι σφηνωμένο ανάμεσα στους τρεις τοίχους (πράγμα που δυσχεραίνει τρομερά τις κινήσεις στο sex όπως διαπίστωσα λίγο αργότερα), στην ουσία δηλαδή το πλάτος του δωματίου ήταν όσο είναι το μήκος του κρεβατιού και το μήκος του λίγο μεγαλύτερο. Καθρέφτης πάνω απ' το κρεβάτι, απουσία κομοδίνου, αντ' αυτού ένα γλίτζικο σκαμνάκι δίπλα στο μικροσκοπικό νιπτηράκι το οποίο ήταν τοποθετημένο χαμηλά προφανώς για να διευκολύνεται η ούρηση και τέλος κρεμάστρα στον τοίχο (και κάτι θετικό). Τα σεντόνια ευτυχώς καθαρά, γενικά όχι καλό δωμάτιο με κακή διαρρύθμιση. Την ώρα που πλήρωνα και ετοιμαζόμουν να γδυθώ η Τερέζα μπήκε στο δωμάτιο και πήρε το tablet της που είχε αφήσει στο παράθυρο κοιτάζοντας εμένα με ένοχο βλέμμα Χαμόγελο

Γδύνομαι λοιπόν και σε σύντομο χρονικό διάστημα μπαίνει η κοπέλα διστακτικά στο δωμάτιο ρίχνοντας ένα διακριτικό χαμόγελο. Ας προβώ τώρα σε μία περιγραφή της κορασίδος: Ψηλή σχετικά ξανθούλα (μάλλον Αλβανίδα) γύρω στα 20 - 25 με γλυκύτατο προσωπάκι όπως έγραψα και πιο πριν, αδύνατη με δυσανάλογα μεγάλο στήθος για το σωματότυπό της (3,5 περίπου νούμερο), το οποίο βέβαια είναι αρκετά πεσμένο μόλις βγει ο στηθόδεσμος κάτι το οποίο όμως σε καμία περίπτωση δεν ενοχλεί τουλάχιστον τους βυζολάγνους. Γενικά προκαλεί εντύπωση την πρώτη φορά που θα τη δει κάποιος και η μόνη παραφωνία που θα προσέξει είναι το έντονα μαύρο φρύδι και η μαύρη ρίζα στο κακοβαμμένο μαλλί. Το πραγματικό της όμως ελάττωμα το οποίο φαίνεται μόνο αν γυρίσει πλάτη είναι το ότι είναι εντελώς άκωλη, χωρίς καμπύλες απ' τη μέση και κάτω και ολίγον στυλιάρι. Έχει δηλαδή ένα περίεργο σώμα με καμπύλες απ' τη μέση και πάνω και πολύ μεγάλο στήθος, αλλά απ' τη μέση και κάτω είναι λιγάκι άχαρη σε αντίθεση με πολλές γυναίκες που εμφανίζουν τον ακριβώς αντίθετο σωματότυπο.

Με το που ρίχνει λοιπόν και το διακριτικό χαμόγελο μπαίνοντας στο δωμάτιο, τελειώνουν και οι χαριτωμενιές και αρχίζει ο πάγος. Εγώ ευγενέστατος προσπαθώ να την πιάσω με το καλό λέγοντάς της πόσο όμορφη είναι και πόσο ωραίο στήθος έχει κι ότι την έχω σταμπάρει καιρό τώρα αλλά όταν θέλησα να την επισκεφτώ έπεσα πάνω στην περίοδο που είχε μόλις σταματήσει. Μου είπε ένα μασημένο "ευχαριστώ" ενώ με κοιτούσε με ένα χαζό βλέμμα όση ώρα της μιλούσα, μπορεί και να μην πολυκαταλάβαινε τί της έλεγα, τα ελληνικά της δεν είναι καθόλου καλά, γνωρίζει μόνο τα βασικά. Αμέσως μετά πιάνει το πέος μου ενώ ακόμη ήμαστε όρθιοι κι αρχίζει τις μαλάξεις με το χέρι για να επέλθει μια κάποια ανόρθωση ενώ παράλληλα με άφησε να πέσω με τα μούτρα στις βυζάρες της. Η ανόρθωση δεν άργησε να έρθει οπότε μόλις το αντιλήφθηκε κατευθύνθηκε αμέσως προς το κρεβάτι, κάθισε και μου φόρεσε προφυλακτικό για να μου πάρει πίπα, ούτε λόγος για προκαταρκτικά.

Η πίπα της ικανοποιητική αν και μονότονη και βιαστική μέσα - έξω, μέσα - έξω, όχι χάλια όμως, έκανε τη δουλειά της ενώ εγώ παράλληλα της χάιδευα τα μαλλιά. Δόντι εμένα δε μου έβαλε ούτε με πόνεσε όπως ανέφεραν οι συναγωνιστές που ανέβασαν κριτικές πριν από 'μένα. Αμέσως μετά την ξαπλώνω ανάσκελα στην άκρη του κρεβατιού για να τη γλείψω. Το μουνάκι της ήταν ξυρισμένο, πεντακάθαρο και μυρωδάτο, σπάνια βρίσκεις τόσο καθαρό μουνί σε πουτάνα σε μπουρδέλο. Τα χείλη του δυστυχώς μικροσκοπικά. Την αρχίζω στο γλείψιμο λοιπόν ενώ παράλληλα της χούφτωνα τα βυζιά όπου καθόταν ακίνητη σαν πεθαμένη, ουδεμία αντίδραση, ούτε καν δυο - τρεις ψεύτικους αναστεναγμούς για το θεαθήναι. Στη συνέχεια κάναμε ισπανικό χωρίς να μου βγάλει την καπότα με εμένα όρθιο κι εκείνη καθιστή στο κρεβάτι, το "έχει" πάρα πολύ στο ισπανικό ενώ παράλληλα το μέγεθος του στήθους της είναι ιδανικό γι' αυτό, ούτε μικρό αλλά ούτε και υπερβολικά μεγάλο ώστε να δυσχεραίνει την κίνηση. Κι εκεί στο ισπανικό γίνεται το απροσδόκητο εξ' αιτίας της δύναμης που γαμούσα τα βυζιά της: Σπάει η καπότα. Μου το αναφέρει η Τερέζα με καθόλου κομψό τρόπο λέγοντάς μου να μη γαμάω τόσο δυνατά και αλλάζει το σκουφάκι.

Αμέσως μετά κι αφού έβαλε πολλή κρέμα μπροστά μου με ρωτάει τί στάση θέλω για να περάσουμε στο "σκληρό ροκ" και της λέω ν' ανέβει πρώτα εκείνη από πάνω. Παρ' ότι η συγκεκριμένη στάση δεν είναι και η αγαπημένη των ιερόδουλων, δεν έδειξε να δυσανασχετεί και είχε και αρκετά καλή συμμετοχή αφήνοντας πιασίματα στο στήθος της αλλά πάντα αμίλητη, ανέκφραστη. Επόμενη στάση ιεραποστολικό με δική της προτροπή, το ύψος του κρεβατιού ήταν ιδανικό οπότε και η διείσδυση άνετη. Ενώ τη σφυροκοπούσα όμως, παρατήρησα κάποια στιγμή μια έκφραση δυσαρέσκειας στο πρόσωπό της σαν να υποφέρει, προς στιγμήν ένιωσα ότι θα σκιστεί στα δύο ενώ τη γαμούσα... Άμεσο επακόλουθο ήταν να τοποθετήσει χωρίς προσχήματα τα δυο της χέρια σε τέτοιο σημείο ώστε να αποφεύγεται η πλήρης διείσδυση, μειώνοντας όμως έτσι αισθητά και τη δική μου ικανοποίηση καθώς απ' τη μια η κρέμα, απ' την άλλη τα χέρια της σαν "stop", κατέληξα να γαμάω αέρα.

Κατόπιν της είπα να σηκωθεί και να την πάρω στα τέσσερα δεδομένου ότι είναι η αγαπημένη μου στάση, καθώς μόνο μ' αυτή θα ήταν δυνατό να τελειώσω. Ενώ σηκώνεται εγώ αρπάζω το στήθος της και αρχίζω να το γλείφω για μία ακόμα φορά κι η κοπέλα, άκουσον - άκουσον, το απομακρύνει άγαρμπα από μπροστά μου για να πάρει θέση στο κρεβάτι. Τα παίρνω κι εγώ στο κρανίο και λέω από μέσα μου "έχεις να φας σκίσιμο που θα είναι όλο δικό σου με αυτήν την απαράδεκτη συμπεριφορά που έχεις". Με το που στηνόμαστε λοιπόν γυρνάει και μου κάνει η Τερέζα "σου θυμίζω ότι ο χρόνος παραμονής στο δωμάτιο είναι μόνο 10'". Κάνω για μία ακόμα φορά ότι δεν άκουσα (κακώς βέβαια, κάτι τέτοιες πρέπει να τις παρατάς στα κρύα του λουτρού από την πρώτη κιόλας κρυάδα και να ζητάς τα λεφτά σου πίσω αλλά τέλος πάντων) και την αρχίζω σε ένα δυνατό ασταμάτητο σφυροκόπημα ενώ παράλληλα η κοπέλα βογγούσε σχεδόν (δεν αναστέναζε σε καμία περίπτωση) και έπαιρνε τέτοια θέση ώστε να μη διευκολύνεται η βαθιά διείσδυση, το γνωστό κολπάκι. Παρ' όλ' αυτά μετά από λίγο και με τα χίλια ζόρια επήλθε το τέλος, πράγμα το οποίο μόλις το κατάλαβε αυτή τραβήχτηκε πριν καν αποθέσω και τις τελευταίες ποσότητες σπέρματος στην καπότα κάτι το οποίο σιχαίνομαι και πιστεύω ότι είναι ό,τι χειρότερο για τον πελάτη, εγώ ακόμη έχυνα κι αυτή είχε ήδη σηκωθεί.

Σκουπιζόμαστε, πλενόμαστε κι ενώ ντυνόταν κι ετοιμαζόταν να φύγει τη ρωτάω εγώ πονηρά για να δω τί θα απαντήσει "Σε κούρασα μήπως"; Και η Τερέζα με ένα χαζό χαμόγελο μου απαντάει άκομψα "Ναι". Τη ρωτάω ξανά "Γιατί το λες αυτό"; Μου απαντάει "Γιατί γαμάς... Δεν ξέρω πώς το λένε". Της λέω "Πες το με δικά σου λόγια". Και μου απαντάει "Γαμάς πολύ γρήγορα και δυνατά". Αυτές ήταν και οι τελευταίες κουβέντες που ανταλλάξαμε, μετά από λίγο αποχώρησε απ' το δωμάτιο λέγοντάς μου ένα "Γεια σου".

Συμπερασματικά σίγουρα επρόκειτο για μία μάλλον κακή εμπειρία, ένιωσα σαν πελάτης σε μπουρδέλο με αποκλειστική πελατεία φαντάρους ή σαν πελάτης σε μπουρδέλο της δεκαετίας του '30 όπου η πουτάνα ξάπλωνε μπρούμυτα στο μαξιλαράκι, έλεγε στον πελάτη "άντε τελείωνε" και δεν έβγαζε μιλιά μέχρι αυτός να χύσει στον προβλεπόμενα ελάχιστο χρόνο. Η εν λόγω κοπέλα είναι απ' τις κλασσικές περιπτώσεις όπου στοχεύει όχι σε μόνιμη πελατεία αλλά σε ανυποψίαστους που θα τσιμπήσουν απ' την εμφάνισή της και θα περάσουν στα ενδότερα το πιθανότερο για μία και μοναδική φορά, γι' αυτό και τα χαμόγελα μέχρι να περάσεις στο δωμάτιο. Μ' αυτήν τη λογική όμως και αυτή όπως και οι υπόλοιπες που ακολουθούν παρόμοια τακτική σε ένα χρόνο από τώρα που όλοι θα έχουν μάθει πόσο μούφα είναι, θα ψάχνουν τον πελάτη με το κυάλι. Επιπλέον να σημειώσω ότι όπως φάνηκε κι απ' την περιγραφή μου η κοπέλα, ίσως και λόγω σωματοδομής, δεν αντέχει το δυνατό γαμήσι και αρέσκεται μάλλον μόνο σε πελάτες αγαπούληδες που θέλουν μια ιερόδουλη για να κάνουν μαζί της έρωτα και όχι sex. Εν τέλει συστήνεται μόνο σε βυζολάγνους οι οποίοι έχουν βάλει στόχο να πάρουν όλες τις κοπέλες με μεγάλο στήθος που δουλεύουν αυτήν τη στιγμή στην πιάτσα οπότε η Τερέζα δεν μπορεί να εξαιρεθεί και σε όσους γοητευτούν πάρα πολύ απ' την εμφάνισή της οπότε μπορούν να παραβλέψουν την κρύα συμπεριφορά της και την ανύπαρκτη διάθεσή της. Όλοι οι υπόλοιποι θα κλάψουν το 20άρικο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2014
Όνομα κοπέλας
Τερέζα
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.535
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού