Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Αλέξια την είχα πρωτοδεί πριν από λίγες εβδομάδες στο μπουρδέλο επί της Φωκαιάς 27Α, στη νυχτερινή βάρδια. Τότε δεν μπορούσα να γαμήσω, λόγω ενός εγκαύματος στο πέος και την είχα βάλει στη λίστα υποψηφίων ιεροδούλων για σκίσιμο.
Όταν αποφάσισα και μπορούσα, πλέον, να την γαμήσω, εκείνη απουσίαζε λόγω αδιαθεσίας.
Από τότε την σκεφτόμουν συνέχεια και προσπαθούσα να βρω ελεύθερο χρόνο για να την τιμήσω.
Κάποια στιγμή βρήκα τον χρόνο για να την επισκεφτώ και μετά από ψάξιμο την ξετρύπωσα να δουλεύει στο Φωκαιάς 27Β, όπου με έκπληξη βρήκα να δουλεύει, μαζί της, η γνωστή υπηρεσία Εύα από το Φυλής 71Α, η οποία έλειπε δύο χρόνια περίπου.
Η παρακάτω κριτική αφορά την δεύτερη συνάντηση μαζί της, καθώς την είχα γαμήσει ξανά πριν από λίγες ημέρες.
Η Αλέξια είναι μία όμορφη, ψηλή, μελαχρινή νεαρή κοπέλα από Ρουμανία, με ωραίο χρώμα ματιών, αδύνατο μοντελέ σωματάκι, πολύ μικρό βυζί και όμορφο κωλαράκι. Κάνει απλό πρόγραμμα, χωρίς έξτρα, και επιτρέπει μόνο χύσιμο στο στήθος της. Επίσης δεν γουστάρει καθόλου τα φιλιά και σε κάθε απόπειρα τα αποφεύγει.
Την πρώτη φορά που πέρασα μαζί της, την ώρα που έχυνα στο πισωκολλητό, ταυτόχρονα, άκουγα την Εύα, από το σαλόνι, να ανακοινώνει το τελείωμα στο στήθος και σκέφτηκα πόσο γκαντέμης ήμουν και πως δεν το είχα ακούσει από την αρχή.
Πλήρωσα τα 20€, μπήκα στο δωμάτιο, γδύθηκα και ξάπλωσα, περιμένοντας την Αλέξια να έρθει.
Καθώς ήμουν ξαπλωμένος, έριξα το βλέμμα μου στην τηλεόραση με σκοπό να χαζέψω λίγο τσόντα. Τότε διαπίστωσα ότι η ταινία που έπαιζε δεν ήταν κάποια παραγωγή με επαγγελματίες, αλλά το ερασιτεχνικό βιντεάκι, το πλέον διάσημο και κλασσικό, "Κατερίνα & Ειρήνη".
Την στιγμή που το παρακολουθούσα, έδειχνε την σκηνή που ο τύπος γαμούσε την Κατερίνα από τον κώλο. Σκέφτηκα πόσο ξευτίλα έχει γίνει αυτή η κοπέλα στους συγγενείς της, πρώτα απ’ όλα, σε όλο τον κοινωνικό της κύκλο και στους μελλοντικούς γαμιάδες της, αν και τους τελευταίους δεν νομίζω να τους ενοχλεί, το αντίθετο μάλλον.
Φανταστείτε να παντρευτεί, να γεννήσει αγόρι, αυτό μόλις μεγαλώσει να πάει στο μπουρδέλο και να φτιαχτεί, καθώς θα περιμένει την πουτάνα, βλέποντας ερασιτεχνική τσόντα με πρωταγωνίστρια την μάνα του! Αρρώστια!!!
Η Αλέξια μπήκε μέσα στο δωμάτιο, κρατώντας ένα τσιγάρο, το οποίο φούμαρε. Της έκανα συστάσεις να κόψει το κάπνισμα και την ρώτησα από πιο μέρος της Ρουμανίας είναι (μιλάει άριστα τα Ελληνικά). Αρνήθηκε να μου απαντήσει και ξεκίνησε το έργο της.
Άρχισε με γλείψιμο στο στήθος και περιορίστηκε μόνο σε αυτό, όσον αφορά τα προκαταρκτικά. Πέρασε το προφυλακτικό και ξεκίνησε μια πολύ καλή και βαθειά πίπα, ρουμάνικης σχολής. Στα μείον της είναι ότι δεν ακουμπάει καθόλου αρχίδια.
Την ξάπλωσα για ιεραποστολικό, όπου πριν διεισδύσω μου έβαλε λιπαντική κρέμα. Μόλις άρχισα το σπρώξιμο, ξεκίνησε τα βογγητά, όπου έμοιαζαν αληθοφανή.
Όχι επειδή είμαι κάποιος ιδιαίτερος επιβήτορας, αλλά μάλλον επειδή πονούσε, αν λάβω υπόψη και την τοποθέτηση της κρέμας.
Την γύρισα για πισωκολλητό, όπου τα βογγητά και η θέα από το αψεγάδιαστο και όμορφο κωλαράκι της, έκαναν το σκίσιμο πιο απολαυστικό.
Μόλις κατάλαβα ότι θα τελείωνα, της ζήτησα να την χύσω στα βυζιά και μετά από μερικά λεπτά παιξίματος του πέους, το σπέρμα μου απλώθηκε στο φρέσκο και νεανικό κορμί της.
Σκουπίστηκα, ντύθηκα, ευχήθηκα στην κυρία Εύα καλό καλοκαίρι και καλές διακοπές, γιατί σκέφτομαι να κάνω μια μεγάλη αποχή από το άθλημα, πήρα το φιλαράκι μου και φύγαμε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.140
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού