Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 13 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη στη Μίνωος μετά απο κάνα μήνα περίπου. Κάτι είχα διαβάσει για το σπιτάκι Νο 5 και πήγα κατευθείαν εκεί.
Η τσατσά με ρωτάει αν έχω δει τη Νανά και όταν της είπα οχι , μου δείχνει μία αφίσα στον τοίχο και μου λέει < να την. Αυτή είναι η Νανά>!
Η δε αφίσα έδειχνε μία κοπέλα με γυρισμένη τη πλάτη στο φακό να φοράει ένα στριγκάκι και να σκύβει ώστε να τονίσει τα προσόντα της απο την πίσω πλευρά.
Ωραία φαίνεται απάντησα αλλά να τη δούμε κ απο κοντά.
Μετά απο λίγη ώρα κατέβηκε η Νανά και είδα ότι δεν είναι όπως στην αφίσα αλλά και καλύτερη.
Πολύ ωραίο σώμα , ωραίο στήθος, πρόσωπο και υπέροχο κωλαράκι . Είναι όπως είπε και ο προηγούμενος συναγωνιστής λίγο κοντούλα αλλά τίποτα σπουδαίο.
Από υπηρεσίες προσφέρει τα βασικά και 69 με 10€ επιβάρυνση. Κρίμα που δεν δίνει κωλαράκι γιατί είνμαι ωραίο και θα πλήρωνα τη διαφορά.

Στο δωμάτιο τώρα η Νανά ειναι πρόσχαρη ευγενική και αισθάνθηκα άνετα μαζί της.
Ανέβηκε πάνω λίγο λοξά προς εμένα ώστε να βλέπω το κωλαράκι της και άρχισε ένα παρατεταμένο ισπανικό ενώ κουνούσε και το σώμα της αισθησιακά. Μετά απο λίγο της είπα και ξάπλωσε ενώ στη συνέχεια τη γύρισα στα τέσσερα οπου και τελείωσα.
Για τη κρέμα που λέει ο προηγούμενος φίλος , εγώ δεν το παρατήρησα . Ϊσως να είχε αρκετό κόσμο όταν πήγα εγώ και είχε λίγο, τι να πω?
Η μουσική όμως παρα ήταν δυνατή. Λες και ήμουνα σε club .
Σε γενικές γραμμές έμεινα πολύ ευχαριστημένος απο τις υπηρεσίες της Νανάς ενώ είναι κα αρκετά όμορφη (τουλάχιστον για τα γούστα μου) κ για αυτο της έβαλα 9.
Φυσικά και θα ξαναπάω να τη δω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Νανά
Σεβαστός
Εγγραφή:
12 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.452
Πόντοι:
1.660
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2018
Ξέρουμε που βρίσκεται αυτή σήμερα; την ψαχνω καιρό
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1