Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 433183
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με την Λίλυ έχω βρεθεί και άλλες φορές στο παρελθόν. Την είχα πρωτογαμήσει στο Αθανασίας 3, πριν βάλει σιλικόνη στα βυζιά, την είχα πάρει από τον κώλο στο Αριστοτέλους 6, όπου τότε μου είχε πάρει ελεύθερο τσιμπούκι, χωρίς έξτρα χρήματα και την είχα χύσει στη μάπα.
Αυτή πρέπει να ήταν, μάλλον, η τέταρτη φορά (την είχα πάρει άλλη μία φορά σε αυτό το στούντιο).
Η Λίλυ είναι ένα ξανθό κορίτσι, έως 28 ετών, από Τσεχία, με καμπύλες, σιλικονάτα 4άρια βυζιά, φτιαγμένα τσιμπουκόχειλα, extensions στο μαλλί και φοράει πάντα κάτι σαν babydool, όταν βγαίνει στο σαλόνι, γιατί έχει λίγο μπουτάκια.
Σε γενικές γραμμές πρόκειται για ένα καθαρόαιμο τούμπανο με εμφάνιση πορνοστάρ και προσφέρει φουλ πρόγραμμα με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό.
Είχα διαβάσει στο πρόγραμμα ότι δούλευε και πήγα για να της ρίξω ένα γαμήσι, αφού πριν είχα αδειάσει τα χοντρά στη Φαίη.
Πληρώνω την υπηρεσία, όπου κάθε φορά είναι και διαφορετική, μπαίνω στο δωμάτιο, γδύνομαι και περιμένω την Λίλυ.
Μπήκε μέσα και ξάπλωσε δίπλα μου. Την ρώτησα αν θα πάει διακοπές και μου απάντησε ότι θα φύγει τον άλλο μήνα. Σημειώστε ότι δεν μιλάει καθόλου Ελληνικά και η συνεννόηση γίνεται στα Αγγλικά.
Ξεκίνησε τα προκαταρκτικά, γλύφοντας τα αρχίδια και τον κορμό του πέους, χωρίς προφυλακτικό.
Μου έχουν γλύψει και ρουφήξει τα αρχίδια ουκ ολίγες φορές. Αυτό, όμως, που παθαίνω κάθε φορά που ακουμπάει τα χείλη της, πάνω τους, η Λίλυ, δεν το έχω ξανανιώσει.
Θυμάμαι ένα αντίστοιχο συναίσθημα να έχω νιώσει με την Πάολα, από το Λιοσίων 278 και μετά στο Βριλησσού 36 (οι παλιοσειρές θα την θυμούνται) και με την Σάρα, από το Καρέα 30, όπου μου τα έγλυφαν σε σημείο να γυαλίζουν, κυριολεκτικά.
Από το γλείψιμο έφευγε το ανθρώπινο χρώμα και γινόταν νίκελ. Αφού να φανταστείτε κάποτε είχα σκεφτεί να τους βάλω και αυτοκόλλητο racing!
Επιστρέφω πάλι: Αφού τελειώνει με τα προκαταρκτικά, μου φοράει την καπότα και αρχίζει μια απολαυστική πίπα. Μόλις φτιάχτηκα, την ξαπλώνω για ιεραποστολικό και άρχισα το γαμήσι, δίνοντάς της και κάποια φιλιά, τα οποία δεν γουστάρει, αλλά κάποιες φορές, όπως εκείνη, τα ανέχεται.
Την γύρισα στα τέσσερα, όπου συνεχίστηκαν τα φιλιά και της πρότεινα να την χύσω στο πρόσωπο. Δεν μου απάντησε και μου είπε "fuck me".
Αυτό το έλαβα ως αρνητική απάντηση και δεν την ξαναρώτησα. Συνέχισα να την γαμάω σε αυτή την στάση, μέχρι που ήρθε το τέλος, σχετικά γρήγορα, παρόλο που είχα γαμήσει πριν λίγο.
Χαιρετηθήκαμε, καληνύχτισα την τσατσά, καβάλησα τη μηχανή μου και επέστρεψα σπίτι, ανακουφισμένος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Λίλυ
Υπηρεσίες
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.023
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koutavoulias

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού