Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 93 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπηκα στο σαλονι του εν λογω ισογειου οικου και η τσατσα μου παρουσιασε την Ελενα.Προκειται για μια μελαχρινη ιεροδουλη με μακρυ μαλλι,μετριας ομορφιας προσωπο,ωραιο στηθος,πολλα τατουαζ και σωμα με πιασηματα.Ειναι σχετικα κοντου αναστηματος και δηλωνει 29 χρονων.Η τσατσα ανακοινωσε απλο προγραμμα και σταση 69.Εδωσα το μπλε πορνοπαραβολο και περασα στο δωματιο που ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης.Μεγαλο δωματιο με ωραιο στρογγυλο κρεβατι , κλιματιστικο που δουλευε στο φουλ ,καθρεπτης και τηλεοραση στον τοιχο.Απο τα καλυτερα δωματια στην περιοχη.Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η ευδιαθετη Ελενα.Καθισε διπλα μου και εγω αρχισα να γλυφω το ωραιο της στηθος.Σε ερωτηση μου αν ειναι σιλικονατα απαντησε αρνητικα.Μετα ηρθε η σειρα της να με περιποιηθει.Μου εγλυψε αργα και αισθησιακα τα βυζακια μου και την κοιλια μου.Μετα μου περασε το προφυλακτικο και ξεκινησε μια αρκετα καλη πιπα.Προσπαθουσε να ρουφηξει βαθια την πουτσα μου.Εκανε δηλαδη προσπαθειες για deep throat.Οταν σταματουσε το ρουφηγμα , μου εγλυφε ολη την πουτσα και τα αρχιδια μου.Μετα ρουφουσα παλι την πουτσα και υστερα παλι γλυψιμο.Μου εκανε αρκετη ωρα στοματικο σεξ και μπορω να πω οτι μου αρεσε αρκετα.
Πρωτη σταση ιεραποστολικο υστερα απο επιλογη μου.Αυτη δεν εβαλε αμεσως το καυλι μου μεσα της.Επαιζε με την πουτσα μου πανω στα μουνοχειλα της και εβγαζε καυλιαρικα επιφωνηματα.Εχει μεγαλο μουνι και ειναι λιγο ξεχειλωμενο.Μετα εβαλα το καυλι μου μεσα της και αρχισα να την γαμαω σε γρηγορους ρυθμους.Αυτη εβγαζε καυλιαρικα επιφωνηματα και με τραβουσε μεσα της.Δεν ξερω αν βιαζονταν η αν το εκανε επειδη γουσταρε το γαμησι.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτην την σταση.Δευτερη σταση πισωκολητο.Καλη σταση σωματος απο αυτην.Στην αρχη την γαμουσα σε μετριους ρυθμους και μετα ανεβασα ρυθμους.Αυτη εβγαζε καυλιαρικα επιφωνηματα και οταν αρχισα να την γαμαω σε δυνατους ρυθμους εφερε πιο πισω τον κωλο της για να μην μπορω να κανω πολυ βαθιες διεισδυσεις.Της εριξα και μερικες σφαλιαρες στα κωλομερια της χωρις διαμαρτυρια εκ μερους της.Την γαμουσα και εβλεπα την πλατη της που ηταν γεματη ολη απο τατουαζ.Κοιταξα στον καθρεπτη αλλα εβλεπα μονο τον εαυτο μου γιατι ο καθρεπτης δεν καλυπτε ολο το κρεβατι.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω στο μουνακι της.Εμεινα μεσα της μεχρι να βγουν ολα τα χυσια.Μετα η κοπελα ντυθηκε , ειχαμε για λιγη ωρα sociak time , η κοπελα μου ειπε οτι γουσταρε το γαμησι , με χαιρετησε και αποχωρησε.
Συνοψιζοντας , η Ελενα ειναι μια γυναικα μετριας εμφανισης για τα προσωπικα μου γουστα.Ειναι χαμογελαστη και ευχαριστη στο δωματιο.Το δυνατο της σημειο ειναι η πιπα της,ειναι αρκετα καλη.Στο σεξ συμμετεχει κυριως με καυλαιρικα επιφωνηματα.Η τσατσα δεν ενοχλησε.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2014
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού