Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τρίτη, ώρα 7:23 το πρωί.
Στον πεζόδρομο της Ιάσονος, ανάμεσα στα "Ρώσικα", ο υπηρέτης του υπερυψωμένου ισόγειου με το νούμερο 2 μιλούσε στο τηλέφωνο, ενώ περιστέρια τσιμπολογούσαν γύρω του. Τον προσπέρασα και μπήκα στο σαλόνι. Πρίν καθίσω εκείνος παραμέρισε το υφασμάτινο παραβάν της εισόδου, χωρίς ν' ανέβει τα σκαλάκια και αφού με καλημέρισε φώναξε: «Ελάτε κορίτσες!» (sic), αποχωρώντας αμέσως μετά για να συνεχίσει το τηλεφώνημά του.
Μένοντας μόνος, απ΄ το βάθος άκουγα κάποια να μιλάει δυνατά, με πάθος, μάλλον στα Ρώσικα. Την άκουγα για δυόμιση ολόκληρα λεπτά και πάνω που σκεφτόμουν να δηλώσω την παρουσία μου φωνάζοντας «Καλημέρα» είδα τη Ρίτα (ντυμένη), τη Ρωσίδα πόρνη απ' τον απέναντι δεξιό όροφο με το νούμερο 1 και το υπερυψωμένο ισόγειο της ίδιας οδού με τον αριθμό 20, να εμφανίζεται απ' τα ενδότερα. Αμέσως κατάλαβα πως εκείνη ήταν που μιλούσε πριν!
– Καλώς το το αστέρι! 'Εχω 2 πανέμορφες κοπέλες! Μία κοπέλα κάνει, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, όλες τις στάσεις, δεν βιάζεται στο δωμάτιο, η άλλη κοπέλα κάνει, κωλαράκι, φιλάκια, παιχνιδάκια, δεν βιάζεται και αυτή στο δωμάτιο και πάλι παίρνει 10 ευρώ! Κορίτσια!
Από μέσα άκουσα ένα «Πάμε!» και αμέσως μετά η Ρίτα συνέχισε...
– Θα περάσεις και με τις 2 σούπερ! Αν γουστάρεις και παρτούζα, δικαίωμά σου!
Πρώτη παρουσιάστηκε η Κατερίνα, λέγοντάς μου σιγανά «Καλημέρα αγκόρι!»
– Λοιπόν, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, όλες τις στάσεις! ενημέρωσε η Ρίτα.
Η Κατερίνα ήταν μία σιτεμένη γυναίκα, με τα ίσια κατάξανθα μαλλιά της κουρεμένα καρέ πάνω απ' τους ώμους, χαμογελαστό "σπασμένο" πρόσωπο, μεσαίο πεσμένο στήθος, χοντροκόκαλη, μέτριου ύψους, ενώ φορούσε μεσοφόρι.
Από πίσω ακολουθούσε η ρωδίδα Μαρίνα, η οποία με χαιρέτησε λέγοντας «Γεια σου μωρό μου!»
– Κωλαράκι, φιλάκια, δεν βιάζεται στο δωμάτιο, συμμετέχει στα δικά σου παιχνίδια και είναι 10 ευρώ αγόρι μου!
Η Μαρίνα ήταν σαφώς πιο νέα (παραμένοντας μιλφ), με ίσιο καστανοκοκκινωπό μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο χαμογελαστό πρόσωπο, μικρό στήθος, σκέλεθρο κορμί.
– Θα περάσω με την ξανθιά! έκανα γωστό στη Ρίτα, καθώς οι κοπέλες αποχωρούσαν, με την Κατερίνα να μένει πίσω περιμένοντας να δει τι αποφάσισα.
– 'Ο,τι γουστάρεις το απαίρνεις (sic)! Μπορώ να σε πάω στο δωμάτιο σε παρακαλώ; ρώτησε με τη βροντερή φωνή της η εκτελούσα χρέη υπηρεσίας Ρίτα.
– Ναι.
– Ευχαριστώ!
Με οδήγησε στο δωμάτιο όπου είχα συνευρεθεί με την Κάτια, τέλη Μαρτίου του τρέχοντος έτους.
– Εδώ! μου είπε δείχνοντας το εσωτερικό.
– Οκέι! συμφώνησα και της έδωσα το 10ευρω.
– Ευχαριστώ πάρα παλύ! είπε και έκανε να φύγει.
– Δεν μου λες! Υπάρχει άλλο δωμάτιο αντί γι΄αυτό; Να μπω σ' ένα άλλο!
– 'Ελα εδώ!
Με πήγε στο διπλανό, δίπλα απ' το κουζινάκι.
– Θες να σου κλείσω το αιρ κοντίσιον;
– Εμμμ...Ναι, κλείστο καλύτερα γιατί έχει κρύο! απάντησα περνώντας στο εσωτερικό.
– Αμέσως αμέσως, μισό λεπτό!
Ο χώρος ήταν άνετος, καινούριος, περιποιημένος και το κατωσέντονο φαινόταν καθαρό.
– Μόλις χτυπήσεις έρχεται! Εντάξει καρδούλα μου; μου είπε η Ρίτα με το τηλεχειριστήριο στο χέρι.
– Ναι.
– Καλή βδομάδα, καλά να περάσεις!
Τακ τακ! έκανα σήμα μετά από δυο-τρία λεπτά.
Η πόρτα άνοιξε και η Κατερίνα εισερχόμενη χαμογελαστή με φίλησε άγαρμπα στο μάγουλο. Λίγο αργότερα ξαπλώναμε ολόγυμνοι (το δέρμα της ήταν αρκετά χαλαρό) και το κρεβάτι έτριζε δυνατά! Παρόμοια τριξίματα θα μας συνόδευαν μέχρι το τέλος της συνεύρεσης.
'Οπως οι περισσότερες πόρνες μιας κάποιας ηλικίας, απ' την αρχή πήρε το παιχνίδι πάνω της. Η συγκεκριμένη ξεκίνησε με αδέξια φιλιά-γλειψίματα (βιαστικά, βίαια, "στεγνά", ενίοτε επώδυνα) σε στήθος, θηλές, λαιμό, παρειές, λοβούς των αυτιών, με ταυτόχρονο παίξιμο-χούφτωμα της ψωλής και των αρχιδιών μου, ενώ καθ' όλη τη διάρκεια έβγαζε ήπιες κραυγές και επιφωνήματα, χωρίς να παραλείπει και το κλασικό «μμμ...». Εγώ με τη σειρά μου της χούφτωνα τον κώλο και δαχτύλιαζα την ξυρισμένη μουνάρα της. 'Οταν δε είδα, μετά απ' το γλείψιμο του υπογαστρίου μου, το στόμα της να πλησιάζει "επικίνδυνα" το σηκωμένο πέος μου, της έκανα γνωστό πως την πίπα θα την επιθυμούσα καλυμμένη. Μουγκρίζοντας καταφατικά, παρέκαμψε το καυλί μου συνεχίζοντας το μέτριο αλλά παθιασμένο γλείψιμό της στ' αρχίδια, στο περίνεο, στις μηροβουβωνικές πτυχές μου.
Την καπότα ζήτησα εγώ να μου την φορέσει (αλλιώς θα συνέχιζε με γλείψιμο) και το έκανε με την κλασική μέθοδο της κάλτσας. Το τσιμπούκι της ήταν βαθύ, υγρό (χωρίς φτυσίματα), μ' εξωτερικούς γλωττισμούς, ενώ συμπεριλάμβανε και ορχεολειχία.
Τη γάμευσα (μόνο) πισωκολλητά γονατιστά, με 'κείνη να έχει πάρει μια βολική για μένα θέση έτσι ώστε εγώ, κρατώντας γερά τα ψωμωμένα καπούλια της, να βάζω-βγάζω με άνεση το καυλί μου στη λιπασμένη μουνοσύραγγά της, βογγώντας απ' την καύλα και την προσπάθεια, ακούγοντας και 'κείνη να σιγοντάρει τα λαγνοβογγητά μου μ' εκφράσεις του τύπου «Ααα μωρό μου! Ναι ναι ναι!».
– Κατερίνα!
Ο τσάτσος ειδοποίησε λίγο πριν την εκτόνωσή μου, εκείνη όμως και μετά το πέρας δεν έφυγε, παρά μου πρότεινε μασάζ! Με "ζύμωσε" δυνατά σε αυχένα, πλάτη, μέση...κάπου εκεί βόγγηξα κατά την πίεση.
– (Σε)Πονάω; ρώτησε αμέσως.
– Ναι.
– Πρόβλημα! έβγαλε το συμπέρασμα.
– Πρόβλημα, ε;
– Μμμμ! (καταφατικό)...Ντααα! (τώρα πια ήταν σίγουρη!)
Τη ρώτησα και για τ' ωράριό της για να μου απαντήσει ότι δουλεύει 6 το πρωί μέχρι 6 το απόγευμα, ενώ δεν κατάφερα να τη ρωτήσω πόσο καιρό είναι στην Ελλάδα και εάν πέρασε από άλλα μπουρδέλα.
– Καταλαβαίνεις ελληνικά, ε;
– Λίγο!
– Πόσο καιρό είσαι–
– Ουκρανία! με διέκοψε, προσθέτοντας μία πληροφορία στην προηγούμενη ερώτηση που της είχα κάνει.
– Α, Ουκρανέζα είσαι;
– Ναι, αύριο...αύριο...εγώ ρεπό!
Μιας και η συννενόηση φαινόταν κομματάκι δύσκολη φιληθήκαμε σταυρωτά και αποχώρησε. Συμβουλευόμενος το ρολόι μου διαπίστωσα πως από τη στγμή που είχε μπει είχαν περάσει 13-14 λεπτά, άρα ο υπηρέτης έπρεπε να τη φώναξε στο 10λεπτο!
Λοιπόν, η Κατερίνα εμφανισιακά ήταν κάτω του μετρίου. Βλέποντάς την στο σαλόνι, περισσότερο την περνάς για τσατσά παρά για πουτάνα, όμως από 'κει και πέρα φάνηκε να είχε όρεξη και προσπάθησε να με ικανοποιήσει, αλλά στην προσπάθειά της είχε μία τρόπον τινά αγαρμποσύνη, τουλάχιστον στην αρχή και είναι κρίμα γιατί αφού ήταν διατεθημένη να προσφέρει αυτές τις υπηρεσίες θα μπορούσε να το έκανε πιο σωστά, δηλαδή πιο αισθησιακά. Στα συν και η πρωτοβουλία της, στο τέλος, να προχωρήσει σε μέτριο-καλό μασάζ (έστω) δυο τριών λεπτών και αφού ο τσάτσος την είχε φωνάξει παρακαλώ! Ποια άλλη (θα) μου το έκανε αυτό; Νομίζω πως η συγκεκριμένη, κάποια στιγμή θα ξαναδεί το 10άρικό μου!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Αυγούστου, 2014
Μεγάλο χαμόγελοφανουρη προχτες παρασκευη 22 αυγουστου περασα απο εξω απο το συγεκριμενο μαγαζι περιπου μεσιμερακι και γινοταν καυγας με τον τσατσο και δυο τυποι φωναζαν οτι η κατερινα τους κολησε σιφιλη και ελεγαν οτι θα φωναξουν την αστυνομια.επειδη ειχα παει και γω με την συγεκριμενη εχω πανικοβληθει αν και δεν εκανα ξεκαποτο παντος δευτερα τρεχω για γιατρο. καλο θα εινε μαγγες να ενιμερονετε για οσες κανουν χωρις προφυλακση για να μην κολισουμε κανενα σκουλαμεντο ολοι μας.τορα οσοι κανατε ξεκαποτο μαζι της βοιθεια σαςΚεφάλι σε τοίχο!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1