Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο λόγος που πήγα στο συγκεκριμένο στούντιο, ήταν επειδή δεν θυμόμουν τα νούμερα και τις διευθύνσεις, καθώς έγραφα την 3η πράξη της ομώνυμης κριτικής.
Επειδή θέλω οι κριτικές μου να είναι οξυδερκείς και λεπτομερέστατες, καβάλησα την μηχανή και πήγα να δω ξανά τα στούντιο από κοντά, διότι δεν ήμουν σίγουρος από την λίστα του site.
Μπαίνοντας στο στούντιο, με υποδέχτηκε ο τσάτσος και επειδή το σαλόνι είχε κόσμο, με έβαλε να περιμένω μέσα σε ένα από τα δωμάτια.
Κάθισα στην καρέκλα και σχεδόν αμέσως ήρθε η Φαίη για να με ψήσει να μπω μαζί της, καυλαντίζοντάς με και λέγοντάς μου ότι υπάρχει και δεύτερη κοπέλα που δουλεύει μαζί της .
Η Φαίη είναι μια νεαρή κοπέλα από την Γεωργία, όπως μου είπε, με λεπτό σώμα, όμορφο 2,5άρι στήθος και ωραίο κωλαράκι. Στην φάτσα δεν είναι ωραία αλλά έχει έναν αέρα καύλας, ο οποίος ήταν και ο λόγος που πέρασα.
Ξεντύθηκα, μένοντας με το μποξεράκι και την περίμενα, μέχρι που άνοιξε η πόρτα και μπήκε μέσα, παρέα με την Σόνια (από Μεγάλου Αλεξάνδρου 133).
Έπεσαν και οι δύο πάνω μου, με την Φαίη να μου λέει να τις πάρω και τις δύο, καθώς κάνουν πολύ καλό λεσβιακό. Παράλληλα της έδωσε ένα φιλί στο στόμα.
Της εξήγησα ότι είναι πολλά τα λεφτά και ότι 50€, πλέον, είναι δύο ημέρες εργασίας. Οπότε τα 100€ είναι σχεδόν ένα βδομαδιάτικο.
Μου είπε θα σου κάνω καλύτερη τιμή, αρνήθηκα, η Σόνια αποχώρησε και ξεκινήσαμε.
Μου έβγαλε το μποξεράκι και το πέταξε στην άκρη, με αποτέλεσμα να πέσει στο κενό ανάμεσα στο κομοδίνο και το κρεβάτι. Σηκώθηκα, την αγκάλιασα και έπεσα με τα μούτρα στα υπέροχα στήθη της, γλύφοντάς τα και πιπιλίζοντας τις ρόγες .
Πριν ξαπλώσω για το πέρασμα της καπότας της είπα να περιμένει για να πιάσω το μποξεράκι μου. Αφού το έπιασα και ξάπλωσα, μου είπε να μείνω σε αυτή τη στάση (είχα λίγο σηκωμένα τα πόδια). Ωραία, λέω, θα μου κάνει γλυφοκώλι.
Την ώρα που άνοιγε το προφυλακτικό την είδα να κρατάει και ένα δεύτερο. Τι έγινε, σκέφτηκα, θα βάλει διπλό; Πέρασμα καπότας στο πέος και πέρασμα δεύτερης καπότας στα δάχτυλά της.
Ξεκίνησε να μου παίρνει μια αρκετά καλή πίπα και με τα δάχτυλά της άρχισε να μου χαϊδεύει την σούφρα. Σε αυτό το σημείο της εξήγησα πως δεν κάνω τέτοια. Το υποτιθέμενο γλυφοκώλι ήταν τελικά κωλοδάχτυλο.
Εντάξει, μου απαντάει και συνέχισε την πίπα, αρχίζοντας πάλι να χαϊδεύει την σούφρα, προσπαθώντας να μου βάλει δάχτυλο αυτή την φορά. Της εξηγώ πάλι πως δεν κάνω τέτοια και της είπα να μου γλύψει τα αρχίδια, όπου μου τα ρούφηξε με μανία.
Καυλωμένος, όπως ήμουν, την βάζω να ξαπλώσει και άρχισα να την γαμάω σε ιεραποστολική στάση, δίνοντάς της και κάποια φιλάκια. Λίγες σπρωξιές κατάφερα μόνο και της ζήτησα να την χύσω στα βυζιά, όπου δέχτηκε, με αποτέλεσμα να της τα ψωλοχύσω.
Πήγε για ντους, εγώ ντύθηκα και κατά την έξοδό μου από το δωμάτιο αποχαιρετιστήκαμε με ένα φιλί στο μάγουλο, αφού της είπα να προσέχει.


ΥΓ: Σε προηγούμενη κριτική μου, έγραψα κάτι για την Μαρίνα που δουλεύει στο Κασσάνδρας 8Γ.
Δεν είμαι κωλοτούμπας για να πάρω πίσω αυτά που έγραψα, αλλά αναγνωρίζω το λάθος της γραφής μου, καθώς θα μπορούσα να γράψω "ίσως είναι" ή "έτσι μου φάνηκε εμένα".
Αυτό που με στεναχώρησε είναι η επίθεση που δέχτηκα από κάποια μέλη του site, με βρισιές και χαρακτηρισμούς, χωρίς να κάνουν αντίλογο και να μου παραθέσουν τα επιχειρήματά τους.
Παρατήρησα ότι κάποιοι από αυτούς βγάζουν όλο τους το μίσος στο internet, καθώς έχω δει πόσο άσχημα εκφράζονται και σε άλλα μέλη, στο forum του site.
Είναι αυτοί που μιλάνε για δημοκρατία και μόλις δουν κάποια είδηση για κάποιο έγκλημα που έγινε, ζητάνε κομμένα κεφάλια, τιμωρίες μέσω ακρωτηριασμών και γενικά διψούν για αίμα, σύμφωνα πάντα με τα γραφόμενά τους.
Έχω δώσει μεγάλο αγώνα, όσον αφορά την πορνοκαριέρα μου. Έχω συζητήσει με τσατσάδες για μείωση των τιμών στα στούντιο, έχω γράψει λεπτομερείς κριτικές και έχω σώσει κόσμο, τα έχω βάλει με γαμημένα γραφεία, χωρίς να υπολογίζω το προσωπικό κόστος, έχω έρθει σε αντιπαράθεση με μπράβους-νταβατζήδες, στο άκουσμα τους και μόνο, οι παραπάνω που ανέφερα θα έτρεμαν, έχω ανακαλύψει και ενημερώσει για fake προφίλ από πουτάνες και άλλα πολλά.
Δεν θέλω να επεκταθώ περισσότερο, απλά θέλω να δώσω τους αγωνιστικούς χαιρετισμούς μου στους πραγματικούς συναγωνιστές.
Keep walking μπουρδελιάρηδες.!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Φαίη
Υπηρεσίες
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.170
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού