Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωινές υποχρεώσεις με έφεραν στην περιοχή της Δάφνης και αφού τελείωσα με τις τυπικότητες και τα αγχωτικά πράγματα, κατευθύνθηκα και προς το sensuality, να δω ποια κοπέλα είναι εργαζόμενη. Υποδοχή από την ευγενέστατη υπηρεσία, μου προσέφερε και ένα ποτηράκι νερό και μου ανέφερε ότι δουλεύει η Τζένυ. Δεν πρόκειται για άλλη κοπέλα, από αυτήν που εργάζεται παράλληλα στο Τατοΐου 58, Θησέως 35 και έχει κάνει και πέρασμα παλιότερα από το Κροκεών 6/Θεσσαλονίκης 96(βέβαια στα άλλα μαγαζιά το γράφουν με -η, αλλά μικρή σημασία έχει). Την έχω πετύχει αρκετές φορές στα διάφορα μαγαζιά που εργάζεται, χωρίς να έχω κάνει το βήμα παραπέρα, χωρίς κάποιον συγκεκριμένο λόγο. Για τα γούστα μου είναι πολύ όμορφο κορίτσι, με μακριά ξανθά μαλλιά, συμπαθητικό πρόσωπο, μικρό φυσικό στήθος και αρκετά γυμνασμένο σώμα με ιδιαίτερη έμφαση την πολύ όμορφη περιφέρειά της και τα όμορφα πόδια της. Έτσι σήμερα θεώρησα ότι ήταν η τέλεια ευκαιρία.

Πέρασμα στο δωμάτιο στο βάθος με το τζακούζι, με πρόγραμμα για 69, η υπηρεσία μου έφερε πετσέτα για να κάνω ένα ντουζάκι, κάτι που έκανα με ευχαρίστηση καθώς η ζέστη έξω ήταν αφόρητη. Για την πολυτέλεια του δωματίου έχω αναφερθεί πολλάκις, οπότε είναι περιττό να επαναληφθώ. Δεν άργησε να έρθει και η Τζένυ, μες στο χαμόγελο και την καλή διάθεση. Για να εξηγούμαστε και να μην παρεξηγούμαστε, από την αρχή μου ξεκαθάρισε κάποια πράγματα, τι κάνει και τι δεν κάνει, της έδωσα να καταλάβει ότι δεν πρόκειται να κάνω κάτι που δεν θέλει. Σύντομο social,όπου με τον τρόπο της έσπασε εύκολα τον πάγο, έδειξε θετική διάθεση και μπόλικη "τρέλλα" σε αυτά που έλεγε κάτι που γούσταρα. Σιγά σιγά, αποχωριστήκαμε τα εσώρουχά μας και με χάδια και περιμετρικά φιλιά, αλλά και λεκτικό "πάρε δώσε" τα πράγματα πήραν την πορεία τους. Πήρα πρωτοβουλία να την περιποιηθώ, με αρκετά φιλιά και προσοχή στο λαιμό της, στο όμορφο στήθος της, στην κοιλιά της μέχρι που έφτασα στο περιποιημένο αιδοίο της. Η αντίδρασή της και η ανταπόκρισή της ήταν καταπληκτική, δεν έδειξε να θέλει να αλλάξουμε, συνεχίσαμε για αρκετή ώρα, καθώς ήταν μια διαδικασία που απολάμβανα και από ότι φαινόταν απολάμβανε και εκείνη, με πνιχτούς αναστεναγμούς, κούνημα της λεκάνης της, μου οδηγούσε το κεφάλι μου εκεί που της άρεσε...Κάποια στιγμή ανέλαβε εκείνη τα ηνία, με πολύ καλή περιποίηση του κορμού μου, μέχρι να φτάσει στο πέος μου. Το στοματικό της εξαιρετικό, παθιάρικο αλλά και αρκετά "τρελλό"...Και τι εννοώ....Έκανε κινήσεις με τη γλώσσα της πάνω στον κορμό του πέους μου, γρήγορες, κυκλικές και μετά ηρεμούσε και το χτυπούσε στη γλώσσα της με δύναμη. Η διαδικασία συνεχίστηκε για αρκετά λεπτά και με εμένα στη συνέχεια καθισμένο στην πλάτη του κρεβατιού και εκείνη στα γόνατα να συνεχίζει το υπέροχο έργο της...

Στο σεξ συνεχίσαμε στα ίδια υψηλά στάνταρντ, και εκεί βγήκε ο "ροκ" χαρακτήρας της καθώς ανέβασε απότομα ρυθμό, ξεκινώντας με ιεραποστολικό και να επιζητά τις δυνατές διεισδύσεις και τα έντονα καρφώματα. Συνεχίσαμε για αρκετά λεπτά μέχρι που γυρίσαμε πλαγιαστά, με το ένα της πόδι κάτω από τα @@ μου και το άλλο στον αέρα όπου απόλαυσα ιδιαίτερα τη θέα και εκείνη να συνεχίζει στον ίδιο ρυθμό. Αλλαγή στα 4, με εξαιρετικό στήσιμο και είχα την ευκαιρία να την απολαύσω στο έπακρο καθώς διαθέτει πολύ ωραία περιφέρεια. Έφαγε και κάποια σκαμπιλάκια χωρίς να δυσανασχετήσει. Τελευταία στάση cowgirl με βαθιά καθίσματα από εκείνη και να με κοιτάει στα μάτια και να με "προκαλεί" λεκτικά...Το τέλος ήρθε μετά από λίγο πάνω στα όμορφα και μαλακά πατουσάκια της μετά από μια υπέροχη footjob καθώς κατέχει πολύ καλά την τέχνη της ποδολαγνείας...

Η Τζένυ αποδείχθηκε ιδανικός παρτενέρ, ο χαρακτήρας και η διάθεσή της βοήθησαν στο έπακρο ώστε να έχει επιτυχία η συνεύρεση, είναι άνετη, νιώθεις ότι είσαι με μια φίλη και περνάς καλά. Οι υπηρεσίες της εξαιρετικές, με προσοχή στα "θέλω" του πελάτη και με ευγένεια κάτι που μου έκανε μεγάλη εντύπωση...Τίμησε στο ακέραιο τα λεφτά που έλαβε και μου προσέφερε μια υπέροχη εμπειρία...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2014
+1 στον λαγό,επειδή έχει ξεσκιστεί στο γαμήσι...Κατσικογάμης
10 Ιουλίου, 2014
Καλα ελεγε ο tenten οτι το αυτοκινητο θα πηγαινει μονο του.....Ολο "υποχρεωσεις" στη Δαφνη τελευταιως......
Αλλη σκεψη που μου κατεβηκε διαβαζοντας την ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ κριτικη, ειναι οτι τελικα ο χωρος στον οποιο εργαζεται μια κοπελα, παιζει ρολο στη διαθεση της και κατ' επεκταση στις υπηρεσιες της. Η ιδια κοπελα στο Τατοϊου ενω ειχε την εμφανιση, ηταν πολυ μετρια και αγχωμενη οσον αφορα τις υπηρεσιες.
Καμμια σχεση με αυτο που περιγραφεις.
+10 απο μενα γιατι ....ζηλευω!!!
Keep on Walking my friend Γερο-μύστης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2