Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488178
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από μπυρίτσες με καλούς φίλους και έχοντας τσεκάρει από πριν στο κινητό ότι στο συγκεκριμένο στούντιο εργάζεται η Πάμελα, κατευθύνθηκα με την ταχύτητα του Μπολτ προς τη Συγγρού. Η Πάμελα δεν είναι καινούρια στο χώρο, έχει εργαστεί και στο παρελθόν στον όμιλο της Κασσάνδρας ως Κάτια, οπότε οι παλιότεροι θα τη θυμούνται. Αρκετά χρόνια στο συγκεκριμένο όμιλο, ενώ την είχα δει αρκετές φορές δεν αποφάσιζα να περάσω δωμάτιο. Λίγο ο τρόπος σαλοναρίσματός της, που είναι πολύ τυπικός, λίγο η φωνή της που καμιά φορά φαίνεται σαν να βαριέται, με αποθάρρυναν. μέχρι χθες όμως οπότε και οι ορέξεις ήταν στο κόκκινο. Η Πάμελα έχει ξανθά μακριά μαλλιά, συμπαθητικό πρόσωπο με ωραία μάτια, ενισχυμένο 3άρι στήθος αρκετά σκληρό, ωραίο σώμα με καμπύλες και όμορφη περιφέρεια καλοσχηματισμένη και σφιχτή και ωραία πόδια..

Η ευγενέστατη υπηρεσία με οδήγησε στο δωμάτιο του ισογείου(για πολλοστή φορά), και αφού τακτοποίησα το οικονομικό κομμάτι για φουλ πρόγραμμα, με άφησε να χαλαρώσω. Γρήγορο ντουζάκι και μικρή αναμονή. Δεν άργησε να έρθει η κοπέλα και συνειδητοποίησα άμεσα ότι όλα θα πάνε καλά. Χαλαρή, με διάθεση για πλακίτσα και αρκετά ερωτική, με πλησίασε και στα όρθια ξεκινήσαμε τις αγκαλιές και τα περιφερειακά φιλιά, σε λαιμούς, μάγουλα, εγώ στο στήθος της, μέχρι να φτάσω στο όμορφο και περιποιημένο αιδοίο της. Η στοματική μου περιποίηση διήρκεσε αρκετή ώρα, με αληθοφανή αντίδραση από μέρους της, με αναστεναγμούς, με λεκτικά επιφωνήματα κλπ. Η ανταπόδοση της σε υψηλά επίπεδα, αφού περιποιήθηκε το στήθος μου, μου τσίμπαγε τις ρώγες, με κοίταζε πονηρά, κατέβηκε χαμηλά στο ερεθισμένο μου μόριο και αφού περιποιήθηκε για αρκετά λεπτά τη γύρω περιοχή με μαεστρία, πέρασε προφυλακτικό και μου προσέφερε ένα "δυνατό" στοματικό. Το στόμα της σφιχτά πάνω στον κορμό του πέους μου, προσέφερε τρομερή αίσθηση, με αυξομειούμενο ρυθμό, κοπανήματα στη γλώσσα της...

Ξεκίνημα ιεραποστολικά, με αργή είσοδο μέσα της και εκείνη να "τσεκάρει" με το χέρι της στην κοιλιά μου διαθέσεις...Συνεχίσαμε σε αργό τέμπο, αρκετά φιλιά περιμετρικά και πνιχτές ανάσες από εκείνη, κάτι που έφτιαξε το κλίμα ακόμα περισσότερο. Στη συνέχεια τα πόδια της ενωμένα στο στήθος μου και πιο ανεβασμένοι ρυθμοί. Αλλαγή σε πλάγια στάση, με το ένα της πόδι στον αέρα, με δική της πρωτοβουλία καθώς όπως μου εκμυστηρεύτηκε είναι μια στάση που της αρέσει...Μικρή διακοπή για να μου προσφέρει λίγο ισπανικό, με εμένα από πάνω και εκείνη ξαπλωμένη και σε κάθε κίνησή μου να έχει ανοιχτό και το στόμα της και να προσπαθεί να "γραπώσει" το πέος μου. Γύρισμα στα 4, εξαιρετικό στήσιμο από την Πάμελα, ωραίος ο κωλαράκος της σε αυτή τη στάση και μέσα σε γρήγορους ρυθμούς και λεκτικές παροτρύνσεις από εκείνην, δεν άντεξα για πολύ και με βρήκε το τέλος, χωρίς να βγω από μέσα της...

Η Πάμελα με εξέπληξε ευχάριστα με τη συμπεριφορά της στο δωμάτιο,ήταν χαλαρή και άνετη, έδωσε τον καλύτερο εαυτό της για να με ικανοποιήσει και προσαρμόστηκε στις απαιτήσεις μου. Δεν έδειξε να την απασχολεί ο χρόνος, παρόλο που τα κουδούνια και για Δευτέρα βράδυ μάλιστα, ήταν αρκετά, και τίμησε στο έπακρο εμένα και τα λεφτά που της έδωσα. Και η υπηρεσία ευγενέστατη, τόσο κατά την υποδοχή, όσο και κατά τη διάρκεια παραμονής μου στο "ίδρυμα", δεν μας ενόχλησε στιγμή...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Πάμελα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουλίου, 2014
Ξεκίνημα ιεραποστολικά, με αργή είσοδο μέσα της και εκείνη να "τσεκάρει" με το χέρι της στην κοιλιά μου διαθέσεις...? Τι θελετε να πειτε κυριε Λαγε?Χμμμ;
09 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

είχε τοποθετήσει το χέρι της στην κοιλιά μου, ελαφρώς σαν να με σπρώχνει προς τα πίσω, ώστε στην αρχή να μη με αφήνω να κάνω πλήρη και δυνατή διείσδυση....σταδιακά το αφαίρεσε μόνη της, όταν σιγουρεύτηκε ότι δεν θα κάνω καμιά απότομη κίνηση...Σπασίκλας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2