Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 13 10
Sex Studio 101367
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από την μεταμεσονύκτια βόλτα μου στο συγκεκριμένο στούντιο κατέληξα στην Ρωξάνη την οποία έχω επισκεφθεί παλαιότερα δεν θα μπω σε λεπτομέρειες εμφάνισης καθώς την περιγράφουν οι προηγούμενοι συναθλητές πέρασα λοιπόν μέσα η υποδοχή της ήταν άψογη μου έκανε εντύπωση που με θυμότανε και επίσης θυμότανε λεπτομέρειες μπράβο της γιατί είναι κοπέλα με εκτίμηση μετά τον ολιγόλεπτο πρόλογο που ακολούθησε στην υποδοχή πέρασα στα ενδότερα από προγράμματα έχει απλό με 30 με 50 στάση 69 και 100 νομίζω τζακουζι εγώ πήρα το πρόγραμμα 69 αφού δεν μπορούσα με τίποτα να αντισταθώ σε αυτή την υπέροχη κωλαρα μπαίνω μέσα η TV έπαιζε τσοντουλα η κοπέλα πολύ καθαρή έκανε ντουζακι πριν έρθει αρχίσαμε με λίγα προκαταρκτικά φιλάκια και γλειψίματα στο σώμα καθώς στις υπηρεσίες της κοπέλας δεν συμπεριλαμβάνονται τα γλωσσοφιλα αμέσως περάσαμε σε 69 όπου εκεί αντίκρισα επιτελούς την θεσπέσια κωλαρα της Ρωξάνης οπού την τίμησα ιδιαιτέρως με την γλώσσα όπως βέβαια και το φρεσκοπλυμένο μουνακι το οποίο χαιρόμουν που έγλειφα η συμμετοχή της ήταν πολύ καλή δεκτική σε ότι στάση της ζήτησα να κάνουμε το δέρμα της είχε πολύ καλή υφή και μύριζε υπέροχα, το τέλος ηρθε με χειρονακτική μάλαξη και εξπερματωση χωρίς καπότα αφού τελειώσαμε μου έδωσε χαρτί να σκουπιστώ και με αποχαιρέτισε γλυκά .πολύ καλή επιλογή θα προτιμηθεί ξανά..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνη
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού