Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χριστινα Ρουμανα, παλια γνωριμη, ειχα καιρο να την δω, ηξερα οτι δουλευε και περασα να την δω, δεν ηθελα και πολυ για να με πισει, η κοπελα παλαιοτερα με αφησε πληρως ικανοποιημενο, και αυτο το βραδυ ξεπροβαλε με τις βυζαρες της χυμα, μαλι μακρυ ξανθο πλεον, σχετικα αδυνατισμενη, σωμα απο την μεση και κατω που δεν συμβαδιζει με το πανω μερος, κοινος ακωλη.! ...40€ να φευγουν απο την τσεπη μου μιας βρηκα καλη περιπτωση να γλυψω την μουναρα της Χριστινας που παλαιοτερα την εδεινε απλοχερα...
Η τσατσα η παλια καραβανα που εχει δουλεψει σε πολλα μαγαζια της Α.Γεωργιου, η ξανθια με τα γυαλια παλια αγενης, αλλα σημερα την ειδα χαλαρη, δωματιο καθαρο με ολα παρον αλλα πετσετες για μπανιο δεν βρηκα και δεν ζητησα.
Στο δωματιο η Χριστινα μπηκε δηναμικα, προκαταρτικα στα ορθια αλλα και στο κρεβατι, το μονο σπασιμο δεν μου αφησε να την δαχτυλιασω για λογους ασφαλειας...πραγμα που παλαιοτερα γινοταν για πλακα, αφηνε να παιξεις με την μουναρα της οσο θελεις αλλα τωρα αλαξε τακτικη... Χμμμ; τεσπα το προσπερασα, η μουναρα της ηταν πεντακαθαρη, αλλα ειχε μια γευση ισως απο καθαρησμα με αντισιπτικο, τελειο σχηματακι, στενο στην εισοδο, ...η πιπα απο μερους της καυλωτικη με εφερε στο οριο μου, τις βυζαρες της τις τιμισα δεοντος, και δεν τις χορταινα, ειχα καιρο να ερθω αντιμετοπος με μεγαλες βυζαρες, τις ευχαρηστιθηκα πληρως, και με βαλανε σε υποψια οτι εχει βαλει καποιο ειδος λαιτ προσθετικου, το οποιο δεν θυμαμαι να ειχε παλαιοτερα, στο σεξ η Χριστινα ηταν παθιαρα θα ελεγα αλλα οχι τοσο προστυχη οσο παλαιοτερα, σημετοχη καλη απο μερους της με βογγυτα και γενικα γαμιθηκε λες και το ηθελε πραγματικα, αν και παλαιοτερα μου ειχε εξομολογηθει οτι της αρεσει να γαμιετε, αφηνοντας μου μια γλυκια γευση ικανοποιησης.
Χριστινα, για οσους θελουν να περασουν καλα αφηνοντας την εμφανηση που δεν ξετρελενει στην ακρη, θα μεινουν ικανοποιημενοι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2014
Σωστος Καραμαν... παλια ηταν πιο καυλιαρα, κατι εγινε!
08 Ιουλίου, 2014
Παλια με απλο αφηνε και γλυφομουνι , μηπως δεν αφηνει το μαγαζι ?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2