Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πριν έξι μήνες περίπου χρονολογείται η μια και μοναδική μας συνάντηση στο Βούρβαχη19. Εντυπωσιακή από τότε, αλλά αρκετά «απόμακρη» και «ντίβα» με καλές αναμνήσεις όμως από τα «διαδικαστικά». Αυτή την φορά όμως ήταν αρκετά πιο γλυκιά, τολμώ να πω, ευγενική και προσγειωμένη, έτσι σε συνδυασμό με την εμφάνιση της, που είναι κατά πολύ μέσα στα standards μου, αποφάσισα μια δεύτερη συνεδρία μαζί της.

Είναι μια σχετικά ψηλή κοπέλα, με μαύρα μακριά μαλλιά, αρκετά Kinky πρόσωπο. Σώμα με μεσογειακές καμπύλες, όμως αυτό που τραβάει το αντρικό μάτι είναι το πλούσιο φυσικό της στήθος. Ένα στήθος που δύσκολα συναντά κάποιος εύκολα.

Όπως αποδείχτηκε στην συνέχεια η αλλαγή δεν ήταν μόνο στην συμπεριφορά της στο σαλόνι αλλά και στο δωμάτιο. Αρκετά φιλική, τρυφερή παθιάρα, δοτική σε έντονους ρυθμούς gfe. Με πολύ καλά προκαταρκτικά, με πολύ καλή ανταπόκριση στο δικό μου στοματικό το όπιο με προτροπή της κράτησε πολύ ώρα, μιας και δεν με άφηνε να σταματήσω.
Πολύ καλό και το δικό της oral sex, με ποικιλία, παιχνίδια με την γλώσσα εναλλαγές ρυθμού και ενασχόληση με όλη την γύρω περιοχή. Στο sex με πολύ καλή συμμετοχή, με αναστεναγμούς, βογγητά, χάδια, αγκαλιές, φιλάκια και στις δυο στάσεις που αλλάξαμε (ιεραποστολικό και doggy style).
Μετά το τέλος δεν βιάστηκε να φύγει, αλλά ξάπλωσε δίπλα μου και μιλήσαμε για διάφορα θέματα μέχρι την οριστική της αποχώρηση.

Η μεταστροφή της Εμμανουέλλας ήταν εμφανής. Βελτίωσε αρκετά την όλη «κοινωνική» της εμφάνιση, αλλά το κυριότερο και στο δωμάτιο ήταν πολύ καλύτερη από την πρώτη φορά. Γατούλα, τρυφερή, δοτική, υπομονετική με άφησε απόλυτα ικανοποιημένο, και δεν θα διστάσω για μια ακόμα συνέδρια μαζί της μιας και εμφανισιακά μου αρέσει πολύ. Στην κυριολεξία μια άλλη γυναίκα….

Αυτά για την εμπειρία μου με την Εμμανουέλλα χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2014
Την ίδια μέρα που την επισκέφτηκες συμπτωματικά την τίμησα και εγώ φίλε CHEYENNE δίχως όμως να έχω τα ίδια θετικά σχόλια με εσένα. Μάλλον δεν δέσαμε το ίδιο καλά όπως εσύ με την κοπέλα ή δεν ήταν τόσο του γούστου μου. Δεν έχω βάλει κάποια κριτική αλλά θέλω να την δοκιμάσω ακόμα μια φορά για να βγάλω σίγουρα συμπεράσματα. Εμένα την πρώτη φορά μου φάνηκε πολύ πιο τυπική, μηχανική και "επαγγελματίας" με την κακή έννοια. Θα δώσω όμως μια δεύτερη ευκαιρία μιας και δεν ταιριάζουν όλοι με όλους με την πρώτη Χαμόγελο
08 Ιουλίου, 2014
Μακάρι- και πολυ καλο που βελτιώθηκε, φιλτατε CHEYENNE . Διοτι και εγώ παλιοτερα στην Μελαντίας ειχα αποκομισει ..το ιδιο που περιέγραψες ....Εμμμμ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2