Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159041
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μια κοπέλα που είδα για πρώτη φορά πριν δυο εβδομάδες σε τσάρκα μου και μου έκανε πάρα πολύ καλή εντύπωση, όχι τόσο η εμφάνιση της, αλλά ο αέρας και η διάθεση της. Μια εβδομάδα μετά την ξαναείδα και παρουσίασε ακόμα περισσότερη διάθεση, χιούμορ και θετική ενέργεια ου σε συνδυασμό με την εμφάνιση της με «έπεισε» για την στενότερη γνωριμία που έγινε την περασμένη Παρασκευή.

Μια κοπέλα λίγο κάτω από τα πρώτα …αντα, ένα δεν την αδικώ, με σώμα με αρμονικές αναλογίες, φυσικό στήθος σε κανονικό ύψος. Μαλλιά κοκκινωπά κοντά σε στυλ ala garcon. Πρόσωπο απλό καθημερινό, πικάντικο θα μπορούσα να πω παραπέμπει στην συνάδελφο που θα θέλουμε μια ροζ περιπέτεια μαζί της….

Στο δωμάτιο αποδείχτηκε ανώτερη από κάθε προσδοκία. Τα προκαταρκτικά της ποιοτικά και σε άνεση χρόνου, το στοματικό της, βαθύ, υγρό με ποικιλία και ενασχόληση με όλη την ευρύτερη περιοχή.
Άψογη η ανταπόκριση της στην δική μου στοματική μου περιποίηση και τα χάδια μου πικάντικα λόγια, δυνατούς αναστεναγμούς, προτροπές για να επικεντρωθώ στα σημεία που της αρέσουν.
Στο sex η συμμετοχή της σε πολύ ψηλά επίπεδα, με σφιχτές αγκαλιές, λογάκια άλλοτε τρυφερά. Άλλοτε πρόστυχα σε αρκετές στάσεις. Ιδιαίτερα φιλική λες και γνωριζόμασταν χρόνια μετά την ολοκλήρωση της σεξουαλικής διαδικασίας, μιλήσαμε αρκετά. Με πεταχτό φιλάκι στο στόμα με καληνύχτισε και ανανεώσαμε το ραντεβού μας.

Με μια κοπέλα που δεν ήξερα τίποτα πέρασα πάρα πολύ καλά. Η θετική αύρα που αποπνέει στο σαλόνι συνεχίστηκε και στο δωμάτιο, έχοντας σαν αποτέλεσμα μια απολαυστική συνεδρία. Δημιουργήθηκε μεταξύ μας μεγάλη χημεία και οικειότητα κάτι που δύσκολα συμβαίνει με την πρώτη φορά και αυτό είναι σίγουρα ένα καλό στοιχείο για μελλοντική επαναληπτική…..

Αυτά για την εμπειρία μου με την Αμαλία χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Αμαλία
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού