Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στην αρχή τον πέρασα για συναγωνιστή, έτσι όπως καθόταν στον καναπέ καπνίζοντας, ήταν όμως ένας μεσήλικας υπηρέτης, ο οποίος με καλημέρισε.
– Καλημέρα! αντιχαιρέτησα και κάθισα στον απέναντι καναπέ.
– Φρέσκια η κοπέλα, μόλις τώρα ήρθε, τσιμπουκάκι χωρίς καπότα, μουνάκι, κωλάκι (sic), από πάνω πέφτει, σιγά σιγά, 10!...'Ελα κούκλα!
Πρώτα φάνηκε η σκιά της να διαγράφεται στον τοίχο και αμέσως μετά μία γυμνόστηθη, γεροδεμένη, μελαχρινή, χαμηλού σχετικά αναστήματος, στις αρχές της τέταρτης δεκαετίας της ζωής της, με μακρύ, μαύρο, σπαστό μαλλί πιασμένο πάνω, μέτριο, τραχύ πρόσωπο, μεσαίο κάπως πεσμένο στήθος, αφράτο κώλο και μπούτια με ψαχνό –χωρίς να είναι αντιαισθητικά χοντρά– εμφανίστηκε καλημερίζοντάς με χαμηλόφωνα και αφού έκανε μία ολιγοδευτερόλεπτη στάση μπροστά μου, επέστρεψε στο κουζινάκι.
– Η κοπελίτσα μας είναι, φρέσκια κοπέλα, πολύ καλή στο δωμάτιο, ωραίο σωματάκι, ωραία περιποίηση και θα περάσεις πολύ ωραία!
'Ολα ωραία τα έβλεπε ο τσάτσος!
– Πώς τη λένε; τον ρώτησα ψάχνοντας το πορτοφολάκι μου στην τσέπη της βερμούδας μου.
– Δέκα είναι!
– Πώς τη λένε; Επανέλαβα κρατώντας το στο χέρι μου.
– 'Αννα!
Από μέσα έβγαλα ένα 10ρικο και αφήνοντάς το στο τραπεζάκι, το οποίο βρισκόταν ανάμεσά μας, σηκώθηκα και προχώρησα προς τα ενδότερα.
– Δεξιά (ή) αριστερά...Ευχαριστώ! τον άκουσα να λέει καθώς έβλεπα τις ανοιχτές πόρτες των δωματίων.
– Παρακαλώ!
Τελικά πέρασα στο "κελί", όπως είχα ονομάσει πριν σχεδόν 2 χρόνια το δωμάτιο, με το καπάκι της αποχέτευσης δίπλα στο κρεβάτι, όπου τότε είχα συνευρεθεί με τη νέγρα Τζούλια, από την Γκάνα.
Μπαίνοντας η 'Αννα με βρήκε να γδύνομαι. Της χαμογέλασα, μου χαμογέλασε και στάθηκε όρθια λίγο παραπέρα περιμένοντας να τελειώσω το "στριπτίζ" μου.
Πλησιάζοντας ολόγυμνος το κρεβάτι τη ρώτησα εάν μιλούσε ελληνικά, για να μου απαντήσει μ' ένα "μασημένο" ναι. Τότε της είπα: Απορώ πώς ξαπλώνετε (ξαπλώνω) σ' αυτά τα κρεβάτια! Συμφώνησε λέγοντας: Ναι ναι!
Ξάπλωσα. Πριν ξαπλώσει και 'κείνη, την είδα να στρέφει το βλέμμα προς το κλιματιστικό, που δούλευε στο φουλ, τρίβοντας με τα χέρια τα μπράτσα της και μετά να με κοιτάζει συνοφρυωμένη.
– Κρύο έχει, κρύο! συμφώνησα.
– Ναι ναι!
Γονατίζοντας πλάι μου, έκανε να πιάσει το υγρό μαντιλάκι που είχε φέρει μαζί της.
– Ακους; τη ρώτησα.
– Ναι.
– Δεν θέλω γυμνό! Θέλω με καπότα! είπα μιλώντας αργά, σαν να μιλούσα σε βαρήκοη ή πνευματικά καθυστερημένη! Χα χα χα, αστειεύομαι!
– Ναι...είπε συνεχίζοντας να με κοιτάζει.
– Αυτό! κατέληξα.
Ξεκίνησε σωστά! Αποφεύγοντας ν' ασχοληθεί με το σε ηρεμία πέος μου, άρχισε με γλειψίματα-φιλάκια σε θηλές και στήθος, ενώ παράλληλα πασπάτευε το "εργαλείο" μου, συνεχίζοντας προς τον λαιμό (αυτό της το ζήτησα εγώ, δείχνοντας που ακριβώς ήθελα) και φτάνοντας εκεί, ένιωσα τη γλώσσα της να γλιστράει αργά, σαλιώνοντας μ' επιμέλεια την περιοχή, για να συνεχίσει στην κάτω σιαγόνα, πολύ κοντά στο στόμα μου (εκεί έπρεπε να επιχειρήσω να τη φιλήσω! Καταρχάς γιατί το στόμα της, αν και με σκούρα δόντια, δεν μου μύριζε άσχημα, αλλά και για να διαπιστώσω εάν πράγματι φιλούσε ή όχι!) και ακολούθως, να ξαναπάρει τον "δρόμο της επιστροφής" (λαιμός, στήθος, θηλές), μέχρι που φτάνοντας στο καυλί μου (χωρίς να γλείψει-φιλήσει την κοιλιά μου) τοποθετήσει την καπότα για να προχωρήσει σ' ένα συμπαθητικό τσιμπούκι διάρκειας λίγων δεκάδων δευτερολέπτων, μιας και η επιθυμία μου να τη γαμήσω ήταν επιτακτική!
– Για να δοκιμάσω να σε γαμήσω στα τέσσερα! της είπα, δείχνοντας παράλληλα, και αμέσως πήραμε τις κατάλληλες θέσεις. Εκείνη στηριζόμενη στ' αντιβράχιά της τούρλωσε τον κώλο της κα εγώ γονατίζοντας από πίσω, τη γράπωσα απ' τα κωλομέρια παρατηρώντας το καλοσχηματισμένο, ξυρισμένο αιδοίο και το χωνοειδές περικλανίδιό της!
Η ηδονική γάμευση συνεχίστηκε μέχρι την εμφάνιση των πρώτων σταγόνων ιδρώτα στο μέτωπο και στο σώμα μου.
– 'Ακου, γύρισε λίγο...
– Ναι.
'Ηθελα να τη γαμήσω και ιεραποστολικά. Εκείνη υπάκουσε ανοίγοντας τα πόδια και 'γω συνέχισα τις γαμικές ωθήσεις μέχρι που, μετά από μερικούς δυνατούς σπασμούς χαμηλά στην κοιλιά μου, με τα υπογάστριά μας σε στενή επαφή, ξαφνικά ελάφρυνα κατά δυο-τρία γραμμάρια!
– Πόσων χρονών είσαι; τη ρώτησα με τον πούτσο μου ακόμα μέσα στο μουνί της.
– Τριάντα δύο!
Εντάξει, αυτή είναι πιο κοντά στα (ηλικιακά) "κυβικά" μου!
Εκείνη έπλενε τα χέρια της και εγώ δίπλα της πετούσα το χυμένο προφυλακτικό στο καλαθάκι των απορριμμάτων όταν τη ρώτησα πόσο καιρό δούλευε εκεί.
Με κοίταξε με απορία, οπότε επανέλαβα την ερώτηση, προσθέτοντας ως παράδειγμα: 'Εναν μήνα, δύο μήνες;
Δεν έδειχνε να καταλαβαίνει τι της έλεγα.
– Χιαρ, χάου λονγκ;...
Αρχισε να χαμογελάει αμήχανα.
– Εντάξει, άστο, δεν πειράζει!
– Χα χα, γέλασε μαλακά.
Τότε είδα μία εκτεταμένη ουλή από έγκαυμα στο αριστερό της αντιβράχιο και δείχνοντας την άφησα ένα χαμηλής έντασης επιφώνημα: Ααα!
– Ναι...είπε βλέποντάς το.
– Κάψιμο;
– (Από) Νερό!
Φεύγοντας, ρώτησα τον υπηρέτη πόσο καιρό δούλευε εκεί η κοπέλα (δεν ήξερε) και από πού ήταν (Βουλγαρία).
'Ετσι είχε η επί πληρωμή σεξουαλική μου εμπειρία, μέσα στον αρκετά φωτεινό, αλλά και άθλιο χώρο, με την 'Αννα. Από εκείνη, κατά τη διάρκεια της συνεύρεσης, μπορεί ν' άκουσα μοναχά τρεις λέξεις (ναι, 32, νερό) αλλά ταυτόχρονα μου πρόσφερε, σε σχετικά ικανοποιητικό βαθμό, τα προκαταρκτικά που προτιμώ, αφήνοντάς με να τη γαμήσω μέχρι να χύσω λαγνοβογγώντας! Δεν ξέρω εάν την ξαναεπισκευτώ επί τούτω, αλλά εάν την ξανασυναντήσω σε καμιά τσάρτα και είμαι καυλωμένος, θα την ξε...ξαναπληρώσω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού