Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Στριπτιτζάδικα 163799
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
3.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
4.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δεύτερη φορά στις μούσσες μετά απο 2 χρόνια περίπου,για bachelor φίλου.Δε θα αναλωθώ σε περιγραφή χώρου,αυτό το θέμα το έχουν καλύψει οι προλαλήσαντες.
Το μαγαζί γεμάτο,οι σερβιτόροι εξυπηρετικοί,τα ποτά μπύρες για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο.
Η ποιότητα των κοριτσιών ήταν για μένα κακή!! Για τα προσωπικά μου γούστα οι περισσότερες ήταν μπάζα!Ή χοντρές ή γριές!!
Ο χορός τους πάνω στην πίστα,ήταν άντε να τελειώνουμε,το στρινγκ στη θέση του..Για Σάββατο,ούτε ένα σόου!!(πήγαμε κατα τις 5,ίσως να είχαν τελειώσει τα σόου,για να είμαι δίκαιος)
Μόνο 2 κοπέλες ξεχώρισα,η μία ήταν η Μικαέλα την οποία πήρα για χορό,της άλλης το όνομα δεν το έμαθα ποτέ!!
Στο χωρό ήταν λίγο απόμακρη,διεκπαιρεωτική θα έλεγα!!Δεν άφηνε να ακουμπάς κ πολύ κ το στρινγκ δε βγαίνει!Παρόλα αυτά με καύλωσε πάντως.
Όμορφη παρουσία αντικειμενικά με petit πιπινοσωματότυπο..
Η τιμή των 5 ευρώ για χορό στα + του μαγαζιού,εγώ πήρα 2πλό με ένα 10άρικο!!
Δεν ξέρω κατα πόσο βάσιμο είναι το παράπονό μου,αλλα θα ήθελα να αναβαθμιστούν λιγάκι οι υπηρεσίες γενικότερα στα στριπτιτζάδικα..
Κ εξηγούμαι..Απότι μου είπαν 2 φίλοι που πήραν πριβέ χορό,δε γίνεται τπτ παραπάνω απ'οσα γίνονται στον απλό.Η μόνη διαφορά είναι οτι διαρκεί περισσότερη ώρα!!Κεφάλι σε τοίχο!
Θεωρώ άσκοπο χάσιμο χρημάτων να δίνεις ένα 50άρικο μόνο για να χορεύει μία γκόμενα πάνω σου,να σε καυλώνει κ να σου χαϊδεύει τον παργαλάτσο πάνω απο το ρούχο!!
Αυτά τα ολίγα κύριοι..

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 07, 2014
manaconda13
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
2.314
Πόντοι:
2.420
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, alpula

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού