Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Περασα στο σαλονι του εν λογω οικου.Στην τηλεοραση επαιζε μια interracial τσοντα.Η τσατσα μου παρουσιασε την Ευα.Ειναι η γνωστη στους περισσοτερους συναγωνιστες ιεροδουλη που εχει εργαστει στο παρελθον στον οικο ανοχης στην Κωνσταντινουπολεως 166.Προκειται για μια νεαρη ξανθια γυναικα κανονικου αναστηματος με μακρυ μαλλι , μικρα βυζακια , αρκετα ομορφο προσωπο με χαρακτηριστικα γνωρισματα πρωην Ανατολικου Μπλοκ και ωραιο αδυνατο μοντελε κορμι.Το σωμα της ειναι στεγνο , δεν παρατηρησα καθολου ιχνη κυτταριτιδας.Πληρωσα για απλο προγραμμα και περασα στα πορνοενδοτερα.Το δωματιο ειναι μεγαλο , καθαρο , με μεγαλο κρεβατι και ωραια διακοσμηση.
Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Ευα.Η κοπελα εβγαλε το μαυρο στρινγκακι της και τα πορνοτακουνα της και καθισε διπλα μου.Εγω αρχισα να γλυφω τα ωραια βυζακια της.Μετα ηρθε η σειρα της να με περιποιηθει.Ξεκινησε απο απο στηθος μου και μετα αρχισε να κατεβαινει προς τα κατω.Με εγλυψε στην κοιλια και γυρω απο την επιμαχη περιοχη.Ειχα καυλες και το καυλι μου ηταν καγκελο.Μετα η κοπελα ξεκινησε να με πιπωνει ακαποτα.Εκανε αρκετα καλη πιπα και δεν χρησιμοποιουσε καθολου το χερι της.Μου εγλυψε και τα μπαλακια μου.Μου εκανε αρκετη ωρα στοματικο σεξ.Εγω δεν την σταματησα γιατι μου αρεσε αρκετα η πιπα της.
Μετα μου περασε προφυλακτικο για να ξεκινησουμε το κυριως μενου.Εγω την ξαπλωσα ανασκελα και ξεκινησα να γλυφω το ωραιο , καθαρο και ελαφρως ξεχειλωμενο μουνακι της.Αυτη εδειχνε να το απολαμβανει και εβγαζε αληθινα βογγητα.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτην την σταση.Καποια στιγμη σταματησα εγω απο μονος μου για να ξεκινησουμε το σεξ.Πρωτη σταση ιεραποστολικο υστερα απο επιλογη μου.Την γαμουσα σε γρηγορους ρυθμους και αυτη εβγαζε αληθινα επιφωνηματα.Εδειχνε να γουσταρει το γαμησι! Τα στοματα μας και οι γλωσσεςΈρωτας μας δεν αργησαν να ενωθουν.Την πλησιασα σε αποσταση αναπνοης και αρχισαμε να γλωσσοφιλιαζομαστεΈρωτας! Φιλιομασταν αργα , βαθια και αισθησιακα.Ειναι μεγαλη καυλα να σε φιλαει τετοια μουναρα! Δευτερη σταση πισωκολητο με καλο στησιμο εκ μερους της.Την γαμησουσα σε γρηγορους ρυθμους.Την σφυροκοπουσαΚατσικογάμης δυνατα και αυτη συνεχιζε τα καυλιαρικα επιφωνηματα.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω παρετεταμενα στο μουνακι της.Εμεινα μεσα της μεχρι να βγουν ολα τα χυσια.Μετα η κοπελα μου εβγαλε το προφυλακτικο και το πεταξε.Ντυθηκε , ειχαμε για λιγο social time , μου εδωσε ενα τελευταιο γλωσσοφιλο και αποχωρησε απο το δωματιο.
Συνοψιζοντας , προκειται για μια μουναρα γυναικα με αρκετα ομορφο προσωπο για τα γουστα μου και μοντελε σωμα.Ειναι μια ευγενικη και καθαρη γυναικα , δεκτικη σε φιλια στο σωμα και στο στομα.Επισης ειναι δεκτικη σε αλλαγη στασεων και δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Κανει αξιολογη πιπα.Πιστευω ειναι μια πολυ καλη περιπτωση για 20 ευρω.Ειναι πολυ αγαπησιαρα.Προτεινεται στους λατρεις των gfe καταστασεων! Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Εύα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2014
"Πιστευω ειναι μια πολυ καλη περιπτωση για 20 ευρω."Χμμμ;

Τελικά πόσα έδωσες ?
20 - 30 ή 40 € ?
06 Ιουλίου, 2014
20 ευρω εδωσα αλλα η κοπελα ηταν δεκτικη και ηθελε να της το γλυψω.
06 Ιουλίου, 2014
Έσπασε στο πρόσωπο η Εύα, πλέον, δυστυχώς.
BO
Bill OldKostas
06 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και καλά της έκανες ! ! ! Γλώσσα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4