Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Για την Λάουρα έχω γράψει κριτική ξανά,μίας και είμαι fun της και εγώ όπως και αρκετοί άλλοι συναγωνιστές...Η επίσκεψη έγινε μεσημέρι και με αρκετή αναμονή καθώς πριν από εμένα είχε δύο συναγωνιστές.
Μετά από περίπου 45 λεπτά και αφού είχα περάσει στο δωμάτιο και ήμουν έτοιμος,μπήκε και αυτή αρκετά ευδιάθετη.Μετά από κάποια κουβέντα που κάναμε περί ανέμων και υδάτων ξεκινήσαμε με τριψίματα στα όρθια.Αφαίρεσε το σουτιέν της και τοποθετήθηκε έτσι για ισπανική περιποίηση.Πεταχτά φιλιά στο λαιμό και το υπόλοιπο σώμα ήταν η συνέχεια για να καταλήξουμε σε πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Αρκετά καλό με ωραίο ρυθμό και εναλλαγές της γλώσσας.Νομίζω ότι κάνει ένα απ'τα καλύτερα στοματικά καθώς δεν αφήνει τίποτα παραπονεμένο.Άψογη περιποίηση και στα α@@@κια ενώ η διάρκεια ήταν τόση που αν δεν την σταματούσα θα είχαμε πρόωρο τέλος...
Έναρξη στο σεξ στα όρθια με πονηρές ματιές στο καθρέφτη.Αλλαγή για να περάσουμε στο κρεβάτι και να έχω τη Λάουρα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Με άψογη συμμετοχή από μέρους της συνεχίσαμε με πισωκολλητό όπου έχει και άψογο στήσιμο.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με αληθοφανείς αναστεναγμούς και βογγητά μας βρήκε το τέλος μίας άψογης συνεδρίας...!

Ξάπλωσε δίπλα μου και μιλήσαμε για κάποια λεπτά ακόμη χωρίς την πίεση χρόνου.Με ένα πεταχτό φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβου μας για το μέλλον.

Αυτά για την εμπειρία μου με τη Λάουρα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού