Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 34 10
Ξενοδοχεία 54636
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βρεθηκα εκει με Βανέσα τη Ρουμανα πρωινή ώρα.
Μεχρι πρότινος προτιμουσα το ΖΕΝ (δεν ξερω γιατί)...Το συγκεκριμένο ειναι απο τα καλύτερα και πλέον διακριτικά και καθαρά ξενοδοχεία που έχω πάει.
Ωραία δωμάτια πεντακαθαρα, σεντόνια σουπερ μπάνιο κλειστο με καμπίνα με σφραγισμένες πετσέτες και παντόφλες.Μεγάλη τηλεόραση με καλά τσοντοκάναλα και καλή εξυπηρέτηση και τιμή (23 ευρώ το μαλί)
Ουσιαστικά όμως το μεγαλύτερο συν του ξενοδοχείου ειναι το παρκινγκ του και η πίσω είσοδος του που δεν σε βλέπει ψυχή, σε αντίθεση με το Κρεολί πχ που σε βλέπει ολη η παραλιακή να μπαίνεις μέσα και να βγαίνεις Μεγάλο χαμόγελο
Ειδικά νυχτα έχει τόσο χαμηλό φωτισμό η περιοχή που και έξω να παρκάρεις (απέναντι απο την είσοδο) δεν μπορεί να δει το αμάξι σου κανείς.
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.
Επίσης και απόγευμα που έχω πάει δεν είχα θέμα με δωμάτιο καθώς είχε άμεσα διαθέσιμο.
Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
3
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2014
Συμφωνώ απόλυτα. Πράγματι, ίσως είναι το καλύτερο που έχω πάει κι εγώ. Και σε ανταγωνιστικότατη τιμή. Κάτι Λακόμπα τα έχει για πρωινό.
05 Ιουλίου, 2014
Μόνο που λέγεται Mirada και όχι Miranda και νομίζω ότι πρέπει να διορθωθεί.
05 Ιουλίου, 2014
Ακριβως ετσι! απο τα καλυτερα ξενοδοχεια ημιδιαμονης, πολυ τιμιο!
06 Ιουλίου, 2014
ειχα παει και εγω πριν κανα 2 μηνο,παιδια ειναι παρα πολυ καλο,και τα δωματια του αψογα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4