Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 17 10
Sex Studio 51702
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γενικα δεν γραφω κριτικες εκτος και αν εχω κατι που πρεπει να πω για να μην κανει και κανενας αλλος την ιδια πατατα με εμενα,
Στουντιο στην οδο Θαρυπου αργα το βραδυ, εχω δει φωτο της Μαριας σε καποιο site και παω να τσεκαρω αν ειναι η κοπελα τοσο τουμπανο οσο στις φωτο, παρκινκ ευκολο την ωρα που εφτασα, την ημερα ειναι στανταρ οτι υπαρχει προβλημα,
δεν υπαρχει ταμπελα στουντιο ουτε καποιο αλλο χαρακτηριστικο οποτε ευκολα δεν το βλεπεις, για αυτους που δεν ξερουν ειναι μια λευκη μονοκατοικια που δεν ξερω πως να το χαρακτηρισω, πορτα μισανοιχτη παω μεσα δευτερη πορτα με κουδουνι και τζαμι καθρευτη για να κοβουν φατσες, τσατσα δεν ξερω αν υπαρχει γενικα , εμενα με υποδεχτηκε η Μαρια μονη της, καμια σχεση με τις φωτογραφιες τραβιγμενες 10 χρονια πριν και φωτοσοπ σιγουρα, ειχε ομως ενα φοβερα μεγαλο βυζι και αφου το φουλ προγραμμα ηταν στα 50 λεω οκ μπορει να ειναι πολυ καλη στο αθλημα, για κακη μου τυχη τζαμπα το 50αρι
ενα δοματιο χωρις ντουζιερα παντοφλες κτλ τα στανταρ των στουντιο, ενα κρεβατι μονο και τελος, ερχετε η Μαρια γδυνετε αρχιζει ισπανικο μια χαρα με τα τεραστια βυζια τησ μετα στοματικο με προφυλακτικο, κατω του μετριου ευτυχως ειχα καβλες και ημουν ετοιμος χωρις πολλα πολλα, στο σεχ τπτ πολλα χιλιομετρα η κυρια αερα μεσα εξω τπτ ψευτικα βογκιτα και πτωση του εργαλιου, της ειπα οτι δεν τελειωνω ετσι ουτε σε 2 μερες παιχτον μου να τελειωνουμε, με λιγα λογια παιδια 50 ευρω για μια μαλακια, γι αυτο κανω την κριτικη αυτη εδω που δεν θα διαγραφει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
sarantispolatos198231
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
603
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2014
για την συγκεκριμένη, επειδή έτυχε να πάω μία φορά μαζί της, έχω την εντύπωση ότι δεν είναι 100% γυναίκα, το καταλαβαίνεις από την φωνή της!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1