Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
εξαιρετικό το κοντοπούτανο, είναι όντως το κάτι άλλο σε συμμετοχή ! Γουστάρει αυτό που κάνει και το κάνει με θέρμη και υπακοή στις οδηγίες του παρτενέρ. Όσο μπόϊ λείπει από το πουτανάκι, τόσο πολύ υπερτερεί σε διάθεση για σκληρό, άγριο σεξ, χάδια, γλυψίματα, φιλότιμο μασάζ, διάθεση για να σε αφήσει ικανοποιημένο.

Ειδικότερα : γύρω στις 4 το μεσημέρι είμαι έξω από την γνωστή διπλοκατοικία στο Μετς, μια μαγική γειτονιά. Μου άνοιξε η ίδια και πήγαμε επάνω όπου ήδη είχε βάλει τον κλιματισμό και η ατμόσφαιρα ήταν ιδανική. Μπαίνω στο ντους και όταν βγήκα με περίμενε ήδη με την πετσέτα και με σκούπισε παντού. Μετά ξεκίνησε το ματσάκι. Γλύψιμο αργό, πολύ αργό από τον λαιμό, στα στήθη, στις ρώγες και μετά κατέβηκε στο πέος μου. Η πίπα της υποδειγματική, έγλυφε αργά και μεθοδικά όλη την περιοχή, ενώ κατά διαστήματα μούγκριζε από κάβλα. Γλύψε - γλύψε, μόλις πέτρωσα, της σήκωσα τα πόδια ψηλά και άρχισα να καρφώνω την σφικτή της σούφρα. Ήταν θεικό, απίθανο. Εγώ κάρφωνα και αυτή μούγκριζε και τελικά μετά από ικανό σφυροκόπημα έχυσα μέσα σε αποθέωση εκ μέρους της. Ήταν πολύ καλό ! Ηρέμησα, ξάπλωσα και με ρώτησε αν ήθελα κάτι να πιώ και όντως με κέρασε κόκα λάιτ και κρύο νερό. Στην συνέχεια ήρθε και άρχισε να μου κάνει μασάζ σε χέρια και πόδια αρχικά και μετά στην πλάτη και στο σβέρκο και στους ώμους. Έτριβε απαλά και της είπα να με τρίβει πιο δυνατά. Υπάκουσε και χωρίς χρονοτριβή άρχισε και πάλι από την αρχή με σημαντικά μεγαλύτερη πίεση όμως. Κάποια στιγμή με γύρισε και άρχισε να με χαϊδεύει στο πέος και φυσικά μετά από λίγη ώρα ξανακάβλωσα. Ξανά πίπα, εξίσου ωραία, και μάλιστα κατά στιγμές έπαιρνε από μόνη της το πέος μου και αυτοχαστούκιζε το πρόσωπό της. Ήταν στιγμές για τσόντα αδέλφια ! Κυριολεκτώ. Το κοντοπούτανο το γουστάρει να γαμιέται και το κάνει με χαρά, άλλωστε είναι νέα ακόμη (27 ετών) και έχει αντοχές και μπορεί και βγάζει γούστα ! Ύστερα από λίγο την γύρισα μπρούμυτα και άρχισα να την σφυροκοπάω εμμονικά και ας μου επιτραπεί και ηγεμονικά. Επειδή ήθελα να την ξεφτιλίσω εντελώς στον πούτσο, κάποια στιγμή της ζήτησα και πήγαμε στο μπάνιο όπου την γύρισα προς τον μεγάλο καθρέφτη μπροστά στον νιπτήρα και της τον κάρφωσα και άρχισα να την γαμάω όρθια. Φάση για χάϊλάϊτ. Έχυσα νιώθοντας να αδειάζω ευχάριστα, ένα κάποιο είδος κάθαρσης και οπωσδήποτε ανάτασης. Έμεινε να κουνάει αργά - αργά την κωλάρα της την βραζιλιάνικη μέχρι να βγω, ενώ από ώρα μαλακίζονταν άγρια καθώς την γαμούσα κι έχυσε Μου έβγαλε το προφυλακτικό και ξαπλώσαμε μαζί στο κρεβάτι. Εκεί μείναμε ακόμα περίπου δέκα λεπτά και μάλιστα με χάϊδευε απαλά σε όλο μου το σώμα. Ήταν πολύ ωραία αίσθηση και μάλιστα δεν βιάζονταν καθόλου, αντίθετα έδειξε πολύ άνετη στο θέμα χρόνος. Μετά από το δεκάλεπτο κι ενώ το πέος μου έδειχνε δειλά σημάδια ανάκαμψης, άρχισε να με χαϊδεύει απαλά και εκεί, τίποτε βιαστικό ή άγαρμπο. Επέμενε και με το άλλο της χέρι με χάϊδευε στο στήθος. Μόλις λίγο σηκώθηκε το πέος μου άρχισε να μου το παίζει με ήπιο και γλυκό τρόπο. Ένιωσα ότι δεν θα μπορούσα να χύσω για τρίτη φορά και της το είπα. Μου έδωσε ένα φιλάκι, με βοήθησε να ντυθώ και κάναμε κουβεντούλα. Μάλιστα έμαθα ότι μένει άλλοτε στην Ρώμη και άλλοτε στο Λονδίνο κυρίως. Ότι προτιμά τη Ρώμη από το Λονδίνο, αν και στο Λονδίνο μπορεί να κερδίσει καλύτερα χρήματα (μισή ώρα περίπου 130 με 150 λίρες Αγγλίας). Ότι αν και βραζιλιάνα η ίδια ούτε το ποδόσφαιρο της αρέσει, ούτε η ζέστη (προτιμάει το κρύο !) ούτε η Βραζιλία. Ότι η Αθήνα της φαίνεται συμπαθητική. Μιλάει άριστα ιταλικά και πορτογαλικά, καλά τα ισπανικά και ικανοποιητικά τα αγγλικά. Φεύγοντας αισθάνθηκα ανάλαφρος και έκανα και την γουρουνιά της εβδομάδας (τόσες θερμίδες έκαψα στα 70 λεπτά περίπου που διήρκησε η πάλη των σωμάτων) και πήγα στην κοντινή Εμπεδοκλέους και έφαγα ένα μπέργκερ στο Κολίμπρι (όχι τίποτα ιδιαίτερο πάντως). Γύρισα μέσω της πλατείας Βαρνάβα και μπήκα ξανά στο αυτοκίνητό μου και ξαναχώθηκα στην καθημερινότητα.
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.436
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Benreilly

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2014
Ωραιοτατος αρχηγε. Γλαφυρος και αναλυτικος. Λιγα περισσοτερα για την εμφανιση της κυριας θα ηθελα και κυριως αν οι φωτο απεικονιζουν το τι τελικα βλεπεις.
03 Ιουλίου, 2014
το εργαλειο της ηταν καλο?
03 Ιουλίου, 2014
κοντούλα και με καμπύλες ! το γράφω ρητά κοντοπούτανο

εργαλείο κανονικό, αλλά πολύ ντούρο. Όσο την πήδαγα μαλακίζονταν με πάθος
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3