Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 10 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρώτη μου κριτική και είπα να την κάνω στο πρώτο CT που έχω πάρει. Κάτι μου κάνανε οι φωτογραφίες τις μαντάμ λίγο οι χειλάρες τις, λίγο το πεταχτό βιζακί τις βάλε και ότι μου αρέσουν τα ρωσικα εργαλεία είπα να το τιμήσω. Με την Ναυσί είχαμε συναντηθεί κάνα χρόνο πριν στον χορό μου εύκολη και γρηγορη συνεννόηση με ένα sms και μια κλίση. Έφτασε με μια μικρή καθυστέρηση 10 περίπου λεπτών. Ανοίγω την πόρτα και αντικρίζω μια γυναικάρα 1,90, modele κορμί (λίγο αδύνατα πόδια είναι η αλήθεια), ντυμένη στην πένα με ένα πολύ ωραίο φορεματάκι μαυρισμένη, full περιποιημένη make up, μαλλιά τα πάντα: "μουναρος". Στο social μιλάει πολύ καλά αγγλικά, δεν βαριέσαι έχει πράγματα να πει και είναι έξυπνη, ευγενική και με καλους τρόπους.

Στα του αγώνα τώρα πάει για ντουζάκη και γυρνάει με τις γόβες τις και το βρακάκι τις στο σαλόνι όπου και κάθεται πάνω μου και με αρχίζει σε βαθιά αισθησιακά γλωσοφιλα σαν να είναι κοπέλα σου κανονική gfe φάση. Πίπα με ωραίες εναλλαγές και μπόλικη γλώσσα. Δαχτυλάκια στο μουνί τις δέχεται με αρκετή ευχαρίστηση κρίμα που δεν δοκίμασα και για κόλο από ότι διάβασα αφήνει. Στο sex συνεχείς εναλλαγές στάσεων με πολύ καλή συμμετοχη εκ μέρους τις, φωνούλες διακριτικές, παίρνει πρωτοβουλίες, δέχεται ζόρισμα, δεν δυσανασχετεί και γενικά φαίνεται να γουστάρει και θέλει να σε κάνει να περάσεις καλά.

Στα πολύ θετικά να τις καταλογίσω το ότι τον χρόνο που περάσαμε για να γνωριστούμε και να σπάσει ο πάγος που ήτανε κάνα 20αλεπτο δεν τον χρέωσε, έκατσε δηλαδή 1 ώρα και 20 λεπτά. Γενικότερα πολύ θετική εμπειρία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Barak Ompamias
Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού