Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 202 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
δεν θα πω κάτι που δεν έχετε πριν διαβάσει γι'αυτήν. πολύ λεπτή, ψηλή, φάτσα αρκετά σπασμένη - πρέπει να έχει πέσει μαχαίρι κ εδώ. βυζιά πολύ σκληρά fake φυσικά. κολάρα ποδάρες. στυλ τρελό "τι παίρνεις κ δεν μας δίνεις", θεατρική σαν να παίζει σε ταινία, σαν να ακούει μουσική μέσα της κ να κουνιέται στον ρυθμό.

στο ψητό τώρα, δεν χάνει καιρό, άρχισε το τσιμπούκι ενώ ήμουν όρθιος κ άρχισα νά γδύνομαι. κ ναι, ρουφάει τρελλά η γκόμενα. εξπέρ. σάλια, ρουφήγματα, καταπιόματα όλο το σετ. στο γαμήσι αλλάζει στάσεις, κουνιέται τρελλά, τρομερά σπιντάτη το είπα από την αρχή. δείχνει ότι καβλώνει, βογγάει δυνατά να ακούσει όλο το λακόμπα κ στο τέλος σου σερβίρει τα υγρά στη μούρη χωρίς προειδοποίηση. τώρα τι είδους είναι τα υγρά μην αρχίσουμε την αιώνια συζήτηση. εγώ πάντα τα θεωρώ χρυσά. στο τέλος τα πήρε στο στόμα αλλά δεν θυμάμαι αν τα έφτυσε ή όχι.

γενικά εκτός από το βυζί πέτρα κ την υπερβολικά σπιντάτη συμπεριφορά η γκόμενα είναι δύναμη...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 05, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
silverpalm
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
12
Πόντοι:
2.930
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2014
φυσικα και ειναι κατουρα..
02 Ιουλίου, 2014
Δεν ξέρω αν είναι κάτουρα αλλά τα πίνεις και συνέρχεσαι. Έρχεσαι στα ίσια σου. Αφού ήθελα να βγάλει να τα πάρω σε τάπερ για το σπίτι να παίρνω πρωι βράδυ
03 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλοοοοοοοοό
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3