Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Εκανα τσαρκα σε πολλα μπουρδελα της περιοχης της Φυλης που ηταν ανοιχτα στην μεταμεσονυχτια βαρδια.Οι καλες επιλογες ηταν λιγες.Για αυτο αποφασισα να τιμησω την Μαρια.Ουσιαστικα δεν θα γραψω τιποτα καινουργιο.Τα εχουν αναφερει οι προηγουμενοι συναγωνιστες τις κριτικες των οποιων προσυπογραφω κατα 100 τοις εκατο.Η Μαρια λποιπον ειναι μια νεαρη κοπελα με μακρυ μαλλι , ομορφο πορνοσταρικο και προστυχο προσωπο , σωμα με πιασηματα , σιλικονατες τορπιλες , τατουαζ στο σωμα και μια χαρακτηριστικη ελια πανω απο τα χειλη.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.Εδωσα το μπλε παραβολο και περασα στο δωματιο που ειναι στον μεσο ορο της περιοχης.
Μετα απο λιγο ηρθε η κοπελα και ξαπλωσε διπλα μου.Ανταλλαξαμε δυο κουβεντες και υστερα μου περασε προφυλακτικο χωρις να μου κανει καθολου προκαταρκτικα.Πηγα να τις γλυψω τα βυζομπαλα αλλα αυτη αρνηθηκε ευγενικα.Η διαρκεια της πιπας ηταν ενος λεπτου! Μετα εβγαλε το στρινγκακι της για να ξεκινησουμε το σεξ.Ηθελα να γλυψω το μεγαλο και παχυ της μουνι αλλα αυτη δεν με αφησε.Πρωτη σταση ιεραποστολικο.Αυτη με ειχε συνεχεια σε αποσταση και δεν με αφηνε να τις γλυψω τα βυζια και τον λαιμο.Την γαμουσα σε αργους ρυθμους και εβλεπα την προστυχοφατσα της.Ειχα βαρεθει απο την αμυντικη της σταση και την απαθεια της και την ανεβασα απο πανω μου για να τελειωσω και να παω να κοιμηθω.Αυτη εκανε δυνατα ανεβοκατεβασματα πανω στο καυλι μου και μετα απο λιγο ηρθε το τελος.Μετα η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.
Συνοψιζοντας , προκειται για μια μουναρα γυναικα που κανει ομως υπηρεσιες Μεταξουργειου! Κανει υπεραπλο προγραμμα και δεν θελει να την φιλας στο σωμα της! Η πιπα που κανει διαρκει χρονο dt! Καλυτερα να καψετε το εικοσαρικο στο σαλονι! Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 28, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2014
Ειναι τελειος φολα τυπε μου....απορο πως ακομα εργαζεται Χμμμ; Εμενα με ειχε ξενεσοση και θυμαμε αμεσος μολις εφυγε απο το δωματιο ειχε πει με ειρονια αντε και καλη αλαγη χρονιας.....Θυμός ευτηχος ειχα περασι καλα πριν μισο ωρα.....και μια φορα που ηταν ντουετο με την μαρια την κοντουλα...νομιζε πως θελο να παρο αυτην...και μπαινη μεσα....της λεω σε παρακαλο φωναξε το αστερι μου και κοκκινισε απο ντροπη..Μεγάλο χαμόγελο
29 Ιουνίου, 2014
+ απο εμενα
K
Kenpachi14
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2