Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Στριπτιτζάδικα 163771
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
10.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
9.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
10.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Tην περασμενη παρασκευη πηγα σε αυτο το στριπτιζαδικο γιατι ακουσαμε καλες κρητικες οτι εχει ωραια κοριτσιαΧμμμ;, εγω και τρεις φιλοι μου, τελος παντων παρκαραμε εξω απο το μαγαζι περασαμε την πορτα με δυο φουσκωτη ορθιοι ανεβηκαμε τα σκαλοπατια και μπηκαμε σε ενα μεγαλο σαλονι το γκαρσον μας εβαλε πισω σε τραπεζι κοντα στον dj η εξυπηρετιση τον σερβιτορων ηταν πολλη καλοι, και επισης ειχε ενα υπευθηνω με το ονομα Ακης που μας προσεξε ιδιαιτερα με θεμα κοριτσιων ο ενας ο φιλος μου τον ηξερε πηγενανε μαζι σχολειο στην καλλιθεα οταν ηταν νεοι, εγω πηρα ενα ουισκυ και η φιλοι μου απο μια μπυρα το χορευτικο τους προγραμμα των γυναικων ηταν ομορφο και εκφυλο, σε λιγο ηρθαν τα κοριτσια να μας κανουν παρεα ηταν απο οτι μας ειπαν απο ρωσια και καινουργιες της κερασαμε απο ενα ποτο αυτη που καθησε διπλα μου την λεγαν αλεξια πολυ εκφυλη κατευθειαν μου επιασε το επιμαχο μου σημειο το αιμα μου ανεβηκε εισ την κεφαλη μου της χουφτωσα και εγω αρκετα, με εκανε τουμπανο και μετα πηγαμε σε ενα χορο η οποια με εκανε πριβε στριπ μου εβγαλε το μουνακι της εξω και μου τριβοταν πανω στο επιμαχο σημειο μου ωσπου τον εβγαλα εξω και μου τον ρουφηξε ασταματητα, ηταν υπεροχα μαζι τελειωσα και μολις βγηκα εξω πληρωσα στο γκαρσον 50 ευρο, δυστηχως η καβλες πληρωνονται.
Γενικα τα ποτα ηταν καθαρα, η μουσικη οικανοποιητικη και το σερβις αψογο.
Οταν βρω καλη παρεα φιλους θα το ξαναεπισκευτω, τωρα που γνωρισα και τον Ακη που μας προσεχη ιδιετερα με τα κοριτσια γιατι οχι....ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2014
Μάστορα,μας εξηγείς τι εννοείς όταν λες "οργασμικά κορίτσια"? Επίσης,σε παρακαλώ,βάλε στον υπολογιστή σου ένα αυτόματο ορθογράφο.Δεν χρωστάμε τίποτα....Δεν είσαι υποχρεωμένος ούτε Ελληνικά να ξέρεις να μιλάς,ούτε να γράφεις...Αλλά αφού κάνεις τον κόπο να μας γράψεις 5 πράγματα,μην μας κάνεις να ξεχνάμε κι αυτά που μάθαμε στο σχολείο....
25 Ιουνίου, 2014
Ο ενας ο φίλος σου πηγε σχολείο, εσυ απο οτι φαινεται μονο απεξω περνουσες....Μας βγηκαν τα ματια με τα ορθογραφικά σου.Κεφάλι σε τοίχο!
25 Ιουνίου, 2014
Χμμμ; ακη...εσυ;Μεγάλο χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3