Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 62 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατεβηκα τα σκαλοπατια και μπηκα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η ευγενικη τσατσα του οικου μου παρουσιασε την Παολα , την ιεροδουλη του οικου.Προκειται για μια κοντη μελαχρινη κοπελα με μακρυ μαλλι , ωραιο αδυνατο κορμι , μικρα βυζακια και ομορφο αγγελικο προσωπο.Το προσωπο της ειναι πολυ γλυκο δηλαδη σου βγαζει μια αγνοτητα και αθωοτητα.Επισης δηλωνει 25 χρονων αν και δειχνει μικροτερη.Παλαιοτερα εργαζονταν στον οικο ανοχης επι της Περγαμου 1 στην απογευματινη βαρδια.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα και σταση 69.Σημερα αποφασισα να την τιμησω.Εδωσα το μπλε παραβολο και περασα στα πορνοενδοτερα.Το δωματιο ειναι κατω απο τον μεσο ορο της περιοχης σε θεμα καθαριοτητας.Το κλιματιστικο ηταν αναμμενο και ειχε αρκετη δροσια.Ξαπλωσα στο κρεβατι και περιμενα την κοπελα γιατι ειχε να ικανοποιησει αλλον χυστη πριν απο εμενα.Η Παολα ηρθε με χαμογελο στο δωματιο πανω στα πορνοτακουνα της.Ξαπλωσε διπλα μου και μου ειπε οτι ειναι κουρασμενη.Εγω αρχισα να γλυφω τα βυζακια της και να χουφτωνω το ωραιο της κορμακι.
Αυτη μου περασε πορφυλακτικο και ξεκινησε μια μετρια πιπα.Μου εγλυφε και μου ρουφουσε κυριως το κεφαλακι.Φαινονταν ομως οτι προσπαθουσε να αποδοσει οσο ειναι το δυνατον καλυτερα.Το καλο ειναι οτι δεν χρησιμοποιουσε καθολου το χερι.Εγω επαιζα με το μουνακι της που ομως ειχε λιγη κρεμα.Μου εκανε αρκετη ωρα στοματικο σεξ.Την σταματησα εγω και την ξαπλωσα ανασκελα.Ξεκινησα να γλυφω αργα και αισθησιακα το καθαρο μουνακι της.Ειναι ελαφρως ξεχειλωμενο.Αυτη εδειχνε να το απολαμβανει.Πρωτη σταση ιεραποστολικο υστερα απο επιλογη μου.Την γαμουσα σε γρηγορο ρυθμο και κοιταζα το ομορφο προσωπακι της.Απιστευτη καυλα να εχεις το καυλι σου μεσα σε τετοιο μπιμπελο! Αυτη μου εκανε κοπλιμεντα για το σωμα μου και μου ειπε οτι δεν της αρεσουν οι χοντροι! Δευτερη σταση πισωκολητο.Αυτη στηθηκε απο μονη της με προσωπο προς τον καθρεπτη για να κοιταζομαστε οπως μου ειπε.Στα υπερ της αυτο.Καλο στησιμο απο μερους της και εγω ξεκινησα να τη σφυροκοπαω.Την γαμουσα σε γρηγορους ρυθμους και αυτη εβγαζε αληθινα καυλιαρικα βογγητα! Μετα απο μερικα λεπτα αρχισα να χυνω στο μουνακι της.Εχυνα και ταυτοχρονα κοιταζομασταν απο τον καθρεπτη! Δεν βγηκα κατευθειαν απο μεσα της αλλα την πηρα στην αγγαλια μου.Αυτη δεν εδειχνε να βιαζεται να φυγει.Ειχαμε για λιγη ωρα social time.Μετα η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.
Συμπερασματικα , προκειται για ενα ομορφο πιπινακι που κανει απλο προγραμμα.Ειναι ομως ευχαριστη , ευγενικη στο δωματιο και προσπαθει να ικανοποιησει τον πελατη.Δηλαδη μετα την συνουσια σου αφηνει μια θετικη αυρα.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Η τσατσα δεν ενοχλησε.Χρονος παραμονης στο δωματιο περιπου 13 λεπτα.Συστηνεται στους λατρεις των πετιτ πιπινιων! Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 24, 2014
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, fouxter, Gingos

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2014
Από Φ134Β ξεκίνησε, δούλεψε για πολύ λίγο με τσατσά Εύα στο Φ71 ισόγειο, μετά Περγάμου 1 κτλ.
Νόστιμο Βουλγαράκι, καλή στο γαμήσι, αλλά σάπιο βυζί τελείως και σε τόσο μικρή ηλικία.
BO
Bill OldKostas
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1