Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 60 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Στο τελευταίο (αριθμητικά) αυτό μπουρδέλο της Ιάσονος, πέρασα μαζί μ' έναν ηλικιωμένο καπνιστή˙ μπροστά πήγαινε εκείνος κατόπι του εγώ.
Η ξανθιά, μεσήλικη υπηρεσία, εμφανίστηκε απ' το βάθος και μας ευχήθηκε υγεία. Αφού την καλησπέρισα, αμέσως μας προέτρεψε να περάσουμε. Την ίδια στιγμή απ' το κουζινάκι παρουσιάστηκε μία νεαρή κοπελίτσα με κοντό μαύρο μαλλί, oμορφούτσικο σοβαρό πρόσωπο, μικρό στήθος, που το κάλυπτε ένα σουτιέν, καλλίγραμμο λεπτό σώμα, μέτριο ανάστημα, ωραίο κωλαράκι, που εκείνο δεν κατάφερνε να το καλύψει ένα εσώρουχο στρινγκάκι και καλοσχηματισμένα πόδια που κατέληγαν σε ψηλοτάκουνα πορνοπέδιλα.
– Δέκα ευρώ! Κούκλα είναι, καινούρια, θα περάσετε πολύ καλά!
Η κοπέλα στεκόταν δίπλα στην τσατσά με τα χέρια στη μέση.
– Πώς σε λένε κούκλα; τη ρώτησα.
– Ντέκα είναι.
Χε χε χε, συνηθισμένο το λάθος!
– Πώς σε λένε; Ονομα; επέμεινα.
– Ιωάννα! απάντησαν με μία φωνή, υπηρεσία και πόρνη.
– Απλό πρόγραμμα, ε;
– Νορμάλ πρόγραμμα! επιβεβαίωσε η τσατσά.
Ο ηλικιωμένος άνδρας σηκώθηκε και με 2 βήματα βρέθηκε στην έξοδο (μικρό το σαλόνι γαρ), ενώ εγώ παρέμεινα στη θέση μου και πλήρωσα το 10ρικο στην υπηρεσία.
– Περάστε, ευχαριστώ πολύ! είπε εκείνη δείχνοντάς μου το δωματιάκι που γειτνίαζε με το σαλονάκι.
'Οταν η Ιωάννα άνοιξε την πόρτα με βρήκε να πλένω τα χέρια μου στον νιπτήρα.
– Γεια σου! χαιρέτησε, αφήνοντας τα "σύνεργά" της (λιπαντική γέλη και προφυλακτικό) στην άκρη του κρεβατιού και στη συνέχεια αφού κάθισε, έβγαλε τον στηθόδεσμο.
Πετώντας στο καλαθάκι το κομμάτι το κωλόχαρτο με το οποίο μόλις είχα σκουπιστεί, κάθισα και του λόγου μου δίπλα της, χώνοντας το χέρι μου ψηλά ανάμεσα στα μπούτια της˙ με σκοπό να τη χαϊδέψω φυσικά.
– Ααα! είπε μαλακά, κάνοντας μία ήπια σπασμωδική κίνηση με ολόκληρο το σώμα της.
Γενικά δεν μιλούσε πολύ και όταν μιλούσε το έκανε χαμηλόφωνα.
– Κρύο, ε; τη ρώτησα χαμογελώντας.
– Ναι!
– Μιλάς Ελληνικά;
– Λίγο.
– Ρουμάνα είσαι!
– Ναι.
'Επιασα να τρίβω με δύναμη τις παλάμες μου και όταν μετά από λίγα δευτερόλεπτα τις αισθάνθηκα αρκετά ζεστές, ξανάχωσα το ξεράδι μου ψηλά, ανάμεσα στους μηρούς της. Λίγο πιο πάνω, χαμηλά στην κοιλιά της, στο κέντρο, φαινόταν μία οριζόντια τομή. 'Εσκυψα για να "θηλάσω". Αλλά «τι είναι ο κάβουρας,τι το ζουμί του»... Τέλος πάντων, κάθως "θήλαζα", μετά από λίγο, την ξάπλωσα ανάσκελα και συνέχισα με φιλάκια μέχρι τον λαιμό. Δεν προχώρησα παραπάνω. Κατά τη διάρκεια του ψευδοθηλασμού, εκείνη, με το ένα της χέρι με ψευτοχάιδευε στην πλάτη και με τ' άλλο μου πασπάτευε τ' αρχίδια. Μετά από λίγο η στύση ήταν σχεδόν γεγονός! Η καπότα τοποθετήθηκε με προσοχή από την ίδια και η πίπα που ακολούθησε (και με τη δική μου καλή θέληση˙ βοήθησα με το να φαντασιώνομαι πως τη γλείφω-φιλάω και να με γλείφει-φιλάει με πάθος) έκανε τελικά τη στύση γεγονός!
Στη στάση της γελαδάρισσας γαμούσα περισσότερο εγώ. 'Eχοντας χουφτώσει τα κωλομαγουλάκια της έσπρωχνα από κάτω δυνατά! Κάποια στιγμή την ξάπλωσα πάνω μου, με το πρόσωπό της πλάι στο δικό μου, cheek to cheek που λένε, και έδωσα μερικές δεκάδες δυνατές ψωλιές (κάποιες εκ των οποίων ήταν τζούφιες˙ έβγαινε η πούτσα απ' το μουνί), μέχρι που άλλαξα σε πισωκολλητό γονατιστό. Στήθηκε με το κεφάλι σε λίγο χαμηλότερο ύψος από τον κώλο, ο οποίος έστεκε τουρλωτός, ενώ την αριστερή της ωμοπλάτη και τη μέση, έβλεπα πως στόλιζαν 2 μικρά τατουάζ. Παλινδρόμησα την ψωλή μου στο στενό μουνάκι της κάμποσες φορές, μέχρι ο λευκωπός οπός μου, που γράφει και ο Εμπειρίκος, γεμίσει την ελαστική θηλή.
– Γεια σου! με χαιρέτησε μετά τα λίγα δευτερόλεπτα που χρειάστηκε για να φορέσει το μπικίνι της και να μαζέψει τα πράγματά της.
Με το που άνοιξε την πόρτα, η τσατσά ξεκίνησε να την παρουσιάζει.
Συνοψίζοντας τώρα, η Ιωάννα είναι μια νέα, όμορφη και επιπλέον, χαμηλών τόνων, λιγόλογη κοπελίτσα, που όπως συνήθως συμβαίνει με τέτοιες περιπτώσεις εμφανίσιμων, νεαρών γυναικών, που δουλεύουν στα "φθηνά" μπουρδέλα και πολύ περισσότερο στα μπουρδέλα του 10ρικου, από μόνη της δεν κάνει πολλά. Είναι γνωστά αυτά!
Εγώ βέβαια έμεινα σχετικά ευχαριστημένος, γιατί μπορεί να μη με βοήθησε όσο θα ήθελα στο σήκωμα της "σημαίας" (ας είναι καλά η φαντασίωσή μου μαζί της!) και να μην είχε μεγάλη συμμετοχή γενικότερα, αλλά και δεν μ' εμπόδισε στη μετέπειτα προσπάθειά μου, με το να βιάζεται, να δυσανασχετεί, να "κλέβει" στο γαμήσι. Οπότε, ίσως την ξαναπληρώσω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 21, 2014
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2014
+1! Εννοείται ... και για την ορθή χρήση του Εμπειρίκου ... Μεγάλο χαμόγελο
25 Ιουνίου, 2014
Χμμμ; Θα μου το κανετε το site φιλολογικη λεσχη εσεις!!ΧαμόγελοΓερο-μύστης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2