Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 57 10
Στριπτιτζάδικα 136389
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
9.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πολύ καλή έκπληξη με περίμενε στην αποψινή μου έξοδο ύστερα από περίοδο αποχής λόγω κλεισίματος GR και έπειτα από αρνητικά σχόλια συναγωνιστών για το FBI στο bourdela com. Πήγα να κάνω μια αναγνωριστική πτήση περιμένοντας τα χειρότερα... Το μαγαζί είναι ίδιο σχεδόν με το GR μόνο που είναι πολύ βελτιωμένο, πρώτη εντύπωση μετά την ανακαίνιση πολύ καλή. Δεν πρόλαβα να καθίσω καλά-καλά και έρχεται η Grace (!)[από τις καλύτερες κοπέλες τις εποχής του GR] και με ρωτάει αν θέλω να καθίσω σε τραπέζι (είχα καθίσει σε σκαμνάκι στο bar αριστερά με το που μπαίνεις με τον καθρέφτη). Κάθομαι μαζί της σε τραπέζι (τα τραπέζια έχουν ένα καινούριο βελτιωμένο γραφικό design) και μου λέει ότι η ίδια είναι στο FBI (ρεπό Τρίτες και Τετάρτες), τα κορίτσια που ήταν παλιά στο GR επανήλθαν, το παλιό αφεντικό που είχε το GR επανήλθε και τα κορίτσια από το Wall Strip παραμένουν. Πήγαμε για prive (50 ευρώ,[ο απλός χορός 10 ευρώ]) σε χώρο που κλείνει με κουρτίνα και σε απομονώνει οπτικά (άλλη μια βελτίωση). Εν κατακλείδι, έχω να πω πως έμεινα πολύ ευχαριστημένος και χάρηκα που το παλιό καλό GR επανήλθε με βελτιωμένο look και νέο όνομα, FBI.Κουλ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2014
στο πριβε τι επαιξε?
23 Ιουνίου, 2014
να ζητησεις απο το μαγαζι δωρακια που γραφτηκες σημερα για να τους διαφημισεις..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2