Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Κυριακη πρωι κατεβηκα μπουρδελοτσαρκα στα κεντρικα της φυλης,δεν βρηκα ομως κατι αξιολογο και περασα μια βολτα απο την οδο αγκυρας μηπως βρω κατι καλο!!μπαινω στο γωνιακο σπιτι με αριθμο 12β,αφου καθησα στο σαλονι,βγηκε απο το δωματιακι ενας πουστοτσατσος εξηνταρης με ασπρα μαλια,για να μου παρουσιασει τη κοπελα και το προγραμμα της.Μου παρουσιαζει μια μελαχρινη,ψηλη με δυαρια στηθη,ρωσσιδουλα, 27 χρονων περιπου,με λιγο κοιλιτσα.Αυτο που μου εκανε μεγαλη εντυπωση ηταν το ονομα της,την λενε περιεργο ονομα!!Δινω το μπλε παραβολο και περασα στο δωματιο.Μετα απο πεντε λεπτα σκαει μυτη το ρωσσιδακι,αρχιζει να μου δινει γλωσσοφιλα,να με φιλαει στο λαιμο και να με γλειφει στο σωμα!Αυτα για προκαταρκτικα!!!Για κυριως πιατο,μου εκανε ενα φοβερο βιδωτο τσιμπουκι ολο σαλιο χωρις καποτα!Περασμα σκουφου και πρωτη σταση ιεραποστολικα.Καθως τη γαμουσα,μου φανηκε οτι ηταν λιγο μαστουρωμενη,γιατι τα ματια της ηταν κατακοκκινα και γενικα η συμπεριφορα της ηταν σαν ζομπι!Αφου την γυρισα στο πισωκολητο(το μουνι της δεν ειχε καλη αισθηση οταν τη πηδαγα)διαπιστωσα οτι διπλα στην κωλοτρυπιδα της ειχε 1-2 κονδυλωματα!!!Ξενερωσα και φοβηθηκα ταυτοχρονα.Τελος,εβγαλα τη καποτα για να την χυσω στο στομα,αλλα η πουτανα μου την εφερε!!Γυρισε αποτομα το κεφαλι της με αποτελεσμα τα φλοκια να την παρουν στο λαιμο και στο υπολοιπο σωμα.

ΚουλΚουλΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 22, 2014
Όνομα κοπέλας
Άλα
jon smith
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
9.869
Πόντοι:
5.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 968, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2014
Κριμα διοτι απο οτι ακουο ειναι η κοπελα gfe,,, Κεφάλι σε τοίχο!
23 Ιουνίου, 2014
ρε μεγάλε, δίπλα στη κωλοτρυπίδα κατά πάσα πιθανότητα θα ήταν αιμοροϊδες..
27 Ιουνίου, 2014
Άμα όντως ήταν κονδυλώματα σίγουρα θα έχει και στο στόμα της οπότε μεγεία σου ο HPV Χαμόγελο
Πως παίρνετε τόσο μεγάλο ρίσκο και διακινδυνεύετε να κολλήσετε από HPV μέχρι ηπατίτιδα Β απο ένα γλωσσόφιλο/ξεκάποτο δεν το καταλαβαίνω ...
B
Bon4o
27 Ιουνίου, 2014
ΜΑΚΡΥΑ ΠΑΙΔΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΒΡΩΜΙΑΡΑ!!!ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΓΙΑ ΕΙΚΟΣΙ ΕΥΡΩ,ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ!!!!!Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4