Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 16 10
Cinema 103382
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
9.0
Ποιότητα προβολής
 
10.0
Εδώ μέσα είχα δει την ύπαρξη αυτού του χώρου και σήμερα αποφάσισα να το επισκεφτώ και θα είμαι ο πρώτος που γράφει εντυπώσεις.
Ο χώρος δεν είναι ακριβώς σινεμά. Είναι στο στυλ του Attraxx αλλά στο πιο μεγάλο και όχι τόσο κλειστοφοβικό όπως είναι το Attraxx. Βρίσκεται στην Φιλωνος ουσιαστικά λίγα μέτρα πριν το Ολυμπικ μπαίνοντας από τον Αγιο Νικόλαο. Blue Vision XXX γράφει η ταμπέλα, ανοίξτε την πόρτα και μπείτε. Ακριβώς δίπλα έχει ένα μαγαζί αλλά όσο νάναι εχεις πολύ λιγότερες πιθανότητες να πέσεις σε γνωστούς όπως συμβαίνει στο Αttraxx. H είσοδος είναι 8 ευρώ και έχει ισχύ όλη την ημέρα. Μπορείς να φυγεις και να ξαναγυρισεις όσες φορες θέλεις. Υπαρχει και μια προσφορά αν πληρώσεις 10 ευρώ έχεις άλλη μία είσοδο εντός 9 ημερών. Ο χώρος όπως είπα είναι στη λογική του Attraxx (με αυτό μόνο μπορεί να συγκριθεί). Εχει 3 επίπεδα. Στο ισογειο που μπαίνεις έχει καμπίνες (καποιες επικοινωνούν με gloryholes) και κάποιους χώρους πιο ομαδικούς. Στον πρωτο και το δεύτερο τα ίδια με μικρές και πιο μεγάλες καμπίνες που επιλέγεις από μια τεραστια ποικιλία με τσόντες και βλέπεις. Στο υπόγειο είναι ένα dark room όχι ιδιαίτερα σκοτεινό με αρκετούς χώρους. Επειδη ήξερα ότι είναι καινούριο το μαγαζί δε περίμενα να δω κανένα. Παρόλα αυτα είχε άλλα 4 άτομα. Βέβαια είναι από τους χώρους που θέλει κόσμο για να περάσεις καλά. Φεύγοντας το παιδί στην είσοδο με ρώτησε πως μου φάνηκε ο χώρος. Του είπα τα σχόλια μου και τόνισα ότι τώρα που είναι αρχη πρέπει να κανουν κάποια events για να προσελκύσουν κόσμο. Κακα τα ψέματα αν κάποιος πάει μια δυο φορές και δεν έχει κόσμο δε θα ξαναπάει. Παντως βλέποντας το χώρο αν ήμουν εγώ ο ιδιοκτήτης χωρίς να ξέρω πόσο περισσότερα χρήματα θα χρειαζόντουσαν το μαγαζί θα το έκανα σάουνα παρά τσονταδικο...Σίγουρα θα ξαναπάω μέσα στις επόμενες 9 μέρες λόγω της προσφοράς.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 21, 2014
Μέλος
Εγγραφή:
26 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού