Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142914
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Χριστινα ειναι μια ψιλη σχετικα κοπελα, μετριο προσωπακι, μαυρα μακρια μαλια, κωλαρα φαρδυα σχετικα, βυζι σακουλα πεσμενο, με καλη ρωγα ομως, στην υποδοχη ειναι αργη και αφηνει να παρατηρησεις το σωματακι της πριν επιλεξεις να μπεις, εμενα με ειχαν πισει και οι φωτογραφιες που ανεβαζει ο υπευθηνος του μαγαζιου στο αντιστιχο θεμα και για αυτο την ειχα στην λιστα. Προγραμμα απλο, 30€, η τσατσα ζητουσε 40€ για χαλαρο.....ΕΛΕΩΣ.!!! με αυτο το χαλαρο και στα 50€ τα γυμνα, αφου ειδε οτι δεν ημουν διατεθημενος να πληρωσω πανω απο 30€ σκεφτηκε να μου κανει σκοντο τα γυμνα στα 40€....τι πολιτικη ειναι αυτη τωρα ποιος ξερει....ισως απο οποιον τα αρπαξουμε... εφερε το αντιστιχο κουπονακι για απλο προγραμμα, τα οποια δεν τεροιαζουν με τα κουπονια του σπεσιαλ Κεφάλι σε τοίχο! ...αλλα και πετσετα σε κληστη συσκευασια, τις οποιες δεν χρησημοποιησα.
Η Χριστινα μου αφησε λιγο χρονο και ηρθε μεσα, αν και Ρουμανα, συστηθηκε ως...Ιταλιδα, ισως επιρεαζμενη απο την προσφατη νικη της Ιταλιας επι της Αγγλιας στο μουντιαλ....Κεφάλι σε τοίχο! προκαταρτικα δεν ειχαμε, ελαχιστα προσπαθησα να χουφτωσω ισα ισα να μου σηκωθει, αλλα ειδα οτι δεν ανταποκρινοταν να κανει παιχνιδι, πιπα μετρια προς το καλη, δεν τον επερνε ολον μεσα, αρχιδακια δεν εγλυψε, συμετοχη στο γαμισι που δεν με τρελανε, στο τελος προσφερε και αριδοχαιδεμα για να τελειωσω, ο χρονος δεν την επηρεσασε, περιπου 15 λεπτα, με ολιγολεπτη συζητηση στο τελος. Αν και εντυπωση για ξεπετα δεν μου εδωσε, αλλα 2η φορα δεν νωμιζω να ξαναπροτιμηθει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2014
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.159
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2014
Αδερφε με 8.0 βαθμολογια (σχεδον αριστη) πως ειναι Μετρια?!Χμμμ; Η κριτικη με την βαθμολογια δεν συμπιπτουν!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1