Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Διαβάζοντας κριτικές συναγωνιστών, το μάτι μου έπεσε πάνω σε κάποιες που εκθείαζαν μια καινούργια κοπέλα, ονόματι Τζέσικα, η οποία ξεκίνησε να δουλεύει, εδώ και λίγες ημέρες, στο Αλκιβιάδους 16Β, στην πρωινή βάρδια.
Οι περιγραφές τους, όσον αφορούσαν την εμφάνισή της, σε συνδυασμό με το ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό, που έγραφαν ότι πρόσφερε, με παρακίνησαν ώστε να πάω να δω από κοντά αν ισχύουν όλα αυτά.
Με την πρώτη ευκαιρία, λοιπόν, ξαμολήθηκα και πήγα καρφωτός στο συγκεκριμένο μπουρδέλο, όπου υποτίθεται θα δούλευε.
"Δεν δουλεύει σήμερα", μου είπε η τσατσά, καθώς έφτασα και ρώτησα για την συγκεκριμένη κοπέλα, αναθεματίζοντας την τύχη μου.
Ως γνωστόν δεν τα παρατάω εύκολα και πήγα στα διπλανά μπουρδέλα, μπας και την πετύχω εκεί. Το μόνο που κατάφερα, όμως, ήταν να χαλάσω το οπτικό μου πεδίο, από τα μπάζα που δούλευαν εκείνη την στιγμή.
Συνεχίζω και φτάνω στην οδό Διδύμου, όπου μπήκα μόνο στο Νο 20. Η τσατσά μου παρουσίασε μια καινούργια κοπέλα, εκ Ρωσίας ορμώμενη, ονόματι Μάσα, με νορμάλ πρόγραμμα χωρίς κανένα έξτρα.
Η εμφάνισή της μου άρεσε. Πρόκειται για μια κυρία περίπου στα 39, καστανή με ωραίο αδύνατο σώμα και καλό πρόσωπο. Μου έκανε αρκετά καλή εντύπωση και ήθελα να την γαμήσω.
Όμως είχα πολλές καύλες και ήθελα να βρω μια κοπέλα για να μου κάνει ελεύθερο στοματικό-τελειωτικό, ώστε να ξεφορτώσω και μετά να πάω να γαμήσω την Μάσα με την άνεσή μου.
Συνεχίζω την ακάποτη αναζήτηση στα μπουρδέλα της οδού Αγκύρας 12Α & 12Β. Μία από τα ίδια και εκεί. Η εμφάνιση των μπάζων ήταν αυστηρώς ακατάλληλη για ανηλίκους.
Το ένστικτό μου με οδήγησε στο μπουρδέλο επί της Φωκαιάς 19. Μου παρουσιάζει η υπηρεσία το κορίτσι και καθώς η εμφάνισή της ταίριαζε με τις περιγραφές των συναγωνιστών, την ρωτάω το όνομά της. "Τζέσικα", μου απαντάει η κυρία και ΜΠΙΝΓΚΟ!!! Η επιμονή μου με δικαίωσε.
Πρόκειται για μια κοπέλα από την Ρουμανία, μάλλον, περίπου 23 ετών, ψηλή, με αρκετά καλό σώμα, μελαχρινή και σιλικονάτο βυζί τριάρι προς τέσσερα.
Μπήκα στο δωμάτιο, γδύθηκα περιμένοντας την Τζέσικα και σκεπτόμενος το αμέσως επόμενο γαμήσι που θα έκανα με την Μάσα.
Μπήκε, λοιπόν, η Τζέσικα μέσα λέγοντας ένα ξερό "γεια". Δεν πρέπει να γνωρίζει καθόλου ελληνικά, γιατί δεν την άκουσα να μιλάει. Βασικά δεν μίλησε καθόλου, γενικά, εκτός από αυτή τη λέξη που ξεστόμισε.
Άρχισε να μου καθαρίζει τον πούτσο με ένα αντισηπτικό μαντήλι για αρκετή ώρα και όταν πείστηκε πως ήταν αρκετό το καθάρισμα που έκανε, ξεκίνησε να μου παίρνει πίπα.
Μου έχουν κάνει αερόπιπα, μου έχουν κάνει μηδενόπιπα, τώρα μου έκαναν και κεφαλόπιπα ή αλλιώς πιπίλα, μόνο το κεφαλάκι. Όπως όταν πίνει γάλα από το μπιμπερό ένα μωρό. Κάπως έτσι, μωρέ αδερφάκι μου!
Τα αρχίδια απαξίωσε ακόμα και να τα πιάσει, οπότε θα ήταν τουλάχιστον αστείο να έγραφα ότι μου τα έγλυψε.
Παρόλα αυτά, σε δευτερόλεπτα ελέω της καύλας, άρχισα να χύνω στο στόμα της, αφού έβαλα πρώτα το χέρι μου στο μουνί της για να κάνω "σώμα" και να φτιαχτώ εγκεφαλικά.
Την ώρα του χυσίματος πήρε λίγο σπέρμα στο στόμα της και σηκώθηκε σχεδόν αμέσως, με αποτέλεσμα το υπόλοιπο να χυθεί πάνω στο σώμα μου.
Τα έφτυσε στον νιπτήρα, ντύθηκε και έφυγε, χωρίς να είμαι σίγουρος ότι με χαιρέτησε.
Γενικά ήταν άχρωμη, επίπεδη, αμίλητη, χωρίς κανένα συναίσθημα και το όλο σκηνικό το έκανε τελείως ψυχαναγκαστικά.
Η ψυχρότητα που βγάζει η συνολική της εικόνα, σε συνδυασμό με τις κακές σεξουαλικές υπηρεσίες που παρέχει, με παρότρυναν να γράψω άσχημη κριτική και να μην την προτείνω σε άλλους συναγωνιστές.
Ευτυχώς που δεν ήθελα σεξ και πήγα αποκλειστικά και μόνο για την πίπα!


ΥΓ: Τελικά την Μάσα την γάμησα, αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.130
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2014
+1 (1/1 ).
Ευγε επισης που συνουσιασθηκατε με τη Μασα. Τοιουτοτροπως μας δινετε την ευκαιρια να περασουμε ενα ησυχο Σαββατοκυριακο ανευ κνησμου!
21 Ιουνίου, 2014
έτσι όπως την περιγράφεις καμία σχέση με την Τζέσικα που δουλέυεί εδώ και Αλκιβιάδου...
μήπως πήρες την Ιζαμπέλα Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
21 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Τζέσικα ήταν φίλε.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3