Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
τα εχω ξαναγρψει για την κοπελα οτι ειναι μαλλον η καλυτερη αυτη την στιγμη σε σχεση τιμης-εμφανισης-αποδοσης. τα καινουρια που θελω να προσθεσω ειναι
α) ενα παλιο οτι επεστρεψε στην παλια της βαση,
β) ντραπηκα Ντροπή την ωρα του πισωκολλητου Κατσικογάμης το εχω παθει και με αλλες ξανθιες μοντελισιες ειδικα αυτες που πιπινιζουν διοτι με την κοιλια που εχω οταν βλεπω να συνεχιζει η θέα με κολαρακι κολαση και λεπτη πιπινισια μεσουλα και ολο το μοντελε λεπτο κορμι, αισθανομαι οτι δεν μου αξιζει τετοια παρτενερ και πως εγω θα αρμοζα σε μια τσαμπυ ή μιλφα,
γ) στην κουβεντουλα που καναμε και επιδιωξα να μαθω απο τις εμπειριες της ακουσα για πελατες που ζηταν εξτριμ και φετιχιστικα πραγματα εως ανωμαλα πισινγκ εναλλαγη ρολων φιστινγκ κλπ Money MouthMoney Mouth τα οποια εγω προσωπικα δεν τα εγκρινω αλλα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα, des gustibus et des coloribus non disputatum est. αλλωστε και εγω μεχρι να καταληξω οτι μου αρεσουν οι γυναικες πηγα με πανω απο εκατο για να δοκιμασω και οταν με πιανουν οι αμφιβολιες δυο τρεις πεντε εφτα φορες την εβδομαδα παλι πηγαινω για να δω αν συνεχιζουν να μου αρεσουν Μεγάλο χαμόγελο . οσοι λοιπον κουβαλατε τετοιες ανωμαλες ορεξεις να ξερετε η κοπελα θα ικανοποιησει και εσας προσελθετε.
δ) η υπηρεσια, η κοντη, ξανθια, ευγενικη, ρωσσιδα, με τις βυζαρες ποτε θα βαλει και αυτη κανα ντεκολτε να φουντωσει τον υποψηφιο πελατη?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Υπηρεσίες
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουνίου, 2014
+1! [ 3/3 ]
Αλλά επιτρέψτε μου μία αδιάκριτη ερώτηση. Οταν η Εβελίνα σας διηγήθηκε για τις απαιτήσεις των πελατών της, εσείς κοκκινίσατε; Χμμμ;
20 Ιουνίου, 2014
Ἑντραπήκατε ἐπειδὴ εἶσθε προγάστωρ;Χμμμ; Ἐν τοιαύτῃ περιπτώσει τὸ 50% τῶν ἀνδρῶν θὰ ἔπρεπε νὰ παραμένῃ ἔγκλειστον.
B
bakalhs
20 Ιουνίου, 2014
Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
20 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

συμφωνω με Μπακαλη.Γερο-μύστης
20 Ιουνίου, 2014
Εγω παντως ντρεπομαι να σκασω φραγκα για να γαμησω τη ξινομουρα και μπαζακι Εβελινα. Η συγκεκριμενη τσατσα πρεπει να ειναι καλη μαγειρισσα παντως Κουλ
20 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχεις φαει και εσυ απο τα χερακια της Χμμμ; ?? εμενα μου αρεσει η πεστροφα και τα κεφτεδακια της, τα ντολμαδακια προτιμω της μαμας μου. μπαζακι ξανθια ψηλη λεπτη τοτε το 90% των ελεεινιδων δεν θα εβρισκε αντρα. Σε μενα χαμογελαει οταν μπαινει στο δωματιο γι αυτο της επιασα και κουβεντα μπορει να της αρεσει η φατσα μου Γαμήσου
B
bourdeliotis
20 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αυτη η σωματικη μου ιδιαιτεροτητα με χει κανει στην εξω ζωη να στερουμαι αυτοεκτιμησης και να αλεθω τα παντα, τα κοαλα και την καφε αρκουδα
B
bourdeliotis
21 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εισθε εξαιρετικα εξυπνος και εχετε αισθηση του χιουμορ, κυριε! Χαιρομαι που υπερψηφισα την κριτικη σας.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8