Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...ημερομηνια ενδεικτικη...την roxy(κατια),η το αντιθετο, την συναντησα γυρω στο μαρτη...ευκολη επικοινωνια,απανταει η ιδια...συναντηση πισω απο το ωνασειο...η κατια ειναι μια κανονικη κοπελα,ξανθια,με ωραιο προσωπο,ωραιο σωμα,κανονικο κολο,και μικρο στηθος..Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!..μπηκε μεσα αερατη,με τα τακουνια της και με μια κοντη φουστα που τονιζε το σωμα...λιγο σοσιαλ,και βουρ για μπανακι...βγηκε μονο με την πετσετα,οπου σε κλασματα την ειχε πεταξει στο πατωμα..καλο στοματικο,χωρις,και ωραιο στησιμο στα 4 για τον πρωτο γυρο..καλο πηδημα,γουσταρει γκαζια,και δεν κλεβει στα στησιματα...ο δευτερος γυρος,μου ειπε οτι ειναι εξτρα,και φορτωσα,μιας και δεν ειχε ειπωθει κατ τετοιο στο τηλ..τεσπα,με λιγη συζητηση,εφαγε και δευτερο μανικι,παρατεταμενο,χωρις ομως να δειξει σημαδια βιασυνης η δυσανασχετησης...στο overall,ειναι οπου σε πιασει..αν δει οτι τσιμπας,θα σε φεσωσει με εξτρα..αν τα πεις ορθα κοφτα,κανει πισω,και αυτο το βαζω στο +....γενικα μια καλη συναντηση,αν δεν ειχε το θεμα με τα εξτρα...καλη συννενοηση απο την αρχη μαγκες,και καλα γαμησια ευχομαι σε ολους...Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 03, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
spunky13
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
6.702
Πόντοι:
6.115
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, anon., ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουνίου, 2014
Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
19 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μπερδευτηκες?...
20 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

..σαφης ησουν,κι ευχαριστουμε..
18 Αυγούστου, 2014
φιλε μου το εχει το ονομα, και εγω ετσι την πατησα απο Κατια και μαλιστα 120 για μια ωρα. μιση ωρα γαμισι βασικα γιατι πολυ μπλαμπλα, προκαταρκτικα αστεια. παω να φιλισω μου λεει εξτρα δαχτυλο εξτρα και παει λεγοντας εκανα μεγαλη φασαρια στην κοπελα που τηλεφωνει να δει πως ηταν η κοπελα, δεν το εχω ξανακανει ποτε και σα μην εχω περασει καλα. απλα εδω μηλαμε η κοπελα ηταν οτι αρπαξει και δεν ηταν και μοντελο ουτε καν
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4