Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 23 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αν και ήταν Παρασκευή και 13, πανσέληνος και ηλιακή καταιγίδα, είπα να πάω κόντρα στα προγνωστικά, και να επισκεφτώ τα σπιτάκια της περιοχής.

Είσοδος στον νούμερο 10, όπου η ευγενική τσατσά παρουσιάζει την Λίζα, που "δεν βιάζεται", "με καλή περιποίηση", και "Πέρνα, θα περάσεις πολύ καλά" υποσχεται.

Αν και πάλι δεν είχα κάνει την καθιερωμένη βόλτα, η Λίζα φάνηκε να "το έχει". Η κοπέλα είναι Ρουμάνα, περίπου 24-25 χρονών, και ύψους περίπου 1,70.

Τελικά όλοι οι λόγοι της πρώτης γραμμής εμφανίστηκαν μετά την είσοδο της κοπέλας στο δωμάτιο. Αρχικά δεν έβγαλε το στρινγκάκι της, αλλά μόνο το σουτιέν, και αποκαλύφθηκαν τα 2,5αρια φυσικά στήθη της. Με πλησιάσε, και εκεί ανακάλυψα και το πόσο άσχημο δέρμα είχε στο πρόσωπο. Δεν άφησε φιλάκια ούτε στον λαιμό και μόνο μου πτότεινε τα βυζιά στο στόμα. Οι ρώγες δεν ανταποκρίθηκαν στο γλύψιμο ή δάγκωμα, και η Λίζα εείμε μείνει εντελώς ακίνητη, σαν μια σαυρα (lizard εξού και ο τίτλος) που έχει ακούσει θόρυβο και φοβάται.

Άρχισα διστακτικά το χαμούρεμα, και με δύναμη της τράβηξα το στριγκάκι, μπας και ξυπνήσει. Μάταια! Παρά το γλύψιμο από μέρους μου, δεν άκουσα ούτε το μικρότερο βογγητό, ούτε μια βαριά ανάσε βρε αδερφέ. Άκρα του τάφου σιωπή... Μόλις πήρε χαμπάρι την μισή στύση, πρότεινε να μου κάνει πίπα. Φόρεσε το προφυλακτικό σαν κάλτα, και άρχισε την πιο αδιάφορη πίπα της Μίνωος! Το πράγμα ήταν τόσο βαρετό, που έπρεπε να αρχίσω το συνατό μάλασμα στα βυζιά, τα δάκτυλα στο μουνάκι, και την "απειλή" ότι τα δάχτυλα θα μπουν στον κώλο της, για να αποφασίσει να το κάνει λιγότερο μηχανικά.

Όταν επήλθε η πλήρης στύση, βάζοντας ένα σωληνάριο κρέμα, καβάλησε αυτή από πάνω. Η αίσθηση ήταν χάλια, και για να μην έχουμε πτώση της προτείνω να γυρίσουμε σε πισωκολλητό, ώστε να έχω το ρυθμό. Γύρισε αβίαστα, αλλά η γενικότερη αίσθηση είναι της βαρεμάρας, και της ανίας. ΜΕτά από το απαραίτητο καταχτύπι, κατά το οποίο συνέχισε να παριστάνει την σαύρα, ήρθε και η ολοκλήρωση.

Σηκώθηκε γρήγορα γρήγορα, πλύθηκε και με χαιρέτησε επιστρέφοντας στην τηλεοπτική εκπομπή που έβλεπε πριν την διακόψω.

Φυσικά και δεν θα την ξαναεπισκεφτώ, εκτός αν με πιάσει κανένα εγκεφαλικό, και η μνήμη μου χαθεί!

Η δική μου εμπειρία δεν προϋποθέτει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2014
Όνομα κοπέλας
Λίζα
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, lkjhgfdsaa, jerrone και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2014
Ευρηματικός τίτλος και γλαφυρή περιγραφή!
18 Ιουνίου, 2014
Τι ώρα πήγες φίλε ΣπασίκλαςΕμμμμ
18 Ιουνίου, 2014
"Η δική μου εμπειρία δεν προϋποθέτει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη."....αντικειμενικη αντιληψη των πραγματων +1
18 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να ήταν 19.45-20.15. Πιο αργά δεν πρέπει να ήταν.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4