Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 99 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για τη Νικόλ πήγα...βλέποντας όμως την Ατζελίνα έπαθα πλάκα παίδες. Κορμί αυτό που κάποιοι λένε μοντελέ, ψηλή, με πρόσωπο γλυκό, και στήθος αριστούργημα, και ηλικία μέχρι 25. Μπροστά της η Νικόλ δεν έπιανε μία...αλλά ως συνήθως τα φαινόμενα βλέπε εμφάνιση μπορεί και να απατούν βλέπε υπηρεσίες. Παίρνω το απλό πρόγραμμα καθότι δεν προσφέρονται σπέσιαλ πιάτα από την εν λόγω κοπέλα (ακάποτο, πρωκτικό) και μπαίνω στο δωμάτιο το οποίο έχει απ όλα ντουσιέρα, πετσέτα (συσκ.)a/c, παντόφλες μιάς χρήσης (συσκ.) και ήταν καθαρό. Ετοιμάζομαι και μετά από λίγο έρχετε το μωρό...θεά μετά τις συστάσεις -6 μήνες μου είπε έχει στην Ελλάδα έχει έρθει από Τσεχία αλλά τα ελληνικά τα μιλούσε σχετικά καλά...- ξεκινάω τα προκαταρκτικά αλλά το μωρό ανταπόκριση μηδέν ! Σε προτροπή μου να κάνει κι αυτή κάτι απλά αρνήθηκε ! Λέω ώπα αυτή ή μας δουλεύει ή δεν τοχει. Οκ λέω θα σου κάνω εγώ μωρό μου αυτά που θέλω με άφησε να γευτώ το κορμί της (εννοείτε δεν φιλάει στο στόμα) και ιδιαίτερα το καταπληκτικό στήθος της..τέλειο με ρόγα γλύκισμα ευτυχώς ..έφαγα αρκετά γιατί ήταν ευαίσθητη. Πηγαίνοντας προς το νινάκι της έβαλε το χέρι της εμπρός αρνούμενη έτσι τη σχετική περιποίηση της περιοχής, βέβαια εγώ ΠΟΤΕ δεν γλείφω καμία από αυτές εκεί ! οπότε μικρό το κακό...Και ενώ είχαν περάσει κάποια (λίγα) λεπτά με κόβει για να μου βάλει το σκούφο ! Της λέω μωρό μου μήπως βιάζεσαι λίγο ? Μου απαντάει έτσι απλά ναι !! Μετά από αυτό κατάλαβα ότι το κορίτσι δεν το χει καθόλου, και δεν ξέρει τη δουλειά κάνει. Οπότε το παίρνω απόφαση και μετά από μιά μέτρια πίπα τη γυρίζω στα τέσσερα της ρίχνω ένα πισωκολητό με καλό ρυθμό και ήταν δεκτική ευτυχώς χωρίς πρόβλημα οπότε έχοντας αυτό το κορμί εμπρός μου και βλέποντας και την θέα στον καθρέφτη της τα δωσα όλα στο σφιχτό νινάκι της...Σχεδόν αμέσως σηκώθηκε και αφού με ρώτησε αν όλα εντάξει ! κόντεψα να με πιάσουν τα γέλια έκανα απλά ένα νεύμα και έφυγε σφαίρα. Συμπέρασμα το μωρό είναι πιπίνι και θεά αλλά ακόμα και μένα που έχω αδυναμία σε αυτον τον τύπο και δεν έχω απαιτήσεις από υπηρεσίες θέλω κάποια βασικά να τα προσφέρει. Η εν λόγω δεν το κάνει και μάλλον δεν το χει...και επειδή το πενηντάρι δεν τό χουμε για πέταμα γιατί βγαίνει δύσκολα εννοείτε δεν ξαναδοκιμάζω και δεν την προτείνω ιδιαίτερα σε απαιτητικούς.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Ατζελίνα
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού