Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τη Λάουρα κάθε στουντιάκιας που σέβεται τον εαυτό του σίγουρα τη γνωρίζει, έστω και εξ όψεως. Εγώ μάλλον μέχρι προχθές δε σεβόμουν τον εαυτό μου...Καθώς δεν είχε τύχει να τη γνωρίσω ούτε εξ όψεως λόγω των αραιών και "ανάποδων" ωραρίων που δούλευε. Αργά μεσοβδόμαδα πριν καμία 10αριά μέρες με τον συνάδελφο mpouzoklidos βρεθήκαμε στο στούντιο και την είδα...και έπαθα....αλλά λόγω πολυκοσμίας αποχωρίσαμε...το μυαλό μου είχε κολλήσει όμως...Πέμπτη πρωί τηλεφώνημα από τον έτερο συνάδελφο kerveras και με ενημερώνει ότι έχει βάρδια η Λάουρα με τη Λίντα μαζί...Σε λιγότερο από ένα 15λεπτο βρέθηκα καβάλα στον τυφώνα μαζί του να κατευθυνόμαστε προς τη Δάφνη ενώ μας ακολουθούσε-αγκομαχώντας είναι η αλήθεια- η κινέζικη αποβολή του μπουζόκλειδου... Για καλή μας τύχη ελάχιστος κόσμος στο μαγαζί και ο kerveras περνάει με Λίντα, εγώ στο δωμάτιο με Λάουρα...

Ο ευγενέστατος κύριος της υποδοχής με οδήγησε στο δωμάτιο το εσωτερικό με το τζακούζι και αφού διευθετήσαμε το οικονομικό, για πρόγραμμα 69, με άφησε να χαλαρώσω. Καταπληκτικής πολυτέλειας δωμάτιο, με στρογγυλό κρεβάτι ευρύχωρο, χρώματα γκρι, μαύρο παντού, με μπλε σποτάκια led να δίνουν έναν ιδιαίτερο ερωτισμό στο χώρο, το αιρκοντίσιον στην ιδανική θερμοκρασία. Φρεσκάρισμα στην ευρύχωρη ντουζιέρα και μικρή αναμονή μέχρι να έρθει η Λάουρα. Για όσους δεν την γνωρίζουν, πρόκειται για μια αρχοντική γυναίκα, που έχει ξεπεράσει τα πρώτα -άντα, με μακριά ίσια καστανόξανθα μαλλιά, μεγάλα εκφραστικά ανοιχτόχρωμα μάτια, γλυκό πρόσωπο και κορμί που "σκοτώνει". Ενισχυμένο 3.5άρι στήθος με τέλεια αίσθηση, αδύνατη και γυμνασμένη, με ωραία σφιχτά πόδια, καλλίγραμμη περιφέρεια και περιποιημένη στο έπακρο. Ήρθε κοντά μου, φορώντας ένα όμορφο σετ εσωρούχων και ψηλοτάκουνες γόβες και χαλαρά μιλήσαμε αρκετά δημιουργώντας ένα ευχάριστο κλίμα...Σταδιακά και ενώ χαιδευόμασταν, αποχωρίστηκε τα εσώρουχά της και είχα την ευκαιρία να ψηλαφίσω το κορμί της. Απαλό, με ένα ευχάριστο άρωμα, ξύπνησε τις αισθήσεις μου...Ξεκίνημα της περιποίησής μου, με πολλά φιλιά, στο λαιμό της, στο στήθος της, στην κοιλιά της, στα πλευρά της, μέχρι να φτάσω στο υπέροχο αιδοίο της. Η περιποίησή του ήταν κάτι που την απόλαυσα ιδιαίτερα καθώς η ανταπόκριση της Λάουρας ήταν κάτι που θα θυμάμαι για καιρό...Απόλυτα συγχρονισμένη μαζί μου, με πνιχτούς αναστεναγμούς, κουνήματα λεκάνης, συσπάσεις κόλπου , αγγίγματα...Παράλληλα όση ώρα ασχολιόμουν μαζί της, με το ένα πατουσάκι της, με το υπέροχο ροζ πεντικιούρ, "φρόντιζε" τον μικρό μου φίλο, ο οποίος είχε ήδη "ξυπνήσει"...Δράττοντας την ευκαιρία, άρχισα να ασχολούμαι για αρκετά λεπτά με τα όμορφα και μαλακά πέλματα και δαχτυλάκια της, ενώ στη συνέχεια επιδόθηκε σε μια απολαυστική footjob, δείγμα και της κατάρτισης της...Σειρά να με χαλαρώσει εκείνη, ανταποδίδοντας με ωραία φιλιά περιμετρικά, στο κορμί μου, μέχρι να φτάσει στην επίμαχη περιοχή μου. Περιποίηση της ευρύτερης περιοχής για ώρα, με σάλιο, με ρουφήγματα, με φιλιά, με λάγνες ματιές, πραγματικά με είχε "απογειώσει". Πέρασμα προφυλακτικού για την κυρίως περιποίηση. Από τα καλύτερα στην "καριέρα" μου...Τρομερά υγρό, μπόλικα deep throat, με τον ήχο του πνιξίματος να δίνει μια ακόμα ωραίότερη αίσθηση. Παιχνίδια με τη γλώσσα, κοπανήματα του κορμού πάνω της. Στη συνέχεια σύρθηκα και ανακάθισα στην πλάτη του κρεβατιού με εκείνη στημένη στα 4 να συνεχίζει την περιποίηση.

Παραμένοντας σε αυτή τη στάση εκείνη, πήγα από πίσω της και ξεκινήσαμε έτσι στα 4, την ερωτική πράξη. Ιδιαίτερη εντύπωση μου έκανε ότι ήταν αρκετά σφιχτή και έτσι η αίσθηση της διείσδυσης ήταν καταπληκτική. όπως και η ανταπόκρισή της. Απόλυτα αληθοφανής, όπως ταιριάζει σε μια έμπειρη γυναίκα. Ανέβασμα αρκετά ρυθμού, κάποια σκαμπίλια στον σφιχτό κωλαράκο της έγιναν καλοδεχούμενα. Γύρισμα σε ιεραποστολικό για αρκετή ώρα καθώς δοκιμάσαμε αρκετές παραλλαγές του. Κλασσικά στην αρχή, στη συνέχεια με ενωμένα τα πόδια της, μπροστά μου όπου είχα και την ευκαιρία να ξαναπεριποιηθώ τα όμορφα πατουσάκια της και στη συνέχεια πλαγιαστά, όπου η συμμετοχή της αυξήθηκε ακόμα περισσότερο. Τελευταία στάση reverse cowgirl ελέγχοντας πότε εκείνη, πότε εγώ την κίνηση. Και ενώ δεν το περίμενα, μου έβγαλε από μόνη της το προφυλακτικό και μου προσέφερε μια μοναδική εμπειρία παράλληλης χειρομάλαξης, footjob, στοματικής περιποίησης για αρκετή ώρα, όπου φυσικό ήταν εκεί να παραδώσω ευχαριστημένος...

Ειλικρινά ένα μεγάλο ευχαριστώ σε φίλους συναγωνιστές που με παρότρυναν και με "πρήζανε", ότι έχανα που δεν είχα συνευρεθεί με τη συγκεκριμένη κοπέλα. Δεν ήταν υπερβολές τα όσα έλεγαν. Είναι εμπειρία το να έχεις μια τέτοια γυναίκα στο κρεβάτι σου και να (απο)λαμβάνεις τις καταπληκτικές της υπηρεσίες. Ξέρει να σε κάνει να νιώσεις ιδιαίτερος, ότι, εσύ είσαι και κανένας άλλος, ενώ με αξιοσημείωτη άνεση χρόνου και αληθοφάνεια η απόλαυση επιτυγχάνεται αβίαστα και όμορφα...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2014
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.423
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουνίου, 2014
"Για καλή μας τύχη ελάχιστος κόσμος στο μαγαζί και ο kerveras περνάει με Λίντα, εγώ στο δωμάτιο με Λάουρα..."

Ελάχιστος κοσμος; Χμμμ;

Κατά τις 13.00, για την Λάουρα υπήρχε αναμονή 1 ώρας και 15 λεπτών, και για τη Λίντα 50 λεπτών. Συν, ότι περίμεναν και τρία άτομα στο σαλόνί για να τις δούν.

Κατα τα άλλα, συμφωνούμε για την Λάουρα. Κάθε "τζέντλεμαν" που σέβεται τον εαυτό του, οφείλει να την "γνωρίσει".
15 Ιουνίου, 2014
"Εγώ μάλλον μέχρι προχθές δε σεβόμουν τον εαυτό μου"...

Τι μαλακίες γράφεις ρε λαγέ...σοβαρέψου...επειδή δεν είχες γαμήσει μια κορασίδα,δεν σεβόσουν τον εαυτό σου...? Ντροπή
16 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εννοει την πορνιαρικη πλευρα του εαυτου του, οχι ολοκληρη την πρωσοπικοτητα του. Σωστα σε ερμηνευω Λαγουδακο μου;
16 Ιουνίου, 2014
Απο τη γλαφυρη περιγραφη καταλαβα οτι σε πηγε σε πολυ GFE κατασταση, ζητημα να επιασες το 20%. Σου ευχομαι και εις ανωτερα....Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
+1 απο εμενα (3/8) και συνεχιζω να εκφραζω την απορια, τι αλλο θα θελανε να διαβασουν αυτοι που ΔΕΝ τους βοηθησε η κριτικη!!!!
16 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οπως παντα to the point....
17 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

"Εννοει την πορνιαρικη πλευρα του εαυτου του"

Ούφ...ησύχασα...Εμμμμ
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6