Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 85 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καταρχάς θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε έναν συναγωνιστή μου που μου έδωσε την ευκαιρία να συναντήσω αυτόν τον Άγγελο.....Παίδες το κορίτσι ειναι ότι καλύτερο εχω συνάντηση στη ζωή μου και το εννοώ αυτό...
Ας πάμε στα του έργου και να εξηγήσω το γιατί ειναι the best... Συνεννόηση σχετικά εύκολη αφού τελικά βρήκα το κινητό της,μετά απο 3 SMS το ραντεβου κλείστηκε πίσω απο το ωνασιο.... Χτυπώντας η πόρτα ανοίγω και αυτό που βλέπουν τα ματιά μου ειναι ότι μένω παγωτό!!! Πρόσωπο τέλειο με πράσινα ματιά, φορεματακι κοντό και πολύ sexy, μπαίνοντας μου σκάει ένα γλωσωφιλο και μένω μαλακας!! Στήθος 3 αρι με ρωγα που ανταποκρίνεται γρήγορα...ΑΦΟΥ της τα βγάζω πέφτει το πιασιμο και δεν ξέρω που να πρώτο πιάσω το στήθος ? τη Κωλαρα ? ( το καλύτερο πίσω σύστημα που εχω δει) τέλος πάντων αφού τη γδηνω τελείως αρχίζει και παίρνει πρωτοβουλίες υγρή πιπα περιποίηση παντού, αρχίζω και γω να τη γλυφω απο κάτω είχε είδη υγρά και φαίνονταν έτοιμη για μεγάλο πόλεμο... Σκουφος και ξεκινάει απο πάνω μου να δείχνει τόσο πάθος με το καβλι μου μέσα της,μετά την έβαλα στα 4 και εκεί είχαμε ένα σφηροκοπημα 40 λεπτών χωρίς σταματημό.......
Πέρασε η ώρα χωρίς να το καταλάβω....
Δεν πειράζει θα τη συναντήσω πολύ σύντομα Γλώσσα
Thanks babyΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
R
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουνίου, 2014
40 λεπτων σφυροκοπημα;! A workout!!!
15 Ιουνίου, 2014
+1 (5/11) από μένα.
16 Ιουνίου, 2014
40 λεπτα σφυροκοπημα. ! Αυτη δεν ειναι γυναικα. Λατομειο ειναι . Θα μας τρελανετε ρε σεις. Ο αλλος του τον πηρε πιπα και τάφτυσε , εσενα τα καταπιε. Και η κοπελλα δηλωνει δεν κανει cim. Μηπως πηδηξατε την διδυμη αδελφη της ???
16 Ιουνίου, 2014
Κάνεις λάθος φίλε μου, η κοπέλα Δεν δηλώνει πουθενά τίποτα τέτοιο. Φυσικά Και Κάνει cim!!! Αν βρείς πουθενά γραμμένη, αντίθετη δήλωση, δική της, κάνε post(επικόλληση) το link(σύνδεσμο), να το δούμε και εμείς.
16 Ιουνίου, 2014
Με τι χρώμα φόρεμα ήρθε;Γιατί αν ήταν πάλι με το μπλε που γράφουν όλοι,έλεος,πλυντήριο δεν έχει;
16 Ιουνίου, 2014
YELLOW,yellow dress! I like the blue color,i have many clothes(dresses) blue colors! (i have not washing,ok)
16 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πράγματι, το πίσω σύστημα είναι χάρμα οφθαλμών. Η δε τοποθέτησή της πλησιάζει την έννοια του έργου στο δίκαιο της πνευματικής ιδιοκτησίας. Πρωτότυπο, με στατιστική μοναδικότητα, έργο της ανθρώπινης δημιουργίας.
16 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Don't worry beautiful... They will say nusty things about you, until they meet you..

The yellow is better than the blue one? Μεγάλο χαμόγελο
16 Ιουνίου, 2014
Που ξέρει η βαλέρια ποιος είναι ο πελάτης και απαντάει με τι χρώμα φόρεμα πήγε;;; Εμμμμ
16 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εφόσον τα ραντεβού τα κλεινει αφού έχει λάβει πρώτα PM... Λες να μην ξέρει ποιός είναι ο πελάτης?
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2