Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τα εμπορικά μαγαζιά δεν είχαν ανοίξει ακόμα όταν κατέβαινα τα σκαλάκια του τέταρτου, απ' τα 4 συνολικά, ημιυπόγειου μπουρδέλου της Ιάσονος.
Στον έναν απ' τους 2 πάγκους του μικρού σαλονιού ένας μαλαψός αλλοδαπός περίμενε καπνίζοντας. Στάθηκα όρθιος κοντά στην είσοδο. Τα επόμενα δευτερόλεπτα μία καγκελένια πόρτα άνοιξε και ο συμπαθής υπηρέτης που συνήθως συναντάω εκεί εμφανίστηκε.
– Γεια σας! Με 10 ευρώ δουλεύουμε, φουλ πρόγραμμα κάνουμε, αλλά κοπέλα στο δωμάτιο.
– Η Τατιάνα είναι;
– Τατιάνα, ναι.
Του έδωσα το 10ευρω και τον ρώτησα μέχρι τί ώρα θα δούλευε η προαναφερόμενη.
– Μέχρι 12 μεσημέρι. Δωδεκάμιση περίπου.
Το δωμάτιο του σαλονιού ήταν άδειο, αλλά ζήτησα να περάσω σ' ένα απ' τα μέσα, που θα ήταν πιο ήσυχα και έδειξα εκείνο στο βάθος του μικρού διαδρόμου.
– Οχι, εκεί δεν είναι κανένας, στο τρίτο δωμάτιο (εννοούσε πως ήταν εκτός λειτουργίας).
Του είπα τότε να περνούσα στο διπλανό, αλλά μου έκανε γνωστό πως εκείνο ήταν κατειλημμένο. Αναγκαστικά λοιπόν θα έμπαινα στο μόνο διαθέσιμο που είχα δει από την αρχή, τότε μ' ενημέρωσε πως η Τατιάνα θ' αργούσε λιγάκι γιατί ο τύπος είχε πληρώσει διπλή ταρίφα. Τον ρώτησα περίπου πόση ώρα υπολόγιζε να έκανε.
– Εεε, 10 και 10 λεπτά...εντάξει πέρασε 10 λεπτά, ακόμα λίγα λεπτά.
Κούνησα το κεφάλι καταφατικά και μπήκα στο σχετικά φωτεινό δωματιάκι που όμως μύριζε τσιγαρίλα!
Την Τατιάνα χρειάστηκε να την περιμένω 7 λεπτά. Πρώτα ξανάκουσα τη σύντομη παρουσίαση του τσάτσου, μετά η πόρτα άνοιξε και η γνωστή, μέτριου αναστήματος, μελαχρινή, μεστωμένη Ρουμάνα μπήκε μέσα, με τα μαύρα σπαστά μαλλιά της να φτάνουν μέχρι τους ώμους, το πρόσωπό μελαγχολικό, το στήθος μικρό πίσω απ' το σουτιέν, το σώμα "δεμένο", τα μπούτια τροφαντά.
Τη χαιρέτησα, με χαιρέτησε και καθώς έβγαζε το κιλοτάκι της ενδιαφέρθηκε να μάθει τι κάνω.
Την επομένη στιγμή βρισκόταν πάνω μου, ψευτογλείφοντάς με στον λαιμό και στις θηλές. Στην αφή το κρέας της ήταν σφιχτό και η ροδέλα της φαινόταν δουλεμένη. Διαπιστώνοντας ότι είχα ψιλοκαυλώσει μου φόρεσε τη καπότα με τον γνωστό τρόπο και αφού μετακινήθηκε ανάμεσα στα πόδια μου ξεκίνησε ένα ικανοποιητικό τσιμπούκι με ταυτόχρονες θωπείες των αρχιδιών καυλώνοντάς έτσι τον πούτσο μου περισσότερο. Στη συνέχεια με καβάλησε και άρχισε ν' ανεβοκατεβαίνει, να στριφογυρίζει, να κινείται μπρος-πίσω. Συνέχισε έτσι για ένα διάστημα.
– Ασε να προσπαθήσω εγώ! της ζήτησα κάποια στιγμή, δίνοντάς της να καταλάβει πως ήθελα ν' αλλάξουμε στάση.
Ξεκαβάλησε και έκανε να ξαπλώσει ανάσκελα.
– Οχι έτσι, στα 4! της είπα.
Ο χωνοειδής δακτύλιός της πρόδιδε ότι η συγκριμένη τον παραβίαζε συχνά και για μια στιγμή σκέφτηκα να προσπαθήσω να τον παραβιάσω και εγώ, αλλά στο τέλος έχωσα την ψωλή μου εκεί που τη χώνω πάντα˙ στο μουνί!
Απαφτώντας λοιπόν εκείνο το μουνί, μετά από κάμποσες γαμικές ωθήσεις και ενώ είχα αρχίσει να ιδρώνω, κατάλαβα (ένιωσα) πως πάρα πολύ δύσκολα θα έχυνα (συνδυασμός, πρόσφατης σεξουαλικής εκτόνωσης και μέσης ηλικίας) οπότε δεν είχε νόημα να συνεχίσω.
– Τατιάνα! Επειδή δεν με βλέπω να τελειώνω, θα 'ρθω μια άλλη φορά να το πάρουμε απ' την αρχή! Για σήμερα είμαστε οκέι!
– Εντάξει!
Συνοψίζοντας, μέσα στο στενόχωρο και κάκοσμο δωματιάκι, η μέτρια εμφανισιακά, σοβαρή και λιγομίλητη Τατιάνα, μου πρόσφερε τις κλασικές ερωτικές υπηρεσίες ενός μπουρδέλου (πίπα, δυο-τρεις στάσεις), αλλά επιπλέον και κάποια προκαταρκτικά που δεν ανακοινώθηκαν απ' τον συμπαθή υπηρέτη (γλειψιματάκια και φιλάκια), τα οποία όμως βοήθησαν στην ανόρθωση του πέους. Νομίζω πως η Τατιάνα, αν και κάνει φουλ του κώλου, άξιζε το 10άρικό μου.

*Φουλ κανονικό: Ανακοινώνεται φουλ που εμπεριέχει κώλο και ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στόμα.
Φουλ του κώλου: Ανακοινώνεται φουλ που εμπεριέχει μόνο κώλο.

ΥΓ: Το φουλ του κώλου, ανήκει στην κατάταξη των φουλ που έχει κάνει συναγωνιστής

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2014
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουνίου, 2014
Για εμενα παντως είναι απο τις λιγες τιμιες κοπελες που κανουν φουλ χωρις να σου σπανε τα νευρα,στανταρακι για πρωινα στη περιοχη.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1