Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μόλις είχα πάρει στο Λεωνίδου 28 πάνω τη Μόνικα...πετάχτηκα να δω τι παίζει πιο κάτω...Χαμόγελο

Στο Ιάσωνος 30Β ήταν η έγχρωμη Τζούλια...και ακόμα μια στο δωμάτιο...
Πήγα να φύγω αλλά μου έπιασε τον πούτσο,ο οποίος έγινε "κάγκελο" επιτόπου...αν και μόλις είχα γαμήσει...

Δίνω τα χρήματα και περνάω δωμάτιο - βασικά πέρσα διότι είχα καιρό να πάω με μαύρη και ακόμα ήταν καθαρή/μόλις είχε πιάσει δουλειά και ήμουν ο πρώτος της -...
Έρχεται μετά από λίγο και αφού ήμουν ήδη καυλωμένος,μου πέρασε προφυλακτικό και κάναμε 69...Γλώσσα
Ευτυχώς ήταν ξυρισμένη και πολύ καθαρή....

Της είπα να ανέβει από πάνω....και έπαιρνε τον πούτσο όλο μέσα με βαθιά καθίσματα....
Μετά από λίγο αλλάξαμε σε ιεραποστολικό...με ωραίες - ψεύτικες - κραυγούλες από μέρους της...Γερο-μύστης

3η και τελευταία στάση πισωκολλητό,με εμένα να ανεβάζω ρυθμούς (πέσανε και κάτι κωλοσκάμπυλα)...χωρίς πρόβλημα...
Μετά από λίγο ήρθε το τέλος μέσα στο κόκκινο προφυλακτικό που είχε φέρει μαζί της!


Συμπέρασμα:

Μια συνάντηση που θα ξεχάσω γρήγορα,γιατί ήταν καθαρά λόγω καύλας της στιγμής...
Τίμια επιλογή πάντως,σε μαύρη κορασίδα...γιατί οι πιο πολλές σου σπάνε τα @@...αυτή δεν έκλεψε στο γαμήσι και προτείνεται...Σπασίκλας
Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 12 λεπτά...
Καλά να περνάμε...Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
187
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουνίου, 2014
+ απο μενα φυσικα.Ξεροχυσα δυνατα στο βρακακι μου με μαυρη γαζελαΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
η κοκκινη καποτα σφιγγει πολυ τον μπαρμπαγατσαλο κ εμποδιζει την καλη-σωστη αιματωση.
14 Ιουνίου, 2014
@dimmits....thanks...Μεγάλο χαμόγελοΓερο-μύστης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2