Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επισκεψη στο εν λογο ιδρυμα (με τα ποδια γιαυτο και το 10 στην προσβαση) μετα απο μερικες μπυρες σε επαγγελματικο ραντεβου που πηγε αρκετα καλα, το οποιο μου εφερε μια αισθηση ικανοποιησης τετοια που ξαφνικα ηθελα να νιωσω το ιδιο καλα και σωματικα. Δυο οι κορασιδες στο χωρο 1η μαριαννα αδυνατο μελαχρινο πετιτ Αλβανακι με καλο σωμα μικρα βυζακια αλλα με ορθια ρογιτσα και καλουτσικο κολαρακι και 2η ξανθια μπαμπατσικη κοπελα πληθωρικη γενικα, που δεν μου εκανε κλικ οχι λογο εμφανισης αλλα λογο ογκου. Λατρης των πιπινιων. Στα του αγωνα τωρα εισοδος στο βρωμικο δωματιο - αντι για κρεμοσαπουνο η εστω σαπουνι εχουν υγρο πιατων απο τα carefour - και 2 μισα χαρτια υγειας ...γαματα...τεσπα..μπαινει η κοπελιτσα, ψιλοετοιμος εγω ξαπλωνω και χωρις προκαταρκτικα - ουτε για δειγμα - περασμα καποτας καλτσατα, πιπα με χερακι γρηγορη και ψιλοαγαρπη....με ηρεμο τονο της ζητησα να σταματησει το χερι και να ηρεμησει, οπως και εγινε...μετα απο λιγο αφου βαρεθηκα την ανευ ανδιαφεροντος πιπα της ειπα να ανεβει πανω. Τοποθετηση πολυ κρεμα με αποτελεσμα να καταλαβει και η ιδια οτι επρεπε να βγαλει (1η φορα μου συνεβη) αφου εβγαλε λοιπον ξεκινησε ενα διεκπαιρεωτικο πανω κατω ανευρο χωρις καμμια αισθηση. Λογο της χαλαροτητας αφησα να δω τι θα γινει παρακατω.... μετα απο 2-3 λεπτα δεν εκανε τιποτα αλλο εκτος απο πανω κατω το ιδιο μονοτονα οπως στην αρχη. Ανελαβα δραση μπας και τελειωνα οποτε ανεβασα ρυθμο και επιτελους ηρθε το τελος. Γενικα αλλο ενα ουσιαστικα χαμενο 10ρικο και μια ακομη κοπελα στην συλλογη μου ( το μονο θετικο).Αυτα απο μενα. Keep Walking....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
astatos123
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
881
Πόντοι:
426
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, wired77, iuakoya και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουνίου, 2014
Ωραίος! +1(2/3)
Σε ποια βάρδια την πήρες φίλε astate;
16 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητε Φανουριε ηταν γυρω στις 5 το απογευμα..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2