Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 67 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Από την περιγραφή καταλαβαίνω ότι δεν πρόκειται για την Άννα που αναφέρεται παλιότερα σε αυτόν τον οίκο, αλλά για το στυλιάρι που έχει αναφερθεί σε άλλη κριτική στο γειτονικό 15.
(http://www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:43274/)

Από εμφάνιση είναι νεαρή γύρω στα 20 (δύσκολο να το καθορίσω σε κοπέλες που είναι τόσο λεπτές), πολύ λεπτή, 1.67-1.70 ύψος, καλοσχηματισμένο βυζί-κώλος για το βάρος της, μαλλί καστανόξανθο καρέ και φάτσα που μου θύμισε μάνγκα κινούμενο σχέδιο (http://i.imgur.com/NPUpJsk.jpg). Τέλος έχει μεγάλα μουνόχειλα και κατά δήλωσή της μας έρχεται από Αλβανία.

Διαφοροποιήσεις σε σχέση με αυτά που γράφει ο Billy13: προκαταρκτικά μόνο κάποια χαδάκια από μέρους μου, τυπικά για την περιοχή, πέρασμα προφυλακτικού σαν κάλτσα και άγαρμπη πίπα. Έβαλε πολύ κρέμα και στο ιεραποστολικό πήγαινε να "δέσει" τα πόδια γύρω μου ώστε να μην υπάρχει μεγάλο εύρος κίνησης. Δεν άντεχε το δυνατό κοπάνημα. Λύπη

Μετά από όλα αυτά θα πείτε, πάει, χάλασε κι αυτή, έφαγα φόλα. Παραδόξως, όχι. Ίσως πλέον να έχω την εμπειρία και να μπορώ να χειριστώ τέτοιες καταστάσεις, τί να πω. Χμμμ; Στο ιεραποστολικό μπορεί να υπήρχε αυτό το τέχνασμα, αλλά επειδή είναι και πολύ ελαφρυά δεν μπορεί να το εκτελέσει σωστά, οπότε εύρος υπήρχε. Στην πρώτη αλλαγή στάσης σκούπισα την επιπλέον κρέμα από τον πούτσο μου με μια κίνηση του χεριού και από εκεί και μετά ήταν τέλεια η αίσθηση. Μέτριο το πισωκολλητό, αλλά αρκετά καλά όταν ανέβηκε από πάνω, όπου και απόλαυσα αρκετή ώρα το σωματάκι της (με μέτρια κίνηση πάντως). Συνολικά θετική εμπειρία καθώς έμεινα πολύ ώρα μέσα. Πάντως έχυσα από επιλογή μου και όχι επειδή δεν άντεχα άλλο. Έτσι όπως το πήγαινε άνετα συνέχιζα άλλο τόσο. Κουλ

Η τσατσά νέα σε ηλικία, με ευχάριστη διάθεση και χωρίς να πιέζει τους πελάτες.
Ο χώρος σχετικά καθαρός, αλλά με ελλείψεις.

Δεν θα την προτιμήσω ξανά πάντως...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
Φ45
Μέγας
Εγγραφή:
16 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.143
Πόντοι:
4.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2014
Δεν πέρασες και άσχημα...Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1