Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 315328
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη εις τον εν λόγω οίκο πραγματοποιήθηκε ένα πρωινό στις αρχές της περασμένης εβδομάδας προκειμένου να συνευρεθώ με την Alexia. Οι προσπάθειες για στάθμευση του μεταφορικού μου μέσου στάθηκαν δυσχερείς. (Η πρόσβαση πάντως κατά τις ώρες λειτουργίας των συρμών του Μετρό, είναι εύκολη).

Στην αξιοπρεπή και καθαρή αίθουσα υποδοχής και επιδείξεων, η εξυπηρετική και λαλίστατη επιστάτης, αφού εκθείασε τις υπηρεσίες της, μου την παρουσίασε. Ομολογώ πως δεν εντυπωσιάσθηκα από το παρουσιαστικό της, και τούτο διότι θεωρώ ότι οι αναρτημένες φωτογραφίες (οι οποίες στάθηκαν και η αιτία να της “στοχοποιήσής” της), δεν ανταποκρίνονται πλήρως στην πραγματικότητα. Πλην όμως, η δριμεία επιθυμία μου δια "νέες γνωριμίες", με ώθησε στο να αποδώσω το αντίτιμο που αντιστοιχεί εις το απλό πρόγραμμα, και ούτως να εισέλθω εις τα ενδότερα.

Βρήκα την κάμαρη καθαρή και αρκούντως εξοπλισμένη μετά τηλεοράσεως, νιπτήρος και λουτήρος κλωβού. Δεν έλειπαν βέβαια πετσέτα και παντόφλες εντός σφραγισθέντος περιτυλίγματος, χάρτινα μαντήλια καθώς και απολυμαντικό υγρό.

Πήρα το λουτρόν μου, και κατόπιν αρκετής αναμονής, ενεφανίσθει η Alexia.

Πρόκειται για μια αρκετά νεαρή κοπέλα, ισχνή, με μακριά καστανόξανθη κόμη και πρόσωπο με έντονα χαρακτηριστικά, οιονεί αδιάφορο. Το ανάστημά της (άνευ κοθόρνων) είναι περί το 1,67m και η εθνικότης της Ελληνική (κατά δήλωσή της). Η πλήρης έκδυσις απεκάλυψε ικανού μεγέθους στήθος μετά βαθύχροων θηλών και κάπως ασύμμετρη περιφέρεια. Γενικώς, το σώμα της είναι μεν αρκετά ισχνό, πλην όμως (και κατά την προσωπική μου άποψη), του λείπει το σφρίγος που αναμένει κανείς δεδομένης της ηλικίας της.

Άρχισε με λίαν επιθετικές προκαταρκτικές ενέργειες, οι όποιες ήταν έντονες μεν , αλλ΄ ουχί επιμελείς δε, και κάπως διάσπαρτες. Η πεολειχία της ήταν σαφώς πιο επιμελημένη, με σαρώσεις όλου του κορμού, καλή χρήση της γλώσσας, κραταιά αίσθηση καθώς και συμμετοχή του οσχέου. Κοντολογίς, πολύ ικανοποιητική. Δεν δύναμαι όμως να χαρακτηρίσω το ίδιο ικανοποιητική και την κολπική συνουσία. Η διείσδυση κατά τις περισσότερες στάσεις γινόταν με αρκετή δυσκολία και δεν ήταν πλήρης. Στα θετικά θα καταλογίσω ότι δεν επεδίωξε ταχεία περαίωση και ότι μετά το πέρας των περιπτύξεων, παρέμεινε επί της κλίνης, αλλά και γενικότερα εις τον χώρο για αξιοσημείωτο διάστημα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Alexia
The Saint*
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
90
Likes:
32.007
Πόντοι:
24.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Jim25jim και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουνίου, 2014
Τα σέβη μου κε καθηγητά... Γερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1