Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσημερι δευτερας και αφου περιπλανομουν για λιγο σε στην ευρυτερη περιοχη του μεταξουργιου λεω ας παω προς Ιασωνος μερια να δοκιμασω ενα απο τα μιλφ που παιζουν πανω στα κινεζικα αγησιλαου αφου λοιπον μπηκα σε κανα δυο ναους πρωτα Ιασωνος1Α και μετα στο2Α μπαινω στο Ιασωνος1Α οπου δουλευαν δυο κοπελες Η μελαχρινη νταρντανα Λολιτα και η Αδυνατη ειρηνη που την ειδα εξω απ το μαγαζι να περπαταει το σκεφτομαι λιγο και μπαινω μεσα και επιλεγω να περασω με την Λολιτα δινω το δεκαευρω στην τσατσα και μετα απο λιγο ερχεται στο δωματιο που χρηζει βαψιματος καθαριοτητας ευτυχως δεν ηταν σε τραγικο επιπεδο.Ετσι λοιπον μπαινει στο δωματιο η Λολιτα και αφου βγαζει το μισοφορι που φοραγε με ρωτα απο που ειμαι ορμαει κατευθειαν στον πουτσο μου τον παιζει λιγο με το χερι περναει καποτα και αρχιζει μια πιπα με χερι σχετικα καλη ενω εγω παραλληλα της εβαζα δαχτυλο στο μεγαλο μουνι της χωρις να διαμαρτυρηθει ξερωντας οτι ο χρονος ειναι περιορισμενος την γυριζω σε ιεραποστολικη σταση και αρχιζω να της τον χωνω αυτο που μου εκανε εντυπωση ητα οτι το μουνι της ηταν ιδιαιτερα ανοικτο σχεδον μαζι με τον πουτσο μου χωραγε και το δαχτυλο ειχε βαλει και λιπαντικο αυτο ειχε σαν αποτελεσμα να καθυστερησω λιγα λεπτα παραπανω η Λολιτα ειχε ανοιξει για τα καλα τις μακριες ωραιες ποδαρες της και εδειχνε να απολαμβανει το σφυροκοπημα μετα απο λιγο τελειωσα.Οταν τη ρωτησα απο που ειναι μου ειπε απο Ουκρανια τα Ελληνικα ειναι φτωχα γνωριζει τα τυπικα και κατα τη διαρκεια της συνευρεσης μιλουσε αναμεικτα λιγο ελληνικα και ρωσσικα η διαθεση της ηταν σχετικα ικανοποιητικη συνολικος γυρω στα12λεπτα χωρις ενοχληση απο την τσατσα ηταν μια αρκετα καλη τιμια καταθεση για μεταξουργειο που παρατηρω οτι τελευταια με παει καλα μιας και η προτελευταια καταθεση ηταν παλι εκει μπορω να πω πλεον οτι σε πολλες περιπτωσεις οι κοπελες στο μεταξουργειο ειναι πιο ωραιες απο φυλης αλλα δυστυχως η πλειονοτητα των μαγαζιων στο μεταξι δεν ειναι καλα απο καθαριοτητα αυτα προς το παρον καλη συνεχεια συναγωνιστες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Λολίτα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού