Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 390 10
Sex Studio 324829
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σανταλ , η ωραία κοιμωμένη που πέρασε και δεν ακούμπησε ....

Λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων βρίσκομαι πολύ συχνά στην πόλη της Θεσσαλονικής κι αφού άκουσα για την φήμη που απέκτησε αυτή η αλυσίδα καταστημάτων-studio , πηρα την απόφαση να κανω μια επίσκεψη.

Πρώτη εντύπωση του χώρου , δεν ήταν ισάξιη με αυτά που άκουσα .

Ευτυχώς δεν ήταν έτσι και η τσατσά ( που καλύτερα να παιρνα αυτήν . μια συμπαθητική κοντούλα , την οποια εχω συναντησει παλιοτερα και σε αλλα στουντιο ) , η οποία με έψησε να μπω χωρίς να έχω δει καν το "εμπόρευμα" .

Πήρα λοιπον ένα πρόγραμμα των 80. Και βγαινει η κοπελα ΤΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ !!! Αφου βγηκε ξυπόλητη , με μαλλιά ανακατωμένα και νυσταγμένη (ήθελα αμέσως να πάρω τα λεφτά μου πίσω αλλά λυπηθηκα την καημένη την τσατσά ) . Πάω στο δωμάτιο , κάνω το ντουζ μου και περιμένω , αφού έκανε 20 λεπτά να ρθει , νόμιζα πως ήρθε να κοιμηθούμε παρέα! Η απογοήτευση συνεχίστηκε γιατί δεν τέλειωσα καν αφου αυτή κοιμόταν όρθια και πάνω στο δεκάλεπτο περίπου μου λέει συγγνώμη ο χρόνος τελείωσε.

Δεν υπάρχει περίπτωση να επισκεφθώ ξανα την συγκεκριμένη , γιατί ακόμα κλάιω τα λεφτά μου αλλα θα επισκεφθω κάποιες αλλες από την εν λόγω αλυσίδα .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Σαντάλ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουνίου, 2014
Χμμμ;Χμμμ; Αδερφε με προγραμμα 80 ευρω και στο 10λεπτο σου ειπε φυγε .......κλωτσομπουνιδια επρεπε να ριξεις ...
17 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κεφάλι σε τοίχο! το σκεφτηκα αλλα επειδη θα ειχαμε συνεχεια , απλα δεν θα ξαναπατησω σε αυτην την κοπελα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2